Niestety, ta okazja już wygasła
Victoria's Secret 3 w cenie 1
369° Zakończono

Victoria's Secret 3 w cenie 1

92zł270zł-66%Victoria's Secret Okazje
7
369° Zakończono
Victoria's Secret 3 w cenie 1
sie 28. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Kupując trzy wybrane mgiełki i balsamy płacimy tylko za jedną rzecz
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
Myślałem, że bielizna a tu jakieś mgiełki :/
Mają ostry cień mgiełki?
Weź 3, zapłać za 1 - idealne hasło promocyjne dla złodzieja :-)
7 Komentarzy
Myślałem, że bielizna a tu jakieś mgiełki :/
Plus przesyłka, chyba od 300 było gratis, chociaż mogę źle pamiętać
Mają ostry cień mgiełki?
Weź 3, zapłać za 1 - idealne hasło promocyjne dla złodzieja :-)
WOW. Ok VS potrafi mieć też droższe rzeczy - jakieś szlafroczki, fikuśne bielizny za więcej dolarów ale te wszystkie mgiełki, perfumiki i podstawowe bielizny w stanach są za przysłowiowe grosze. Nie dawajcie im się zdzierać w stanach za 1mgielke czy krem poza promocja płaci się pare dolców a promocja 2+1 gratis jest tam non stop (w ich normalnych stacjonarnych sklepach). Za 30dolcow to moja tam kupuje kosmetykow dla calej rodziny.
Edytowane przez: "Keram_Adorb" sie 29.
Keram_Adorb29/08/2020 11:45

WOW. Ok VS potrafi mieć też droższe rzeczy - jakieś szlafroczki, fikuśne bi …WOW. Ok VS potrafi mieć też droższe rzeczy - jakieś szlafroczki, fikuśne bielizny za więcej dolarów ale te wszystkie mgiełki, perfumiki i podstawowe bielizny w stanach są za przysłowiowe grosze. Nie dawajcie im się zdzierać w stanach za 1mgielke czy krem poza promocja płaci się pare dolców a promocja 2+1 gratis jest tam non stop (w ich normalnych stacjonarnych sklepach). Za 30dolcow to moja tam kupuje kosmetykow dla calej rodziny.


Spoko, niestety nie mieszkamy w Stanach tylko w Polsce. Promocja jest bardzo dobra i należy się plus. Ja kupowałem dla swojej VS w Malezji i jest zachwycona zapachami.
Al_Ganonim29/08/2020 14:05

Spoko, niestety nie mieszkamy w Stanach tylko w Polsce. Promocja jest …Spoko, niestety nie mieszkamy w Stanach tylko w Polsce. Promocja jest bardzo dobra i należy się plus. Ja kupowałem dla swojej VS w Malezji i jest zachwycona zapachami.Tak, plus jak najbardziej, ale potwierdzam, co napisał kolega. Ja byłem w tym sklepie w Kanadzie kilka lat temu i było mnóstwo rzeczy (między innymi takie balsamy) po 1 lub 2 dolary (majtki również w tej cenie). Wiadomo nie od dziś, że w Ameryce markowe ubrania bywają o wiele tańsze, ale w przypadku VS różnice są naprawdę ogromne.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Bajenka. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst