Niestety, ta okazja już wygasła
Uzdrovisko Rokitnik całodniowy krem nawadniający @superpharm
344° Zakończono

Uzdrovisko Rokitnik całodniowy krem nawadniający @superpharm

18,99zł56,99zł-67%Super-Pharm Okazje
4
344° Zakończono
Uzdrovisko Rokitnik całodniowy krem nawadniający @superpharm
gru 18. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Kolejna zacna odsłona w kalendarzu adwentowym Super-Pharm. Krem Uzdrovisko Rokitnik całodniowy krem nawadniający 50ml.
W internetavh najtaniej na allegro za 37.80.

Tylko dziś i tylko stacjonarnie.

Fitoceutyk stworzony dla każdej kobiety, niezależnie od wieku, która wie, że od nawilżenia zaczyna się wszystko co dobre dla skóry. Dlatego od poranka do wieczora pragnie zapewnić jej odpowiedni poziom nawodnienia. Stawia na składniki naturalne, bo wie, że mają wielką moc. Że dają nadzieję na odzyskanie komfortu, miękkości i gładkości. Warto stawiać na niezmiennie dobre rozwiązania.

Składniki:
Selektywny ekstrakt z rokitnika (100% zalecanej dawki) – standaryzowany, pozyskiwany z nasion. Wpływa na poprawę spójności włókien białkowych skóry, jej gęstości i jędrności. Działa głęboko, aby na nowo zdefiniować harmonię twarzy. Przywraca skórze dobry stan, poprawia wygląd, zapewnia komfort oraz przeciwdziała wiotczeniu.
Selektywne mikroalgi (100% zalecanej dawki) – ultranawilżające, zaawansowane reaktywatory epidermalnego kwasu hialuronowego. Przywracają prawidłowe nawilżenie, wpływają na dobre funkcjonowanie skóry, stymulują produkcję ceramidów i odbudowują NMF (naturalny czynnik nawilżający). Silnie, wielopoziomowo nawilżają.
Trehaloza (100% działającej dawki) – naturalny disacharyd, który silnie ochroni proteiny przed uszkodzeniami, utrzymuje prawidłowe nawilżenie i hamuje degradację lipidów. Wzmacnia barierę naskórkową i indukuje proces sprzątania komórkowego (odkrycie uhonorowane nagrodą Nobla), przedłużając życie komórek.
Kwas hialuronowy – naturalnie występuje w skórze. Jest niczym „zbiornik” na wodę. Silnie ją zatrzymuje, dba o prawidłowe uwodnienie białek, wpływa na jędrność, elastyczność, miękkość i wygładzenie.
W kremie znajdziesz także: skwalan, masło Shea i inne naturalne emolienty.

Efekt: Krem rokitnikowy Uzdrovisco intensywnie nawilża dzięki mikroalgom, które działają silniej od kwasu hialuronowego. Wygładza i ujędrnia wzmacniając struktury skórne. Daje uczucie miękkości.
Aktualizacje społecznościowe
4 Komentarze
Prześlij Komentarz