V Przystanek Żory Camp&Music (wstęp wolny)

Obowiązuje do 14/08/2022lip 13. 2022
Po dwóch latach powraca - piąta już - edycja Przystanku Żory.
W tym roku wystąpią: Michał Stawiński Oberschlesien, Gutek, Cochise, Sławomir, Zenek Kupatasa, Pull The Wire, Materia, 8 Lat w Tybecie, Imperial Sin, Iscariota, Hellvoid, Roots Soliders, Venflon
555033_1.jpg
Przystanek Żory łączy ze sobą to, co najlepsze, czyli biwakowanie z muzyką. Swoją formą nawiązuje do ogólnopolskiego Festiwalu Woodstock przeniesionego na realia małego miasteczka, jakim są nasze Żory. Codziennie przekonujemy się, że wspólna praca może zaowocować unikalnym wydarzeniem zapadającym w pamięć, które ma szansę stać się imprezą cykliczną w mieście Żory.

Podczas Przystanku na scenie goszczą lokalne zespoły oraz osobistości. Pojawia się również Namiot ASP, który spotyka się z szerokim zainteresowaniem wśród uczestników wydarzenia. Odbywają się w nim m.in. wywiady, warsztaty, prelekcje czy zajęcia plastyczne dla dużych i małych dzieci.

To, co należy podkreślić, to fakt, że impreza jest darmowadla wszystkich, a do tego niezarobkowa. Pieniądze na organizację pozyskiwane są z datków mieszkańców oraz od sponsorów. Żadna osoba zaangażowana w Przystanek Żory na tym nie zarabia, organizacja wydarzenia ma charakter pro bono. Wszystkie środki finansowe pokrywają koszty organizacji, jak scena, zabezpieczenie medyczne, ochrona, sanitaria oraz honoraria dla artystów.
Aktualizacje społecznościowe

7 Komentarzy