Valhalla Hills Definitive Edition za 18,99 zł i PS4 za 24,99 zł
275°

Valhalla Hills Definitive Edition za 18,99 zł i PS4 za 24,99 zł

18,99zł 6,69zł Allegro Okazje
5
275°
Valhalla Hills Definitive Edition za 18,99 zł i PS4 za 24,99 zł
wrz 16.
Valhalla Hills Definitive Edition PS4 – 24,99 zł

Valhalla Hills Definitive Edition

Platforma: XBOXONE/PS4
Wersja językowa: polskie napisy
Wydanie: pudełkowa
Stan: Nowa w folii
Wersje gry : pudełkowa
Kompletna: płyta z grą, pudełko z okładką
Okładka: angielska


Valhalla Hills to wydana na PlayStation 4 i XboxOne strategia ekonomiczna. Produkcja wyszła spod ręki pracowników studia Funatics, czyli autorów serii Cultures i pod wieloma względami stanowi duchowego spadkobiercę tej popularnej przed laty marki. Ponadto, głównym projektantem był Thomas Häuser, czyli człowiek, który pełnił tę samą rolę w trakcie tworzenia The Settlers II.

Fabuła opowiada o plemieniu wikingów, którzy spędzili swoje życie, łupiąc Europę. Po śmierci udają się do Asgardu, ale, ku ich zdziwieniu, zastają wrota do Valhalli zamknięte na cztery spusty. Okazuje się, że przyczyną tego stanu rzeczy jest konflikt między Odynem i jego synem Leko, który spektakularnie oblał egzamin na bóstwo. Zdenerwowany ojciec mianował go bogiem budowniczych, a następnie wygnał go i dusze zmarłych wikingów z powrotem na Ziemię. Podczas rozgrywki rolę wypędzonego syna Odyna obejmują gracze i muszą pomóc swoim podwładnym w powrocie do Valhalli.

Zabawę rozpoczynamy u stóp potężnej góry i naszym celem jest otwarcie portalu, przez który wikingowie trafią do obiecanych zaświatów – możemy to zrobić, pokonując bądź przekupując strażników. Najpierw konieczne jest jednak zadbanie o przeżycie wikingów, gdyż otaczający ich świat jest niegościnny i pełen zagrożeń. Musimy dostarczać im jedzenie oraz ochronić przed dzikimi bestiami i potworami (wśród nich są m.in. szkielety, lodowe krasnoludy czy golemy). Osiągnięcie tego wszystkiego wymaga stworzenia zdrowej gospodarki zapewniającej naszym poddanym niezbędne surowce.
Aktualizacje społecznościowe
Allegro OkazjeAllegro kupony rabatowe
5 Komentarzy
PS4 za 24,99 zł to bym chętnie przytulił. Nawet z dostawą za 6,69. 😁
Wersja na ps4 za 25 zł z przesyłka do paczkomatu:

4console.pl/gry…=10
Co to za gierka? Podoba do znanego jakiegoś tytułu z PC czy coś?
Gra fajna i za tą cenę warta uwagi. Czuć duży potencjał ale niestety zabrakło wykończenia i zapełnienia treścią. Ogólna ocena 5/10 (gdyby poprawić niżej wymienione minusy byłoby 8/10)
Plusy:
- podobna do setlersów 3
- ciekawy pomysł na rozgrywkę
- klasyczna mechanika rts w stylu setlers

MInusy:
- wymuszone powtarzanie podobnych plansz
- brak zróżnicowanych przeciwników
- szczątkowa fabuła
- brak prawdziwej kampanii
- mało budowli
- gra się dobrze dopóki dochodzą nowe budowle później tylko monotonia tego samego
- jeden schemat rozgrywki aby wygrać każdą gre
Maciej_Ku17/09/2020 22:34

Gra fajna i za tą cenę warta uwagi. Czuć duży potencjał ale niestety zabr …Gra fajna i za tą cenę warta uwagi. Czuć duży potencjał ale niestety zabrakło wykończenia i zapełnienia treścią. Ogólna ocena 5/10 (gdyby poprawić niżej wymienione minusy byłoby 8/10) Plusy:- podobna do setlersów 3- ciekawy pomysł na rozgrywkę- klasyczna mechanika rts w stylu setlersMInusy:- wymuszone powtarzanie podobnych plansz- brak zróżnicowanych przeciwników- szczątkowa fabuła- brak prawdziwej kampanii- mało budowli- gra się dobrze dopóki dochodzą nowe budowle później tylko monotonia tego samego- jeden schemat rozgrywki aby wygrać każdą gre


Dzięki za wyczerpującą odpowiedź
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst