Vans Brigata za 109,50zł + darmowa dostawa @ Zalando
121°Zakończono

Vans Brigata za 109,50zł + darmowa dostawa @ Zalando

admin 2
wrz 5. 2016
W Zalando o 50% taniej możemy kupić obuwie Vans Brigata.

Za ten męski model butów w kolorze "bone white" zapłacimy 109,50zł z darmową dostawą i ewentualnym zwrotem.Do tego dostępna jest praktycznie cała rozmiarówka.

Pozostałe dwa kolory tego modelu są dostępne już z mniejsza ilością rozmiarów.

2 Komentarze

Omg, jaki tam komentarz do butów jest ;'D

VANS BRIGATAdodano 2016-07-12
Trampki super lecz nie wiem czy to moja wina że po tygodniu już się zaczęły rozklejać na czubach i bokach, ale oprócz tego są super

@Felix88 To jest standard w Vansach - co prawda są też ludzie, którym te buty służą i są zadowoleni, ale moje doświadczenie należy do tej mniej szczęśliwej grupy osób - kupiłem kilka lat temu model z najwyższej serii OTW - już nawet nie pamiętam dokładnie za ile, ale cena oscylowała wokół 350/400 zł bodaj - i po dwóch dniach zaczęły się rozklejać po bokach z przodu, tam gdzie zgina się stopa przy palcach (a może raczej palce przy stopie), a 4 dni później była dziura w podeszwie pod piętą i to taka na wylot - mam gdzieś nawet zdjęcie na kompie, ale nie będę teraz szukał - zaznaczę, że dbam o buty i nigdzie ich nie tarłem, ani nie chodziłem po gwoździach. Sam nie mogłem w to uwierzyć. Po pierwszej wizycie (chyba jeszcze przed tą dziurą na pięcie) skleili te boki, a dzień później byłem już po raz kolejny, bo ponownie się rozkleiły i pojawiła ta dziura - powiedziałem jednoznacznie, że nie chcę nawet wymiany na nowy model, tylko zwrot gotówki i to niezwłocznie - młoda dama wyjęła odpowiedni plik setek z kasy i od kiedy tylko mi go przekazała moja stopa już tam ponownie nie postanęła. I pewnie nie postanie. Najwyższy model... Od butów z rynku za parę groszy wymagałbym więcej - szkoda gadać.
Edytowane przez: "FireBird" wrz 5. 2016
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst