Niestety, ta okazja już wygasła
VideoProc - pełna wersja programu do edycji wideo
346° Zakończono

VideoProc - pełna wersja programu do edycji wideo

ZA DARMO306zł
16
sie 14.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Pełna wersja VideoProc za darmo!

Aby odebrać dożywotnią licencję o wartości $78.90 na oprogramowanie VideoProc do edycji i obróbki wideo, wykonaj poniższe kroki:


1. Pobierz najnowszą wersję programu (klucz działa z wersją 3.3).

2. Wejdź na stronę promocji i skopiuj wygenerowany klucz produktu.

3. Zainstaluj pobrany program, a podczas rejestracji podaj swój adres e-mail i wcześniej wygenerowany klucz produktu.

Oferowana licencja jest dożywotnia, ale nie posiada możliwość aktualizacji do nowszej wersji oprogramowania. Giveaway zakończy się 12 września 2019 r.

Źródło: Instalki.pl
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
Lepiej od razu wsiąść na darmowy Davinci Resolve, żeby za jakiś czas się nie uczyć nowego programu jak zwiększa się potrzeby :-)
hans.gross14/08/2019 08:05

Od kiedy on jest darmowy?


Od dwóch lat? Jakoś tak. Pełna funkcjonalność.

Płatna wersja Studio jest tylko do stacji telewizyjnych i wielkich produkcji ukierunkowana.
16 Komentarzy
Lepiej od razu wsiąść na darmowy Davinci Resolve, żeby za jakiś czas się nie uczyć nowego programu jak zwiększa się potrzeby :-)
szymek14/08/2019 07:42

Lepiej od razu wsiąść na darmowy Davinci Resolve, żeby za jakiś czas się ni …Lepiej od razu wsiąść na darmowy Davinci Resolve, żeby za jakiś czas się nie uczyć nowego programu jak zwiększa się potrzeby :-)


Od kiedy on jest darmowy?
hans.gross14/08/2019 08:05

Od kiedy on jest darmowy?


Od dwóch lat? Jakoś tak. Pełna funkcjonalność.

Płatna wersja Studio jest tylko do stacji telewizyjnych i wielkich produkcji ukierunkowana.
Hitfilm express darmowy i chyba najlepszy
peter_mountain14/08/2019 08:11

Od dwóch lat? Jakoś tak. Pełna funkcjonalność.Płatna wersja Studio jest tyl …Od dwóch lat? Jakoś tak. Pełna funkcjonalność.Płatna wersja Studio jest tylko do stacji telewizyjnych i wielkich produkcji ukierunkowana.


Ok, mi na stronie się tylko 299$ pojawilo, ale rozumiem, ze to ta wersja ekstra. Dzięki, dobrze wiedziec
Coś dziwnie ten program działa, i jest on bardziej do konwerterowania video - jednak robi to bardzo nieudolnie i mozolnie. Wolę darmowy Avidemux, który z cztery razy szybciej przerabia mi video i robi to pewnie, a tu wszelkie ustawienia jakości niczego nie zmieniają w pliku wynikowym w przypadku H264. Zadziałało mi jedynie z XVID.
Edytowane przez: "cebulorz" sie 14.
Lepszy od Hitfilm?
smakowy14/08/2019 22:09

Lepszy od Hitfilm?


Nie. Z darmowych jedynie davinci może konkurować z hitfilmem. I pewnie nawet go trochę przebija
Jakiś czas temu była ta promocja. Skorzystałem i była możliwość update do pełnej, aktualizowanej wersji za jakieś 120 zł. Warto. Program świetny.
fortySeven14/08/2019 22:42

Nie. Z darmowych jedynie davinci może konkurować z hitfilmem. I pewnie n …Nie. Z darmowych jedynie davinci może konkurować z hitfilmem. I pewnie nawet go trochę przebija


Różnica jest taka, że na DaVinci jest zrobionych dużo profesjonalnych produkcji. Na HitFilm są tylko amatorskie. Podstawowa różnica jest też taka, że DaVinci jest programem w głównej mierze do color gradingu, a moduł do montażu to stosunkowo świeże narzędzie. Nie mniej obsługuje większość stanadardów jeśli chodzi o kodeki na rynku.
Felipe15/08/2019 12:42

Różnica jest taka, że na DaVinci jest zrobionych dużo profesjonalnych pro …Różnica jest taka, że na DaVinci jest zrobionych dużo profesjonalnych produkcji. Na HitFilm są tylko amatorskie. Podstawowa różnica jest też taka, że DaVinci jest programem w głównej mierze do color gradingu, a moduł do montażu to stosunkowo świeże narzędzie. Nie mniej obsługuje większość stanadardów jeśli chodzi o kodeki na rynku.


Dlatego wymieniłem oba i używam zamiennie, w zależności od potrzeb. Ale razem pokrywają 100% potrzeb amatora
a ktos wie jak zdobyć adobe premiere pro czy nie bardzo , rozchodzi mi sie oto zeby az tyle nie płacic za niego
MakczU15/08/2019 19:50

a ktos wie jak zdobyć adobe premiere pro czy nie bardzo , rozchodzi mi sie …a ktos wie jak zdobyć adobe premiere pro czy nie bardzo , rozchodzi mi sie oto zeby az tyle nie płacic za niego


W grę wchodzi tylko zniżka studencka - jeżeli studiujesz, to cały pakiet Adobe (w tym Premiere, After, Photoshop) dostajesz za 19 euro miesięcznie.
peter_mountain15/08/2019 21:58

W grę wchodzi tylko zniżka studencka - jeżeli studiujesz, to cały pakiet Ad …W grę wchodzi tylko zniżka studencka - jeżeli studiujesz, to cały pakiet Adobe (w tym Premiere, After, Photoshop) dostajesz za 19 euro miesięcznie.


Za 80 zł miesięcznie to i tak drogo gdyby było na pół roku to bym kupił ale do studentów takie 80 zł co miesiąc to jest sporo
MakczU15/08/2019 22:10

Za 80 zł miesięcznie to i tak drogo gdyby było na pół roku to bym kupił ale …Za 80 zł miesięcznie to i tak drogo gdyby było na pół roku to bym kupił ale do studentów takie 80 zł co miesiąc to jest sporo


Tzn, że to nie jest program dla ciebie. Na niektórych uczelniach masz za free na okres studiów.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst