Niestety, ta okazja już wygasła

Viaplay za 25 zł dla abonentów PLAY + 50 kanałów tv... telewizja internetowa !!!

sty 9. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Moja pierwsza wstawka wiec proszę o wyrozumiałość...
Szukając ciekawych ofert na telewizje, a szczególnie na pakiety sportowe, trafiłem na ofertę telewizji od PLAY. Oferta wydaje się o tyle interesująca, że sam pakiet Viaplay, nad którym się zastanawiałem kosztuje 34 zł za miesiąc, a w PLAY można go mieć za 25 zł a dodatkowo otrzymujemy 50 innych kanałów tv.
Jest tez droższy pakiet za 45 zł dodatkowo z pełnym pakietem Eleven Sport( 4 kanały Eleven + 4k) i ponad 100 kanałami wiec tez ciekawa do rozważenia oferta.

Dekoder jest darmowy, aktywacja również za 0zł, ale umowa jest na 24 miesiące ( dla mnie to "+", bo to gwarancja dobrej ceny przez 2 lata, a nie niepewność, ze coś zdrożeje bo przecież wszystko drożeje.

P.S. Najciekawsze jest to, że można mieć ta telewizje za 20 zł ( ja mam znajomą konsultantkę w Play, która użyła jakiś kodów i cena spada do 20zł), oczywiście skorzystałem z okazji i od wczoraj testuje tą telewizje, ale podaje cenę 25zł bo nie jestem pewny czy każdy możne mieć taka możliwość.
Ze swojej strony dodam, że wszystko działa super, obraz jak najbardziej ok, nic nie zacina (mam światłowód), 14 dni jest na przetestowanie usługi - w tym czasie można zrezygnować bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów, a instalują aplikacje VIAPLAY i PLAY NOW oglądasz wszystko na telefonie, laptopie itp.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
32 Komentarze
Prześlij Komentarz