Niestety, ta okazja już wygasła
Valhalla Hills - Definitive Edition PL XBOX ONE
320° Zakończono

Valhalla Hills - Definitive Edition PL XBOX ONE

12,90zł 6,99zł Allegro Okazje
1
320° Zakończono
Valhalla Hills - Definitive Edition PL XBOX ONE
wrz 26. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Valhalla Hills - Definitive Edition

  • stan: nowa/zafoliowana
  • język w grze: angielski
  • napisy w grze: polskie
  • język okładki: angielski
  • ilość graczy: Offline 1 , Online -

DEFINITIVE EDITION ZAWIERA:


ekskluzywny pakiet map – „The Dwarf Cave”.

DLC „Sand of the Damned” i „Fire Mountains”

Całe swe życie spędzili w służbie bogom Asgardu. Ginęli honorową śmiercią by zająć należne miejsce w salach Walhalli. Gdy jednak stanęli u niebiańskich bram by odebrać ostateczną nagrodę, nikt nie wyszedł im na powitanie. Odyn odwrócił się od swych poddanych. I to wszystko Twoja wina.

W grze Valhalla Hills wcielasz się w postać Leko, najmłodszego syna Odyna, wygnanego z Midgardu przez swego ojca za to, że nie był w stanie sprostać jego oczekiwaniom. Nie chciał mordować lecz wolał budować i teraz ponosi tego konsekwencje. Budzisz się więc z dala od domu otoczony przez bandę niezbyt zadowolonych mięśniaków, którzy dopiero co pożegnali się z życiem doczesnym. Pozostaje Ci jedynie tylko poprowadzić nowopoznanych kompanów do niebiańskiej chwały w jedyny znany Ci sposób. Musisz poprowadzić Twoją drużynę odrzuconych nordyckich wojowników przez górzysty region zwany Wzgórzami Walhalli. Gdzieś tam czeka magiczny portal, który zaprowadzi Cię wprost na należne miejsce w boskim panteonie. Czekająca na Ciebie podróż nie będzie jednak należała do łatwych i prowadzeni przez Ciebie Wikingowie będą przede wszystkim musieli zrobić jedną rzecz… przeżyć.

Dotrzyj do każdego z portali i wznieś swój okrzyk wojenny na tyle głośno, by każde z bóstw wyraźnie go usłyszało. Jeżeli sami nie dadzą Twym ludziom należnej im nagrody, to wyrwiecie im ją siłą z rąk.
Aktualizacje społecznościowe
Allegro OkazjeAllegro kupony rabatowe
1 Komentarz
Fajna gra, kupiłem kiedyś. Jedynie co to po kilku godzinach robi się bardzo, bardzo schematyczna
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst