Niestety, ta okazja już wygasła
Velux okna promocja na rolety, markizy, moskitiery itd.
-95° Zakończono

Velux okna promocja na rolety, markizy, moskitiery itd.

2
-95° Zakończono
Velux okna promocja na rolety, markizy, moskitiery itd.
sie 1. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Jak posiadacie okna z Veluxa mozecie je doposazyc dodatkowo w rolety, markizy, moskitiery zyskujac od 50 lub 100zl w zależności od produktu, łącznie do 500zł. Wystarczy zarejestrować sie w promocji na stronie producenta dzieki czemu otrzymacie kod. Po zakupie w dowolnym sklepie ich produktu z listy bioracego udzial w promocji realizujecie kod na stronie veluxa rejestrujac zakup dodatkowo przesylac skan faktury zakupu i podajac nr rachunku bankowego na ktory velux ma przesłać kasę.
Polecam.
Aktualizacje społecznościowe
2 Komentarze
te ich ceny są tak zawyżone że nawet z promka i samodzilnym montażem jest drożej niż u lokalsów albo sieciowkach typy dekorama
To jest okazja dla ludzi posiadajacych juz okna veluxa bo dla nich najoptymalnieszym rozwiazaniem w przypadku chęci zalozenia np. Markizy jest skorzystanie z dedykowanego produktu veluxa gdyz te okna mają już przygotowane miesce, otwory montazowe itp. Pod oryginalny ich produkt. Co do ceny produktow veluxa to od tego jest np. Ceneo aby znalesc najtanszego sprzedawce. A velux dodatkowo do tego przeleje Ci kase. Ja w ten sposób kupilem ich markize MHL 5060 MK00 za 179 zł a od veluxa dodatkowo dostalem 50 zł na konto. Więc faktycznie ta markiza kosztowała mnie 129 zł. Uważam że to dobra cena jak za produkt którego montaż w dedykowany sposób zajął mi 5 minut.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst