Niestety, ta okazja już wygasła
153° Zakończono
UVEX Quatro Helmet
lip 12. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Na brytyjskim amazonie możemy dzisiaj kupić w świetnej cenie markowy kask rowerowy UVEX Quatro Helmet. Najniższa cena w Polsce to 335 zł z kosztami wysyłki. Cena po uwzględnieniu podatku to £47 + wysyłka £4,36. Całość wyniesie 270 zł.


QUATRO! Uvex quatro to nowy kask rowerowy całogórkowy z uvexu! Dzięki swojemu wyjątkowemu wyposażeniu daje wysokie poczucie bezpieczeństwa podczas jazdy na rowerze. Kask rowerowy uvex quatro daje wysokie poczucie bezpieczeństwa dzięki swoim wyjątkowym cechom. Konstrukcja Double Inmould jest bardziej wytrzymała i odporna na uderzenia, zapewniając tym samym najwyższe możliwe bezpieczeństwo podczas jazdy na rowerze. 17 zintegrowanych otworów wentylacyjnych zapewnia doskonałą wentylację, a nowy anatomiczny system regulacji rozmiaru IAS idealnie dopasowuje się do każdego kształtu głowy. Ponadto Crossblende można łatwo dostosować do kąta nachylenia szlaku - zapewnia to dobrą widoczność na różnych nachyleniach. Również uvex quatro Radhlem natychmiast przyciąga wzrok swoim nowoczesnym wyglądem. Podział kolorystyczny przyłbicy poprzecznej i podwójnej formy wtryskowej stanowi fantastyczny kontrast w stosunku do głównego elementu kasku: Tworzy się absolutnie atrakcyjne napięcie kolorystyczne, które znajduje odzwierciedlenie w aerodynamicznej i płaskiej kompaktowej konstrukcji kasku.

Double-Inmold
Druga powłoka Makrolon dodatkowo chroni dolną część kasku, zapewniając tym samym jeszcze większą stabilność i ochronę EPS. Zwiększa to również żywotność kasku rowerowego.

Zapięcie Monomatic
Wygodne zapięcie UVEX Monomatic można regulować wielostopniowo i przy użyciu jednej ręki. Zapięcie jest odporne na skręcanie i posiada zabezpieczenie przed otwarciem podczas upadku. UVEX Monomatic jest wyposażony w komfortową wyściółkę zapewniającą bezuciskowe dopasowanie.

System FAS
Bezstopniowa łatwa regulacja systemu pasków do kasku rowerowego UVEX

Vent Pads
Wysokiej jakości funkcjonalny materiał z wytłoczonymi kanałami wentylacyjnymi. Przyjemny i miękki na skórze, szybkoschnący, antybakteryjny, wyjmowany i nadający się do prania.

Anatomiczny MSR
Maksymalnego bezpieczeństwa i komfortu nie zapewni wyłącznie dopasowanie kasku do obwodu głowy. Zaawansowane systemy regulacji to gwarancja perfekcyjnego dostosowania do indywidualnego kształtu głowy w każdym kierunku. Dokładnie na milimetr i w mgnieniu oka.
Aktualizacje społecznościowe
8 Komentarzy
Prześlij Komentarz