Niestety, ta okazja już wygasła
Vikings Gone Wild Games Factory
187° Zakończono

Vikings Gone Wild Games Factory

49zł99zł-51% 9,90zł al.to Okazje
7
187° Zakończono
Vikings Gone Wild Games Factory
wrz 23. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Fajna gra planszowa w bardzo dobrej cenie Vikings Gone Wild Games Factory na al.to.

W Vikings Gone Wilde gracze wcielają się w role przywódców poróżnionych klanów. Klany te walczą ze sobą, by udowodnić bogom, który z nich jest najpotężniejszy. Podczas rozgrywki gracze zdobywają Punkty Zwycięstwa głównie za atakowanie przeciwników, odpieranie ataków, ulepszanie Wielkiej Hali i ukończenie misji. W chwili, gdy jeden gracz zdobędzie 40 lub 30 Punktów Zwycięstwa (w zależności od łącznej liczby osób biorących udział w rozgrywce), rundę rozgrywa się do końca, choć zwycięzca zostaje wyłoniony dopiero po przydzieleniu 24 punktów bonusowych.

301589.jpg
Vikings Gone Wild to gra karciana oparta na mechanice budowania talii. Każdy gracz wciela się w wodza klanów dzielnych wikingów. Na początku ma do dyspozycji: 3 kufle piwa, 2 sztaby złota i 2 wikingów. Gra podzielona została na pięć faz: Produkcji, Dobierania, Graczy, Przechowywania i Końca Rundy. W czasie fazy Produkcji gracze kładą na każdym ze swoich budynków tyle beczek piwa i sztab złota, ile wskazują ich karty. Surowców tych używać będą do kupowania dodatkowych kart do swojej talii w następnych fazach rozgrywki. W kolejnej fazie gracze dociągają po 5 kart do swojej ręki. W fazie Gracza, każdy z graczy może wykonać szereg akcji. Od wykupienia dodatkowych wojowników i budowania wież obronnych, przez skorzystanie z kart specjalnych, aż po atakowanie innych graczy lub walkę z potworami. Nie obowiązuje tutaj żaden limit liczby akcji możliwych do wykonania, a ich kolejność jest dowolna.

301589-dj1kn.jpg


Jednym z ważnych elementów Vikings Gone Wild jest wykonywanie misji. Każdy z graczy otrzymuje dwie karty, na których zapisane są specjalne warunki oraz liczba punktów, które zdobyć można za ich spełnienie. Jeżeli w którymś momencie gry gracz spełni podane warunki, natychmiast otrzymuje wskazaną na karcie liczbę punktów zwycięstwa. Pod koniec tury uzupełnić można wypełnione misje, tak aby gracz miał w każdej chwili rozgrywki po dwie karty misji. Gra dobiega końca, gdy któryś z graczy osiągnie liczbę 30 lub 40 punktów, w zależności od liczby graczy. W czasie zakończenia gry gracze zliczają karty bonów – i rozdzielają w ten sposób dodatkowe punkty.Główną zaletą Vikings Gone Wild jest negatywna interakcja, której brakuje w innych deckbuildingowych grach karcianych. Tutaj atakowanie innych graczy i ich budynków jest jedną z najważniejszych części tury. I wypada świetnie, ponieważ nie tylko mamy okazję wypróbować ciężko wypracowane strategie i zdobyć mnóstwo Punktów Zwycięstwa, ale nasz atak nie powoduje zniszczeń i związanej z tym frustracji u innego gracza, który, oczywiście, może się bronić udaremniając wrogi atak i zdobycie punktów przez przeciwnika. Świetne, zabawne grafiki wprowadzają w szalony klimat tego, co dzieje się w trakcie rozgrywki. Kto nie chciałby płacić za inne karty piwem! Jeśli cenisz dynamikę i odrobinę złośliwości ta gra jest dla Ciebie.

301589.jpg
W pudełku znajduje się: plansza, 16 znaczników graczy, 4 arkusze graczy, 4 karty pomocy, znacznik pierwszego gracza, 20 żetonów konstrukcji/uszkodzeń, 25 sztab złota, 25 beczek piwa, ponad 200 kart (12 kart Wielkiej Hali, 4 talie początkowe po 10 kart każda, 14 kart Umocnień, 18 kart Jednostek, 52 karty Budynków, 40 kart ścieżki Odyna, 8 kart Bonusów Końcowych, 12 kart Łaski Bogów, 20 kart Misji) oraz instrukcja.
Aktualizacje społecznościowe
Al.to OkazjeAl.to kody rabatowe
7 Komentarzy
Warto? Grał ktoś w to?
Dobra gierka polecam.
Dobra gierka. Jakby ktoś był zainteresowany to posiadam podstawkę z wszystkimi dodatkami na sprzedaż.
już po okazji 😣
sebuch199724/09/2020 02:24

Dobra gierka. Jakby ktoś był zainteresowany to posiadam podstawkę z ws …Dobra gierka. Jakby ktoś był zainteresowany to posiadam podstawkę z wszystkimi dodatkami na sprzedaż.


Dobra ale chcę sprzedać? hmm. Cena taka jak na al.to?
sntx24/09/2020 07:22

już po okazji 😣


Magia peppera i tyle kto pierwszy ten lepszy. Ja już dawno uświadomiłem sobie że jak jest okazja to się bierze i później się myśli co dalej :-)
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst