Niestety, ta okazja wygasła 4 minuty temu.
151°
Opublikowano 23 lutego 2024

2 gry Vera Swings i Pingers - Steam- za darmo

Opublikowane przez
yac68
Dołączył w 2023
6
14

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Gry PC

Znajdź więcej okazji Gry PC

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Młoda dziewczyna o imieniu Vera zasypia, wpatrując się w księżyc na nocnym niebie. We śnie budzi się i widzi, że kołysze się na gwiazdach, które tworzą ścieżkę prowadzącą do magicznego miejsca, które zawsze pragnęła odwiedzić. Jedyne, co musi zrobić, to wznieść się w górę i złapać gwiazdy nad sobą, ale może to okazać się większym wyzwaniem, niż jej się wydaje. I tak zaczyna się niesamowita podróż Very na Księżyc.

Pomóż Verze dotrzeć na księżyc, wystrzeliwując gwiazdy w tej prostej, ale wymagającej platformówce. Zmierz swój zamach w odpowiednim momencie, aby złapać kolorowe gwiazdki i dotknij świecącego punktu kontrolnego, aby odblokować następny poziom wyżej. Nie daj się jednak zwieść prostemu projektowi gry i uspokajającej muzyce, każdy poziom będzie wyzwaniem dla twoich umiejętności huśtania się i łapania.
Steam Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe
Awatar użytkownika yac68
Pingers gra za darmo na Steam
Pingers to wciągająca gra typu „jeszcze jedna runda”, idealna do gry solo lub z przyjaciółmi. Pinguj swoją drogę do zwycięstwa i zobacz, jak daleko możesz zajść!
Cel gry Pingers jest prosty: poruszaj łopatkami, aby uderzać piłki i utrzymywać je na ekranie. Możesz zbierać bonusy, aby zniszczyć jak najwięcej piłek i uzyskać wyższy wynik. Spróbuj przetrwać tak długo, jak to możliwe!
Graj w trybie COOP i współpracuj, aby uzyskać jak najlepszy wynik, lub w trybie VERSUS, aby rywalizować o ostatnie miejsce.
800624_1.jpgstore.steampowered.com/app…rs/

2 Komentarze

Awatar użytkownika
  1. Awatar użytkownika dusT
    Polecasz? Mogę dodać do zbiorczej wstawki pepper.pl/pro…125
    Awatar użytkownika yac68
    Autor
    Jasne , możesz dodać