Vernee Thor 3gb/16gb @ Alie (Przecena ze 120$)
198°Zakończono

Vernee Thor 3gb/16gb @ Alie (Przecena ze 120$)

10
lip 1. 2016
Fajna przecena ze 120$ na dobry telefon Vernee Thor. Telefon posiada bardzo dobre opinie w necie. Cena ta to okazja dnia także z zapewne zostało kilka sztuk.

Możliwy Vat.

10 Komentarzy

Sprzedawca taki sobie a oceny transakcji również nie za wysokie. Sam telefon nie jest zły, ale za kilka dolców więcej mamy HIT ostatnich miesięcy czyli Xiaomi REDMI 3, najlepiej od Goldiego. To najpewniejszy sprzedawca na Ali. Jeżeli chodzi o Redmi 3: Wyświetlacz 5 cali, wysokość 139.3mm, procesor Snapdragon, bateria 4100mAh i zajebiste wykonanie z Miui na pokładzie. Polecam.

Andrzej mogę prosić o link do tego Xiaomi?

Autor

Andrzej77Lip 1.

Sprzedawca taki sobie a oceny transakcji również nie za wysokie. Sam telefon nie jest zły, ale za kilka dolców więcej mamy HIT ostatnich miesięcy czyli Xiaomi REDMI 3, najlepiej od Goldiego. To najpewniejszy sprzedawca na Ali. Jeżeli chodzi o Redmi 3: Wyświetlacz 5 cali, wysokość 139.3mm, procesor Snapdragon, bateria 4100mAh i zajebiste wykonanie z Miui na pokładzie. Polecam.4,6 / 5 gwiazdki
Prawie 97% tranzakcji więc sprzedawca dobry.

Co to znaczy sprzedawca taki sobie? Albo dobry albo zły.

Tak xiaomi jest trochę droższy, ma 2gb ramu i tylko 2 sloty na sim i lolipopa i w sumie to większość ma właśnie xiaomi a gdyby ktoś chciał 3gb ramu, 3 sloty, androida 6 i coś innego niż xiaomi to polecam Vernee bo dobry sprzęt.
Edytowane przez: "Gizmo99" lip 1. 2016

Właśnie te 4.6 gwiazdki nauczyło mnie już dawno żeby szukać okazji gdzie indziej. Na Redmi masz Miui 8 bazujące na 6.0. Thor nie jest złym telefonem ale poczytaj opinie, wiele rzeczy w nim wymaga dopracowania. Także 3GB RAM na wolnych kościach ładnie wygląda tylko na papierze.

Redmi 3 jest obecnie najlepiej sprzedającym się markowym telefonem na Ali. To nie bierze się z niczego. P.s Aktualnie używam telefonu innej marki i nie jestem stronniczy.
Edytowane przez: "Andrzej77" lip 1. 2016

Autor

Andrzej77Lip 1.

Redmi 3 jest obecnie najlepiej sprzedającym się markowym telefonem na Ali. To nie bierze się z niczego. P.s Aktualnie używam telefonu innej marki i nie jestem stronniczy.


I redmi 3 i Thor i nawet Samsung 7 będą potrzebować wiele dopracowań bo nie ma idealnych smartfonów a już na pewno za cenę do 120$...
I redmi i thor to dobre smartfony i polecam oba a kupujący wybierze sam.

ponownie dostepne szare

Autor

blitzwolf1 godz., 58 min

Znalazłem za 119.99 dolców z magazynu EUhttp://7.ly/pGAYpozdro :P


Za 100$ bywa często. Obserwuj przez mobilna aplikacje. Więcej widać.

Autor

blitzwolf11 min

ale z EU?


Tak, z Niemiec.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy