Niestety, ta okazja już wygasła
USLION Dwa metry magnetyczny kabel szybkie ładowanie rodzaj USB C Micro USB 5,64 sama wtyczka 2,96 0,66/1,66 $
12° Zakończono

USLION Dwa metry magnetyczny kabel szybkie ładowanie rodzaj USB C Micro USB 5,64 sama wtyczka 2,96 0,66/1,66 $

5,64zł14,03zł-60% Darmowa dostawa DarmowaAliExpress Okazje
21
12° Zakończono
USLION Dwa metry magnetyczny kabel szybkie ładowanie rodzaj USB C Micro USB 5,64 sama wtyczka 2,96 0,66/1,66 $
lis 12. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

202192.jpg
202192.jpgPoszukując kabel magnetyczny trafiłem na dobrą okazje na kable.
USLION magnetyczny kabel USB szybkie ładowanie rodzaj USB C kabel magnetyczna ładowarka do ładowania danych kabel Micro USB kabel do telefonu komórkowego kabel USB

202192.jpgDużo pozytywnych opinii od kupujących sam zakupiłem 3

202192.jpg
Aktualizacje społecznościowe
21 Komentarzy
@Krzysiek_KtAU uzupełnij opis o cenę w dolarach
brak szybkiego ladowania qc 3.0 chyba
Nie kupujcie. Badziew jak cholera. Posluzyl mi 3tyg i przestal ladowac bo tak ;-;
Chyba Cię zmartwię. Ten kabel nie nadaje się do szybkiego ładowania. Mam identyczny (inna marka). Sam kabel bardzo ładny i jakościowo ok ale po podłączeniu do ładowarki, ładowanie jest zwykłe. Zamówiłem kable które mają oznaczenie 3A. One różnią się ilością pinów i nadają się też do data transfer.
Polecacie ?
Kiepski .. bardzo nawet kabel. . A na 99 procent i tak nie ma szubkiego ladowania. Brak więcej niż jednego pinu. Do telefonu bym nie brał.. chyba, że starego lub do słuchawek TWS
Rav7712/11/2019 12:08

Polecacie ?


Nie wiem. Mam ich kilka. Jakościowo trochę gorzej od konkurencji, ale wszystkie jeszcze działają i teraz wziąłem od nich jeszcze jeden 3-metrowy (do tej pory miałem max 2-metrowe).
Tzn. jeden 1-metrowy przestał mi ładować telefon z uszkodzoną końcówką magnetyczną (ten wystający pin trochę wbity i magnes nadłamany), ale wszystkie inne kable nadal ładują przez tak uszkodzoną końcówkę bez problemów.
Te kable są trochę cieńsze od konkurencji i raczej wyglądają na trochę gorzej wykonane, ale raczej nie mam specjalnie zarzutów.
Ten producent robi takie kabelki je zarówno 1-, 2-, jak i 3-metrowe.
Cena prawie standardowa. Poza promocjami jest zaledwie kilka/kilkanaście groszy drożej.

Aha, na 100% nie ma QC i transferu danych, więc jak komuś na tym zależy i nie ma jeszcze żadnego magnetycznego w tym standardzie to lepiej już chyba polować na te z większą ilością pinów.
Może ktoś polecić dobry kabel USB typu C z szybkim ładowaniem? Myślałem że ma szybkie ładowanie
Dzięki, czegoś takiego szukałam, na allegro są powyżej 20 zł bez wysyłki....
Z magnetycznych polecam tylko marki TOPK, są wytrzymałe.
Madlen12/11/2019 12:56

Dzięki, czegoś takiego szukałam, na allegro są powyżej 20 zł bez wysył …Dzięki, czegoś takiego szukałam, na allegro są powyżej 20 zł bez wysyłki....


Jestes pewny, że właśnie takie.. bo w takiej cenie solidne topk z qc3 jedynie widziałem..
maniak700012/11/2019 13:04

Jestes pewny, że właśnie takie.. bo w takiej cenie solidne topk z qc3 je …Jestes pewny, że właśnie takie.. bo w takiej cenie solidne topk z qc3 jedynie widziałem..Ok, zwątpiłam, chodzi mi o magnetyczny kabel USB, z usb C/mikro usb, to chyba to? W tej chwili używam wiekowego już kabla mikro usb i czasem już przy najdrobniejszym ruchu telefon przestaje się ładować, planowany telefon będzie miał już usb C, więc to by mi pasowało, szybkie ładowanie nie ma znaczenia....
Madlen12/11/2019 13:13

Ok, zwątpiłam, chodzi mi o magnetyczny kabel USB, z usb C/mikro usb, to c …Ok, zwątpiłam, chodzi mi o magnetyczny kabel USB, z usb C/mikro usb, to chyba to? W tej chwili używam wiekowego już kabla mikro usb i czasem już przy najdrobniejszym ruchu telefon przestaje się ładować, planowany telefon będzie miał już usb C, więc to by mi pasowało, szybkie ładowanie nie ma znaczenia....


Jak najbardziej sprawdzi Ci się takie rozwiązanie, sam kupiłem dziecku Rocka, ale są trochę wadliwe po czasie ten metal na około zostaje w telefonie a plastik z pinami wychodzi. Więc polecam kupić więcej końcówek, albo innej firmy.
Extragrzmot12/11/2019 13:29

Jak najbardziej sprawdzi Ci się takie rozwiązanie, sam kupiłem dziecku Ro …Jak najbardziej sprawdzi Ci się takie rozwiązanie, sam kupiłem dziecku Rocka, ale są trochę wadliwe po czasie ten metal na około zostaje w telefonie a plastik z pinami wychodzi. Więc polecam kupić więcej końcówek, albo innej firmy.


Dzięki za radę, to chyba poszukam czegoś trwalszego, mój aktualny kabel jest ze mną prawie 4 lata i tylko trochę przerywa/wysuwa się jak ruszam telefon przy ładowaniu/przesyłaniu danych....
Madlen12/11/2019 15:46

Dzięki za radę, to chyba poszukam czegoś trwalszego, mój aktualny kabel jes …Dzięki za radę, to chyba poszukam czegoś trwalszego, mój aktualny kabel jest ze mną prawie 4 lata i tylko trochę przerywa/wysuwa się jak ruszam telefon przy ładowaniu/przesyłaniu danych....


Jak gniazdo w telefonie jest wyrobione to taką końcówkę magnetyczną można na stałe przykleić na kropelkę (oczywiście nie do środka w gniazdo, ale na brzegach końcówki z obudową telefonu.
Ja w ten sposób właśnie też przywróciłem do stanu używalności stary telefon, który przechodził przez kilka osób, a potem był jeszcze długo męczony przez dziecko.
Działa już kilka miesięcy i nic nie przerywa.
xxeross12/11/2019 15:50

Jak gniazdo w telefonie jest wyrobione to taką końcówkę magnetyczną można n …Jak gniazdo w telefonie jest wyrobione to taką końcówkę magnetyczną można na stałe przykleić na kropelkę (oczywiście nie do środka w gniazdo, ale na brzegach końcówki z obudową telefonu.Ja w ten sposób właśnie też przywróciłem do stanu używalności stary telefon, który przechodził przez kilka osób, a potem był jeszcze długo męczony przez dziecko.Działa już kilka miesięcy i nic nie przerywa.


Dobry pomysł, dzięki.
Mam taki kabel i szybkie ładowanie działa, ale za to nie ma transmisji danych.
Black_Eagle15/11/2019 10:23

Mam taki kabel i szybkie ładowanie działa, ale za to nie ma transmisji d …Mam taki kabel i szybkie ładowanie działa, ale za to nie ma transmisji danych.


Jak szybkie? :-)

U mnie jest w stanie wyciągnąć poniżej 1.5A przy 5V, wyższego napięcia żaden telefon też z ładowarką nie wynegocjuje, bo brakuje mu pinów.
xxeross15/11/2019 17:47

Jak szybkie? :-)U mnie jest w stanie wyciągnąć poniżej 1.5A przy 5V, wyż …Jak szybkie? :-)U mnie jest w stanie wyciągnąć poniżej 1.5A przy 5V, wyższego napięcia żaden telefon też z ładowarką nie wynegocjuje, bo brakuje mu pinów.


Bzdura.. nie działa szybkie. Kolega jakiego cytujesz musi mylić kable .. są podobne 3 pinowe.. te są 1 pinowe.. nie ma opcji na qc3 itd
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst