viaAUTO za 77zł z doładowaniem 50zł na przejazdy autostradą (-80%) @ viaTOLL
335°Zakończono

viaAUTO za 77zł z doładowaniem 50zł na przejazdy autostradą (-80%) @ viaTOLL

12
maj 19. 2016
Aktualizacja 1
Promocja ponownie aktywna w dniach 20-27 maja. Tym razem kod rabatowy 2majowka2016
Do 5 maja można skorzystać z promocji viaTOLL -> -80% na viaAUTO.

Kod rabatowy - majowka2016

Za urządzenie viaAUTO z doładowaniem pozwalającym na przejechanie 500 km po państwowych autostradach płatnych zapłacimy 77zł!
Standardowo koszt urządzenia to 135zł (w tym koszt pierwszego doładowania konta użytkownika w systemie viaTOLL 50zł i 15zł za przesyłkę)

viaAUTO to urządzenie umożliwiające kierowcom samochodów osobowych szybkie i bezgotówkowe uiszczanie opłaty za przejazd odcinkami autostrad: A2 Konin – Stryków i A4 Bielany Wrocławskie – Sośnica.

Aktualizacje społecznościowe
AA Okazje

Grupy

12 Komentarzy
Czy te środki mają jakąś ograniczoną ważność ?
hm... chyba się zainteresuję.
andrzejhakwi 26. 2016

hm... chyba się zainteresuję.

​jednak po opiniach ludzi na necie rezygnuje z zabawy w viatoll
andrzejhakwi 26. 2016

​jednak po opiniach ludzi na necie rezygnuje z zabawy w viatoll


Możesz coś więcej napisać?
Gdyby ten rodzaj płatności był standardem dla wszystkich płatnych odcinków autostrad w Polsce, miało by to sens.
Dotyczy to natomiast tylko odcinków zarządzanych przez GDDKiA, na pozostałych odcinkach i tak normalnie trzeba stanąć i zapłacić na bramce.
Kompletny bezsens, chyba że ktoś jeździ akurat tymi konkretnymi (aż dwoma w skali całej Polski ) odcinkami GDDKiA.

Cadkwi 26. 2016

Możesz coś więcej napisać?

​glownie pisali o problemach z urządzeniem, niesłusznie naliczonych karach i gownianym wsparciu. to na co zwracali uwagę to także fakt, że trzeba się udać do miejsca obsługi klienta czy jakoś tak by móc aktywować zasilanie konta przez neta. podobno przelewy, płatności, reklamacje też kuleja.
andrzejhakwi 26. 2016

​glownie pisali o problemach z urządzeniem, niesłusznie naliczonych kar … ​glownie pisali o problemach z urządzeniem, niesłusznie naliczonych karach i gownianym wsparciu. to na co zwracali uwagę to także fakt, że trzeba się udać do miejsca obsługi klienta czy jakoś tak by móc aktywować zasilanie konta przez neta. podobno przelewy, płatności, reklamacje też kuleja.z aktywacją nie ma problemów, użytkowaniem też nie, pomysł super. Ale... Jak ktoś wspomniał działa na niewielu odcinkach autostrady, poza tym, największą wadą jest to, że gdy są duze obciążenia na bramkach to bramką via wjeżdżają także osoby bez urządzenia, tym sposobem płaci się za via i stoi jak każdy inny w koreczku do bramki. Porażka. Kupiłam właśnie z myślą o tym, żeby nie tracić czasu na bramkach, bo chyba właśnie taka jest idea tego systemu. Niestety teoria teorią, a praktyka jest taka, ze sami sobie tą polityką strzelają w stopę.
system kuleje na całego, ale mimo to używam go, bo mieszkam we Wrocku i umożliwia to chociaż częściowe unikanie korków na bramkach
(o ile "obwodnicę" A8 mamy darmową, to za przejechanie A4 choćby między zjazdami Wrocław Wschód a Bielanami trzeba już zapłacić, oczywiście można tamtędy nie jeździć, ale nie zawsze się da :D)

kwestię doładowań ogarniam na stacjach benzynowych oznaczonych "promieniującym pudełkiem" choć pewnie byłoby wygodniej przez neta, to jednak system w swej przyjazności jest na miarę lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku, więc nawet nie próbowałem

choć oczywiście sens kupna jest tylko dla tych, którzy jeżdżą systematycznie na tych trasach (lub ich odcinkach): A2 Konin – Stryków i A4 Bielany Wrocławskie – Sośnica

dodatkowo nie jest prawdą jakoby te 50zł można "wyjeździć", ponieważ gdy zawartość konta spada poniżej 20zł to bramki przestają się otwierać… więc realnie jest do zużycia 30zł

a co do promki to jest całkiem OK (+) - ja kupiłem ViaAuto za 70złł + 50zł doładowania = 120zł w poprzedniej "promocji" (te cudzysłowy celowe, bo nigdy nie widziałem, aby urządzenie + doładowanie startowe kiedykolwiek kosztowało więcej niż 120zł)

PS nie wierzę, że kupno cokolwiek pomoże na korki w majowy weekend
"pozwalającym na przejechanie 500 km po państwowych autostradach płatnych. " czyli chyba wszystko można wyjezdzic
pbbmaj 19. 2016

"pozwalającym na przejechanie 500 km po państwowych autostradach p …"pozwalającym na przejechanie 500 km po państwowych autostradach płatnych. " czyli chyba wszystko można wyjezdzic
nie można jak już wspomniano - 20 zł i mniej i bramka się nie otworzy i trzeba doładować. Czyli tam i z powrotem całe A4 nie przejedziemy. Rano dostałem to info na maila i się rozczytywałem w warunkach tak pobieżnie i nie mogłem nigdzie znaleźć informacji o zwrocie urządzenia (i kasy za niego) oraz niewykorzystanych środków.

Dodatkowo aktualnie można kupić wszystko za 135 zł (urządzenie plus 50 zł doładowania) także w opisie jest mały błąd :P
to ja będę stał aż się otworzy , nawet na dwóch pasach jadą na dwa auta bo nie lubię jak ktoś robi mnie w balona
szaqmaj 19. 2016

[…] i nie mogłem nigdzie znaleźć informacji o zwrocie urządzenia (i kasy za …[…] i nie mogłem nigdzie znaleźć informacji o zwrocie urządzenia (i kasy za niego) oraz niewykorzystanych środków[…]


co do środków wydanych na doładowania to nie mam pojęcia czy można odzyskać (ale z cała pewnością nie da się "wyjeździć" do zera), a kasa wydana na "puszkę" jest utopiona na 100% - patrz 5 odpowiedź od końca (no chyba, że kupisz przez internet i zwrócisz w 2 tygodnie)
viatoll.pl/pl/…uto

jest coś jeszcze - w końcu działająca aplikacja, no ona też zakrawa filozofią obsługi na ubiegły wiek, no i tylko android i ios, ale przynajmniej można sprawdzić stan konta w miarę na bieżąco:
play.google.com/sto…oid
itunes.apple.com/pl/…o=4
wprawdzie by z niej skorzystać trzeba zadzwonić po hasło do systemu na infolinię, ale po pierwszym uruchomieniu konta potem już jakos działa (procedura jest pokrętna, ale można zmienić i login i hasło)
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst