VIBOTON i8 Plus - klawiatura + myszka bezprzewodowa
184°Zakończono

VIBOTON i8 Plus - klawiatura + myszka bezprzewodowa

32zł50zł-36% Darmowa dostawa DarmowaGeekbuying Okazje
18
lut 7. 2018
Cena bez kodu -> 9,69usd - 32 złote

Mała klawiatura bezprzewodowa do używania z konsolami, tv boxami

jakieś 4 dolary taniej niż u chińskiej konkurencji

KOLOROWE PODŚWIETLENIE

video:
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

18 Komentarzy
Poleca ktoś ?
Bardzo dobra cena, u nas mądrale sprzedają takie od 60-90 zł a na allegro to i ponad 120 chcą
JanekZlut 7. 2018

Bardzo dobra cena, u nas mądrale sprzedają takie od 60-90 zł a na allegro t …Bardzo dobra cena, u nas mądrale sprzedają takie od 60-90 zł a na allegro to i ponad 120 chcą


A co mają to sprowadzać, brać na siebie koszty i odpowiedzialność gwarancyjną żeby sprzedawać taniej? Po to ty i tobie podobni kupują drożej ale w Polsce bo chcesz "gwarancję na miejscu" i "od razu".
bysiu3lut 7. 2018

A co mają to sprowadzać, brać na siebie koszty i odpowiedzialność gwar …A co mają to sprowadzać, brać na siebie koszty i odpowiedzialność gwarancyjną żeby sprzedawać taniej? Po to ty i tobie podobni kupują drożej ale w Polsce bo chcesz "gwarancję na miejscu" i "od razu".


Ale nie za 120 a z tymi gwarancjami to jest różnie. Widzę że kolega sprzedaje "troszkę drożej"
Co jest najlepsze tak do 60 zł z Chin ?
JanekZlut 7. 2018

Ale nie za 120 a z tymi gwarancjami to jest różnie. Widzę że kolega spr …Ale nie za 120 a z tymi gwarancjami to jest różnie. Widzę że kolega sprzedaje "troszkę drożej"


Jak będę miał ochotę to i za 200 będę sprzedawał. A takim jak ty nic do tego kolego.
bysiu3lut 7. 2018

Jak będę miał ochotę to i za 200 będę sprzedawał. A takim jak ty nic do teg …Jak będę miał ochotę to i za 200 będę sprzedawał. A takim jak ty nic do tego kolego.


Dokładnie można i za 500, jedna sprawa czy znajdzie się "łosiu" no i trzeba uważać na sąsiadów bo do skarbówki doniodą że wszystko bez podatku
JanekZlut 7. 2018

Dokładnie można i za 500, jedna sprawa czy znajdzie się "łosiu" no i trz …Dokładnie można i za 500, jedna sprawa czy znajdzie się "łosiu" no i trzeba uważać na sąsiadów bo do skarbówki doniodą że wszystko bez podatku


Ja się skarbówki nie obawiam więc twoje żałosne próby zastraszenia mnie, jakże subtelnymi aluzjami o donosach nie robią na mnie absolutnie żadnego wrażenia.
Warte to coś? Tak patrząć po nagraniu, to chyba AirMouse z QWERTY jest jednak lepszym wyjściem.
bysiu3lut 7. 2018

Ja się skarbówki nie obawiam więc twoje żałosne próby zastraszenia mnie, ja …Ja się skarbówki nie obawiam więc twoje żałosne próby zastraszenia mnie, jakże subtelnymi aluzjami o donosach nie robią na mnie absolutnie żadnego wrażenia.


Ja nikogo nie mam zamiaru straszyć. Generalnie mi chodzi o to że to dobra okazja. TAK???
Pewnie że tak.
Bo w naszym kraju niektórzy przesadzają z cenami i ja rozumiem że każdy chce zarobić ale "małą łyżeczką" też się najesz.
Może wrocimy do tematu.
Warte to coś, używał ktoś tego np z raspberry?
Beblo_czeklut 7. 2018

Może wrocimy do tematu.Warte to coś, używał ktoś tego np z raspberry?


Ja używam air mouse, który z jednej strony ma kilka przycisków, a z drugiej pełną klawiaturę. A właściwie używałem, bo mimo, że było to całkiem fajne rozwiązanie, to jednak lepiej zainstalować na szybko SSH i nie bawić się w takie półśrodki. Wygoda pisania na klawiaturze jest bardzo ważna przy środowisku, które głównie na tym się opiera.
JanekZlut 7. 2018

Ja nikogo nie mam zamiaru straszyć. Generalnie mi chodzi o to że to dobra o …Ja nikogo nie mam zamiaru straszyć. Generalnie mi chodzi o to że to dobra okazja. TAK??? Pewnie że tak.Bo w naszym kraju niektórzy przesadzają z cenami i ja rozumiem że każdy chce zarobić ale "małą łyżeczką" też się najesz.


Jak będziesz miał przyjemność prowadzić działalność gospodarczą w Polsce i zobaczysz jakie są koszty takiego interesu to przestaniesz pisać głupoty że "małą łyżeczką" też się najesz. Sprzedając to przykładowo na Allegro za 90 zł. liczysz na zysk około 55 zł. Od kwoty wystawienia i późniejszej sprzedaży odejmij sobie 10 procent prowizji Allegro. Chyba zaczynają ci się trząść ręce bo w małej łyżeczce jest coraz mniej... Nie zapomnij o podatkach, kosztach wysyłki, ewentualnych zwrotach które później obniżą cenę kolejnego wystawienia (np. zniszczone opakowanie) i... Nagle okazuje się że twoja mała łyżeczka jest pusta bo sprzedajesz to po kosztach zakupu byleby kasa do ciebie wróciła.
bysiu3lut 7. 2018

Jak będziesz miał przyjemność prowadzić działalność gospodarczą w Polsce i …Jak będziesz miał przyjemność prowadzić działalność gospodarczą w Polsce i zobaczysz jakie są koszty takiego interesu to przestaniesz pisać głupoty że "małą łyżeczką" też się najesz. Sprzedając to przykładowo na Allegro za 90 zł. liczysz na zysk około 55 zł. Od kwoty wystawienia i późniejszej sprzedaży odejmij sobie 10 procent prowizji Allegro. Chyba zaczynają ci się trząść ręce bo w małej łyżeczce jest coraz mniej... Nie zapomnij o podatkach, kosztach wysyłki, ewentualnych zwrotach które później obniżą cenę kolejnego wystawienia (np. zniszczone opakowanie) i... Nagle okazuje się że twoja mała łyżeczka jest pusta bo sprzedajesz to po kosztach zakupu byleby kasa do ciebie wróciła.


Czyli kupujesz za 32 zł, wystawisz za 90 +wysyłka (która idąc z Chin jest free) Tak??? Różnica, 57 zł - sporo (z tego 20 zł to Twoje koszty a 37 zysk). A jeszcze jak w Twojej aukcji będzie napisane że wysyłka z "magazynu producenta" i towar do klienta idzie za free a Ty wpisujesz koszt wysyłki to jeszcze na (darmowej) wysyłce zarabiasz. Czyli twój zysk to 37 + kwota za wysyłkę pewnie od 15-20zł. Reasumując zarabiasz na klawiaturze do 57 zł, mało?
To tak samo jak nie było dużych marketów to sklepiki ustalały sobie największe zyski, powstały markety i sklepiki też istnieją ale ceny już mają niższe.
I szef sklepiku nie kupi żonie nowego Mercedesa tylko nową Skodę - taki żarcik.

Nieważne, reasumując okazja bardzo dobra jak dla "biedaka" pracującego i zarabiajacego w Polsce.
JanekZlut 7. 2018

Czyli kupujesz za 32 zł, wystawisz za 90 +wysyłka (która idąc z Chin jest f …Czyli kupujesz za 32 zł, wystawisz za 90 +wysyłka (która idąc z Chin jest free) Tak??? Różnica, 57 zł - sporo (z tego 20 zł to Twoje koszty a 37 zysk). A jeszcze jak w Twojej aukcji będzie napisane że wysyłka z "magazynu producenta" i towar do klienta idzie za free a Ty wpisujesz koszt wysyłki to jeszcze na (darmowej) wysyłce zarabiasz. Czyli twój zysk to 37 + kwota za wysyłkę pewnie od 15-20zł. Reasumując zarabiasz na klawiaturze do 57 zł, mało?To tak samo jak nie było dużych marketów to sklepiki ustalały sobie największe zyski, powstały markety i sklepiki też istnieją ale ceny już mają niższe. I szef sklepiku nie kupi żonie nowego Mercedesa tylko nową Skodę - taki żarcik.Nieważne, reasumując okazja bardzo dobra jak dla "biedaka" pracującego i zarabiajacego w Polsce.


Licz po swojemu. Nie chce mi się już tego nawet komentować bo widzę że trafiłem na Janusza Januszy.
bysiu3lut 7. 2018

Licz po swojemu. Nie chce mi się już tego nawet komentować bo widzę że traf …Licz po swojemu. Nie chce mi się już tego nawet komentować bo widzę że trafiłem na Janusza Januszy.

Ja po prostu umiem liczyć. Wszystkiego dobrego
whstlut 7. 2018

Ja używam air mouse, który z jednej strony ma kilka przycisków, a z dr …Ja używam air mouse, który z jednej strony ma kilka przycisków, a z drugiej pełną klawiaturę. A właściwie używałem, bo mimo, że było to całkiem fajne rozwiązanie, to jednak lepiej zainstalować na szybko SSH i nie bawić się w takie półśrodki. Wygoda pisania na klawiaturze jest bardzo ważna przy środowisku, które głównie na tym się opiera.


Co byś preferował dla laika?
Beblo_czeklut 7. 2018

Co byś preferował dla laika?


Podepnij na te 10 minut zwykłą klawiaturę USB, zainstaluj SSH i po problemie. Jestem takim samym laikiem jak Ty, tyle że mam Pi Zero W od kilku dni i sam jestem zdziwiony jakie to proste
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst