Niestety, ta okazja już wygasła
Victorinox Scyzoryk OneHand, ząbkowany, zielony, Nylon, 111mm
620° Zakończono

Victorinox Scyzoryk OneHand, ząbkowany, zielony, Nylon, 111mm

159,90zł199,90zł-20% 19,90zł Komputronik Okazje
52
620° Zakończono
Victorinox Scyzoryk OneHand, ząbkowany, zielony, Nylon, 111mm
paź 31. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

OPIS PRODUCENTA
Victorinox Scyzoryk OneHand, ząbkowany, zielony, Nylon, 111mm
Narzędzia
duże blokowane ostrze częściowo ząbkowane otwierane jedną ręką (kciukiem)
otwieracz do puszek z
małym śrubokrętem 3 mm (także do wkrętów gwiazdkowych)
otwieracz do kapsli z
dużym śrubokrętem 6 mm, blokowanym
ostrzem do zdejmowania izolacji
szpikulec / rozwiertak
kółko do kluczy
piłka do drewna
śrubokręt gwiazdkowy Philips 1 / 2
Odbiór osobisty 0zł
Świetny scyzoryk posiadam ten ale kupowałem pod nazwą
Victorinox Armii Bundeswehr
Jest jeszcze fajna promocja
Urodzinowe Totalne Raty 10x0 RRSO 0%
RATY RRSO 0% Jesienna aura? Mamy dla Ciebie na rozgrzewkę 10 rat RRSO 0%! Wszystkie formalności załatwisz bez wychodzenia z domu. Dobre na deszczową pogodę, prawda? Szczegóły promocji dostępne na stronie: komputronik.pl/pro…ent lub u konsultantów pod numerem 61 668 00 07. Promocja dotyczy wybranych produktów i trwa od 12.10 do 31.10.2020 r. lub do wyczerpania zapasów.
Aktualizacje społecznościowe
Scyzoryk Victorinox Bundeswehr to duży i praktyczny scyzoryk wielofunkcyjny, który został zaprojektowany dla specjalistów z armii niemieckiej.

Scyzoryk ten został zaprojektowany i stworzony na zamówienie sił zbrojnych Niemiec. Potwierdzeniem tego jest charakterystyczne oznaczenie znajdujące się na jednej z okładzin. Scyzoryk ten nazywany jest również German Army Knife / GAK / Bundeswehr Taschenmesser / Victorinox Bundeswehr. Każde z tych określeń odnosi się między innymi do tego właśnie modelu.

Cel, jaki przyświecał twórcom był prosty. Stworzyć niezawodne, skuteczne narzędzie z jednoręcznie otwieranym, blokowanym ostrzem. Nie uroda jest tu najważniejsza, a użyteczność i solidność wykonania gwarantująca bezproblemową pracę zarówno na polu walki, jak i poza nim.

Narzędzia w scyzoryku Victorinox Bundeswehr OneHand zostały ułożone w trzech warstwach przedzielonych za pomocą stalowej przekładki, która pełni również rolę blokady. Narzędziem głównym jest jednoręcznie otwierane ostrze o długości 80 milimetrów. Posiada ono szlif płaski oraz krawędź tnącą częściowo ząbkowaną. Taki rodzaj ostrza gwarantuje większą uniwersalność, ponieważ pozwala na łatwiejsze i bardziej płynne cięcie materiałów włóknistych i im podobnych. Dodatkową zaletą jest fakt, że ostrze ząbkowane dłużej trzyma ostrość od ostrza gładkiego. Stal ostrza została zahartowana do optymalnego poziomu 56 HRC. Ostrze główne jest blokowane w pozycji otwartej za pomocą blokady liner lock.

Drugim dużym narzędziem jest długa piła do drewna posiadająca dwa rzędy naprzemiennie ułożonych zębów. Została ona zahartowana do poziomu 53 HRC.

Okładziny wykonane z tworzywa sztucznego zostały ergonomicznie wyprofilowane celem zapewnienia wygody chwytu. Zielony kolor zapewnia, że narzędzie nie rzuca się w oczy i nie przykuwa wzroku osób postronnych
Najlepsze komentarze
52 Komentarze
Prześlij Komentarz