Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Vambrace: Cold Soul Steam Key GLOBAL
108°

Vambrace: Cold Soul Steam Key GLOBAL

8,40zł112zł-93% Darmowa dostawa DarmowaG2A Okazje
2
108°
Vambrace: Cold Soul Steam Key GLOBAL
paź 4. 2020
Przypominająca Darkest Dungeon gra RPG typu roguelike, w której staramy się odbić miasto z rąk złych mocy. Pewnego dnia pojawia się tajemnicza nieznajoma, mogąca stać się ostatnią nadzieją dla walczących.

Akcja Vambrace: Cold Soul rozgrywa się w mieście Icenaire, na które rzucił urok zły Shade King. Lokacją zawładnął przeszywający mróz, który na domiar złego przywrócił do życia zmarłych. Nieliczni ocalali schronili się głęboko pod ziemią, skąd prowadzą desperacką walkę. Pewnego dnia w mieście pojawia się jednak tajemnicza nieznajoma…
Aktualizacje społecznościowe
G2A OkazjeG2A promocje
2 Komentarze
Cena końcowa fajna, ale z początkową mocno przesadziłeś. W kilku miejscach można zakupić znacznie taniej niż za 112 zł. Jak na przykład tutaj za ok. 36 zł:
eneba.com/pl/…oul
Bowik04/10/2020 14:28

Cena końcowa fajna, ale z początkową mocno przesadziłeś. W kilku miejscach …Cena końcowa fajna, ale z początkową mocno przesadziłeś. W kilku miejscach można zakupić znacznie taniej niż za 112 zł. Jak na przykład tutaj za ok. 36 zł:https://www.eneba.com/pl/steam-vambrace-cold-soulCenę początkową dał z oficjalnego sklepu, a końcową z keyshopu gdzie w keyshopach ceny są dużo niższe niż na takim np. Steam.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst