VAKOSS płyty DVD 70% taniej
138°Zakończono

VAKOSS płyty DVD 70% taniej

19
cze 12. 2016cze 12. 2016
Dzisiaj w Carrefour (Elblag) kupiłem zestaw 10 płyt DVD+R za 3zl przecenione z 10zl, dostępne były tez DVD-R. Zostało jeszcze całkiem dużo kompletów.

19 Komentarzy

Promocja od paru tygodni. Zostało dużo kompletów bo a) prawie nikt nie potrzebuje płyt dvd, b) te i tak są gówniane, więc nawet na backup się nie nadają.

to ktoś jeszcze używa płyt....???

pepper133338 min

to ktoś jeszcze używa płyt....???


Nawet byś się zdziwił ile tego idzie

pepper133346 min

to ktoś jeszcze używa płyt....???


Tak, wystarczy wyjść z piwnicy i przejść się na cmentarz.

lasicCze 12.

Promocja od paru tygodni. Zostało dużo kompletów bo a) prawie nikt nie potrzebuje płyt dvd, b) te i tak są gówniane, więc nawet na backup się nie nadają.I tu masz rację - jakość płyt zeszła na psy. Kiedyś CD-R były złote i dają się odczytać do dziś. A obecne to dramat - czasem po miesiącu już nie dają się odczytać.

Co prawda to prawda, ale są rzeczy, które ja lubię mieć na płytce jako kopię. To jest ogólnopolska promocja, czy tylko lokalna w Elblągu?

Zapamiętajcie! Nie liczy się długość ...ee wróć... jakość płyt tylko jakość nagrywarki. W każdym razie ma to niebagatelne znaczenie, bo co by się działo, gdyby wytwórnie już w latach dziewięćdziesiątych używały masowo pecetowych nagrywarek? Do dziś można bez problemu słuchać muzyki lub oglądać filmy z tamtych lat.

MiesiuCze 12.

I tu masz rację - jakość płyt zeszła na psy. Kiedyś CD-R były złote i dają się odczytać do dziś. A obecne to dramat - czasem po miesiącu już nie dają się odczytać.i dalej da się kupić niezłe płyty. tylko to nie te . Ja polecam Verbatimy AZO. Jak komuś zależy na trwałości, to złote płyty też są jeszcze dostępne, tylko mało kto chce dać 10zł za płytę.

MiesiuCze 12.

I tu masz rację - jakość płyt zeszła na psy. Kiedyś CD-R były złote i dają się odczytać do dziś. A obecne to dramat - czasem po miesiącu już nie dają się odczytać.

​Jakie złote... te złote to już był "szajs". Porządne płyty miały filtry UV itp., co powodowało, że były niebieskie albo zielone. Ale to było na przełomie wieku. Ja mam jeszcze jedną taką płytę, która ma 19 lat i wszystko ją czyta bez problemu.

pepper13333 godz., 36 min

to ktoś jeszcze używa płyt....???


Przyszli magistrzy. Bo chyba cały czas trzeba dostarczyć kopię pracy na płycie

Te płyty to szajs bo potrafią rozlecieć się w napędzie.

Autor

ch3mn3yCze 12.

Co prawda to prawda, ale są rzeczy, które ja lubię mieć na płytce jako kopię. To jest ogólnopolska promocja, czy tylko lokalna w Elblągu?

Podobno w wybranch marketach

DarioCze 12.

​Jakie złote... te złote to już był "szajs". Porządne płyty miały filtry UV itp., co powodowało, że były niebieskie albo zielone. Ale to było na przełomie wieku. Ja mam jeszcze jedną taką płytę, która ma 19 lat i wszystko ją czyta bez problemu.a może 25 lat ma płyta ?! Człowieku zastanów się co piszesz..DVD wymyślili w 95 roku, a Ty masz płytę z nagrywarki z 97'. Może Ty masz 19 lat, a nie płyta!!

CebulionCze 12.

Zapamiętajcie! Nie liczy się długość ...ee wróć... jakość płyt tylko jakość nagrywarki. W każdym razie ma to niebagatelne znaczenie, bo co by się działo, gdyby wytwórnie już w latach dziewięćdziesiątych używały masowo pecetowych nagrywarek? Do dziś można bez problemu słuchać muzyki lub oglądać filmy z tamtych lat.Wytwórnie tłoczą płyty - nie wypalają.

Miesiu2 godz., 53 min

Wytwórnie tłoczą płyty - nie wypalają.To prawda.

DarioCze 12.

​Jakie złote... te złote to już był "szajs". Porządne płyty miały filtry UV itp., co powodowało, że były niebieskie albo zielone. Ale to było na przełomie wieku. Ja mam jeszcze jedną taką płytę, która ma 19 lat i wszystko ją czyta bez problemu.z tymi "złotymi" to chyba @lasic miał na myśli DVD-RAM, które faktycznie są trwałe. ale przy swojej cenie mają sens tylko na jakieś mega-ważne backupy

PS a te z okazji powyżej, to raczej omijałbym szerokim łukiem

Są w Gdańsku w Galerii Morena, ale po 3,90

lasicCze 12.

Promocja od paru tygodni. Zostało dużo kompletów bo a) prawie nikt nie potrzebuje płyt dvd, b) te i tak są gówniane, więc nawet na backup się nie nadają.

​Racja. Po 2 latach powodują problemy z odczytem i że niby pliki są uszkodzone. Co ciekawe problem dotyczy również firmowych płyt - esperazna. Za to nigdy nie miałem problemu z Sony. Jak już jestem zmuszony kupić płyty to tylko Sony

A swoją drogą to kiedyś były płyty LightScribe do palenia opisów na płycie - od dłuższego czasu nie ma do kupienia...
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od adidas099. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst