Niestety, ta okazja już wygasła
Victorinox zegarek
138° Zakończono

Victorinox zegarek

699zł1.950zł-64% Darmowa dostawa DarmowaZegarownia Okazje
19
lis 28. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Rewelacyjna cena.
Dość nie dużych rozmiarów na mniejsze nadgarstki.
Szafir z antyrefleksem, eta na 27 kamieniach!! montowana w tag heueracg czy longinesach, 100m wodoszczelnosci, 5 lat gwarancji.
Również inne Victorinox w świetnych cenach w tym sklepie.
Po jednym modelu zapewne.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

19 Komentarzy
To chyba damski/dziecięcy w tych wymiarach. Ale plus leci
Produkt chwilowo niedostępny...
anna.nowakJnU
"eta na 27 kamieniach!! montowana w tag heueracg czy longinesach"


Skąd te 27 kamieni i gdzie te zegarki?
watchbase.com/eta…471
Edytowane przez: "JEAKAR" lis 28. 2019
dredjack28/11/2019 14:04

To chyba damski/dziecięcy w tych wymiarach. Ale plus leci


Ja bym nie kupił ale znam ziomków z tak cienkimi witkami, że na ich nadgarstkach wyglądał by imponująco - dobrze, że niektórzy producenci oferują różne rozmiary dla różnych klientów.
Już niedostępny
Grzegorz_Kwasnik28/11/2019 14:53

Już niedostępnyNiedostępny po chwili od ogłoszenia, ale plusy wciąż przybywają ....
JEAKAR28/11/2019 14:15

anna.nowakJnU"eta na 27 kamieniach!! montowana w tag heueracg czy …anna.nowakJnU"eta na 27 kamieniach!! montowana w tag heueracg czy longinesach" Skąd te 27 kamieni i gdzie te zegarki? :)https://watchbase.com/eta/caliber/251-471


Pomyłka liczbowa. 23 kamienie. I tak w tej cenie to był naprawdę dobry wybór, przynajmniej werk serwisowalny.
anna.nowakJnU28/11/2019 15:12

Pomyłka liczbowa. 23 kamienie. I tak w tej cenie to był naprawdę dobry wy …Pomyłka liczbowa. 23 kamienie. I tak w tej cenie to był naprawdę dobry wybór, przynajmniej werk serwisowalny.OK a co z informacją "montowana w tag heueracg czy longinesach"?
adam.stepien28/11/2019 14:16

Ja bym nie kupił ale znam ziomków z tak cienkimi witkami, że na ich na …Ja bym nie kupił ale znam ziomków z tak cienkimi witkami, że na ich nadgarstkach wyglądał by imponująco - dobrze, że niektórzy producenci oferują różne rozmiary dla różnych klientów.


Niektórzy producenci też kręcą podając wymiar z koronką... Na tej zasadzie kupiłem niby 42mm orienta kamasu i teraz już siedzi na olx do sprzedania. Nie, nie mam wielkiej łapy, nadgarstek 19.5cm i większość sikorów o rozmiarze 38mm odpada.
anna.nowakJnU28/11/2019 15:12

Pomyłka liczbowa. 23 kamienie. I tak w tej cenie to był naprawdę dobry wy …Pomyłka liczbowa. 23 kamienie. I tak w tej cenie to był naprawdę dobry wybór, przynajmniej werk serwisowalny.


ale dalej kwarc :-(
JEAKAR28/11/2019 15:13

OK a co z informacją "montowana w tag heueracg czy longinesach"?


Nic. Wystarczy wpisać w Google werk i sobie trochę poczytać że była również montowana w tagach i longinesach, bo jest już wycofana gdyż jest jej następca kolejny werk ety.
anna.nowakJnU28/11/2019 16:54

Nic. Wystarczy wpisać w Google werk i sobie trochę poczytać że była równ …Nic. Wystarczy wpisać w Google werk i sobie trochę poczytać że była również montowana w tagach i longinesach, bo jest już wycofana gdyż jest jej następca kolejny werk ety.No właśnie wpisałem i znalazłem >>> watchbase.com/eta…471
Nic tam nie ma o tych markach ... są inne.
Edytowane przez: "JEAKAR" lis 28. 2019
JEAKAR28/11/2019 17:23

No właśnie wpisałem i znalazłem >>> htt …No właśnie wpisałem i znalazłem >>> https://watchbase.com/eta/caliber/251-471Nic tam nie ma o tych markach ... są inne.


google.com/amp…p=1
anna.nowakJnU28/11/2019 19:28

https://www.google.com/amp/s/forums.watchuseek.com/f2/eta-251-471-good-movement-bad-anyone-know-4498267.html?amp=1Przesłałem Ci konkretny link z typami zegarków, w których użyty został konkretnie ten mechanizm.
Odwzajemniasz mi linkiem do forum ... jeśli masz inne zdanie, pokaż konkret.
BTW, w opisie oferty nadal 27 kamieni ... zegarek niedostępny, więc czemu służy ta oferta?
Brak na magazynie. Można zamknąć.
JEAKAR28/11/2019 19:48

Przesłałem Ci konkretny link z typami zegarków, w których użyty został konk …Przesłałem Ci konkretny link z typami zegarków, w których użyty został konkretnie ten mechanizm.Odwzajemniasz mi linkiem do forum ... jeśli masz inne zdanie, pokaż konkret.BTW, w opisie oferty nadal 27 kamieni ... zegarek niedostępny, więc czemu służy ta oferta?


Dla dużo bardziej renomowanych zegarków Eta ta była bazą pod ich werk np. Longines

zegarki.zgora.pl/zeg…38/

Tag Heuer tu już użyta właściwa Eta bez modyfikacji
krsk.au.ru/847…11/

Hamilton Khaki
calibercorner.com/eta…71/

To naprawdę przyzwoity a przy tym dający się serwisować, naprawiać mechanizm.

Leszek_W29/11/2019 02:06

Dla dużo bardziej renomowanych zegarków Eta ta była bazą pod ich werk np. L …Dla dużo bardziej renomowanych zegarków Eta ta była bazą pod ich werk np. Longineshttps://www.zegarki.zgora.pl/zegarki_na_mechanizmie/L538/Tag Heuer tu już użyta właściwa Eta bez modyfikacjihttps://krsk.au.ru/8472111/Hamilton Khakihttp://calibercorner.com/eta-caliber-251-471/To naprawdę przyzwoity a przy tym dający się serwisować, naprawiać mechanizm.Widzę, że trochę na siłę, próbujesz po dżentelmeńsku bronić wpisu Koleżanki
Bądźmy precyzyjni (jak to w zegarku):
- pierwszy przykład to mechanizm Longines L538 oparty o werk ETA, ale to już co innego
- drugi, na rosyjskiej stronie roi się od bzdur, w tabeli - 2 kamienie, w opisie - 7, poza tym układ tarcz jest inny.
Nie ma sensu "walczyć" o prestiż zegarka z mechanizmem kwarcowym, bo dla "znawców" i tak się nie liczy
Zagadką pozostanie natomiast utrzymywanie przez @anna.nowakJnU tak długo, nieaktualnej oferty praktycznie po chwili od wystawienia, do końca z błędami w opisie, widać lubi dostawać "lajki" , nawet jak są przyznawane bezkrytycznie.
To wszystko z mojej strony. Pozdrawiam
Edytowane przez: "JEAKAR" lis 29. 2019
JEAKAR29/11/2019 07:58

Widzę, że trochę na siłę, próbujesz po dżentelmeńsku bronić wpisu Koleżank …Widzę, że trochę na siłę, próbujesz po dżentelmeńsku bronić wpisu Koleżanki Bądźmy precyzyjni (jak to w zegarku):- pierwszy przykład to mechanizm Longines L538 oparty o werk ETA, ale to już co innego- drugi, na rosyjskiej stronie roi się od bzdur, w tabeli - 2 kamienie, w opisie - 7, poza tym układ tarcz jest inny.Nie ma sensu "walczyć" o prestiż zegarka z mechanizmem kwarcowym, bo dla "znawców" i tak się nie liczy Zagadką pozostanie natomiast utrzymywanie przez @anna.nowakJnU tak długo, nieaktualnej oferty praktycznie po chwili od wystawienia, do końca z błędami w opisie, widać lubi dostawać "lajki" , nawet jak są przyznawane bezkrytycznie.To wszystko z mojej strony. Pozdrawiam


Nie widzę żeby oferta była długo, wczoraj była już zakończona. Nie każdy ma czas non stop siedzieć na pepperze i obserwować czy zegarek się już sprzedał. To co powiedzieć na inne oferty które często po zakończeniu wiszą to parę dni.

Werk ten był montowany w Tagach, jest parę wzmiankę o tym w różnych miejscach, ale jeśli dla Ciebie te wszystkie strony są podejrzane to nie mamy o czym pisać. Rozchodzilo się o to czy był montowany w Tagu, tak był.

Dobry werk kwarcowy nie jest zły, a ta Eta z pewnością jest, czy to 23 czy 27 kamieni, a nie jednokamieniowa Rondy jakie są często montowane obecnie w zegarkach tej półki cenowej.

Oczywiście znawcy będą się zawsze podniecać zegarkami automatycznym a kwarcowe traktować po macoszemu.
1-2 mechaniki dobrze mieć ale kwarcowe dla mnie maja przewagę w zakresie praktycznej strony pozdrawiam szczerze i uprzejmie
Edytowane przez: "anna.nowakJnU" lis 29. 2019
ergomen28/11/2019 14:35

Niektórzy producenci też kręcą podając wymiar z koronką... Na tej zasadzie …Niektórzy producenci też kręcą podając wymiar z koronką... Na tej zasadzie kupiłem niby 42mm orienta kamasu i teraz już siedzi na olx do sprzedania. Nie, nie mam wielkiej łapy, nadgarstek 19.5cm i większość sikorów o rozmiarze 38mm odpada.


Nie tyle producenci co sprzedawcy (sklepy) podają różne dane - dlatego zawsze warto przed zakupem zajrzeć w kilka miejsc, pooglądać ziomków na youtube itp. Dotyczy to nie tylko rozmiaru ale kolorów, faktury, wykończenia (różne zdjęcia się trafiają - często zakłamujące rzeczywistość, a potem jest zdziwienie że nie biały a kremowy, że ten boski "sunburst effect" to jest niezauważalny itp. )- po prostu trzeba odrobić pracę domową, nie ma że boli PS. Zajrzałem w kila swoich miejsc i ten twój komasu jest opisywany jako 40 mm. Na polskich stronach zaś faktycznie - podają 42. Jeden baran napisał a reszta skopiowała :)Warto zatem sięgać do źródeł.
Edytowane przez: "adam.stepien" lis 29. 2019
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od anna.nowakJnU. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst