USB  kabel 5 sztuk/3 metry za 25 zł / 1m x 5 sztuk 16 zł
-245°Zakończono

USB kabel 5 sztuk/3 metry za 25 zł / 1m x 5 sztuk 16 zł

25zł50zł-50% Darmowa dostawa DarmowaAliExpress Okazje
18
mar 28.
Jak w opisie kable Voxlink z szybkim ładowaniem, w paczce 5 sztuk. Osobiście używam i są dobre.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

18 Komentarzy
To sa kable rj45?
Srajfonowe
Mam 3 kable tego voxlinka dwa już nie łączą za dobrze...trzeci pewnie też pójdzie do kosza...takze nie polecam.
Z chińskich tanich ajfonowych tylko PZOZ - najlepiej z oficjalnego sklepu na Ali.
Ludzie jak już macie iphona ( trochę jednak kosztował i obojętnie czy odpuściliście sobie jeden obiad w restauracji, czy też będziecie spłacać raty przez następne pięć lat) nie boicie się go podłączać do takiego badziewia?
Zawsze mnie to zastanawiało..
Top telefon, ale etui i ładowarka z ali
noj89mar 28.

Ludzie jak już macie iphona ( trochę jednak kosztował i obojętnie czy odp …Ludzie jak już macie iphona ( trochę jednak kosztował i obojętnie czy odpuściliście sobie jeden obiad w restauracji, czy też będziecie spłacać raty przez następne pięć lat) nie boicie się go podłączać do takiego badziewia? Zawsze mnie to zastanawiało.. Top telefon, ale etui i ładowarka z ali


Kable od jabłka to akurat najgorszy badziew. Osobiście korzystam od dawna z ugreenów i nie mogę złego słowa powiedzieć.
chyba nikt tu nie lubi srafonów
Tak swoją drogą dziwne, że jak kogoś już stać na Iphone to nie stać go na kabelki.
Hmm dziwne...
Emailmar 28.

Srajfonowe


Ohoho czaicie? xddd bo jeśli na początek dodacie sr to powstanie srajfon, a srać znaczy robić kupę! Haha! Beka! Xddd!
MaMiXmar 29.

Tak swoją drogą dziwne, że jak kogoś już stać na Iphone to nie stać go na k …Tak swoją drogą dziwne, że jak kogoś już stać na Iphone to nie stać go na kabelki.Hmm dziwne...


Wydałem hajs na iPhone’a zdobytego w jak najbardziej cebulackiej cenie jak to możliwe. Swojego czasu był to najwyższy, najlepszy model - iPhone 6S. Jeśli chciałbym wszystko oryginalnego kupować, to bym wydawał:

119 zł za kabel w iSpocie co 3-6 miesięcy, przestaje działać po około 3-6 miesiącach (mocno je zginam). Mam telefon od dwóch lat, w optymistycznym przypadku na same kabelki wydałbym 476 zł, a w pesymistycznym 952 zł, bo jeden jest już dołączony do iPhone’a, a jeden zgubiłem.

119 zł za oryginalną wtyczkę z iSpota, a potrzebuję minimum jedną do domu i jedną do pracy. Jedną zgubiłem. Nie psują się one, więc koszt po dwóch latach pamiętając, że jedna jest dołączona do telefonu to 238 zł.

179 zł za silikonowe etui, bo skórzane jest droższe. Jeśli nie obchodzi mnie jego wygląd, to wymieniam je co rok i kosztuje mnie to po dwóch latach 358 zł. Jeśli zależy mi na wyglądzie, a zależy, to wymieniam je co pół roku, co po dwóch latach daje koszt 716 zł.

Szkieł ochronnych Apple nie sprzedaje, więc posortowałem je po popularności na stronie Cortland. Najbardziej popularne było szkiełko firmy JCPAL (dla iPhone’a 6S). Kosztuje ono 119 zł. Ponieważ chcę, aby mój telefon ładnie wyglądał, to muszę je wymieniać co 3 miesiące (takie z Chin za dolara co 1,5 miesiąca). Po dwóch latach daje to koszt 952 zł.

149 złotych kosztują oficjalne słuchawki EarPods na stronie Apple. Po 1,5 roku są już obite i zniszczone. Po dwóch latach koszt to 149 zł, ponieważ pierwsze dołączone są do iPhone’a.

199 złotych kosztuje dock w iSpocie biały, reszta jest o 50 złotych droższa. Jest to wydatek jednorazowy.


Suma: 3206 złotych.


Te same, nieoryginalne akcesoria z Chin po dwóch latach użytkowania kosztują kolejno:

24 zł 952 zł
48 zł 238 zł
18 zł 716 zł
48 zł 952 zł
10 zł 149 zł
12 zł 199 zł


Suma: 1603206 zł


Wybór, co kupujesz, należy do Ciebie.
AnonimowyCebularzmar 29.

Wydałem hajs na iPhone’a zdobytego w jak najbardziej cebulackiej cenie jak …Wydałem hajs na iPhone’a zdobytego w jak najbardziej cebulackiej cenie jak to możliwe. Swojego czasu był to najwyższy, najlepszy model - iPhone 6S. Jeśli chciałbym wszystko oryginalnego kupować, to bym wydawał:119 zł za kabel w iSpocie co 3-6 miesięcy, przestaje działać po około 3-6 miesiącach (mocno je zginam). Mam telefon od dwóch lat, w optymistycznym przypadku na same kabelki wydałbym 476 zł, a w pesymistycznym 952 zł, bo jeden jest już dołączony do iPhone’a, a jeden zgubiłem.119 zł za oryginalną wtyczkę z iSpota, a potrzebuję minimum jedną do domu i jedną do pracy. Jedną zgubiłem. Nie psują się one, więc koszt po dwóch latach pamiętając, że jedna jest dołączona do telefonu to 238 zł.179 zł za silikonowe etui, bo skórzane jest droższe. Jeśli nie obchodzi mnie jego wygląd, to wymieniam je co rok i kosztuje mnie to po dwóch latach 358 zł. Jeśli zależy mi na wyglądzie, a zależy, to wymieniam je co pół roku, co po dwóch latach daje koszt 716 zł.Szkieł ochronnych Apple nie sprzedaje, więc posortowałem je po popularności na stronie Cortland. Najbardziej popularne było szkiełko firmy JCPAL (dla iPhone’a 6S). Kosztuje ono 119 zł. Ponieważ chcę, aby mój telefon ładnie wyglądał, to muszę je wymieniać co 3 miesiące (takie z Chin za dolara co 1,5 miesiąca). Po dwóch latach daje to koszt 952 zł.149 złotych kosztują oficjalne słuchawki EarPods na stronie Apple. Po 1,5 roku są już obite i zniszczone. Po dwóch latach koszt to 149 zł, ponieważ pierwsze dołączone są do iPhone’a.199 złotych kosztuje dock w iSpocie biały, reszta jest o 50 złotych droższa. Jest to wydatek jednorazowy.—Suma: 3206 złotych.—Te same, nieoryginalne akcesoria z Chin po dwóch latach użytkowania kosztują kolejno:24 zł 952 zł48 zł 238 zł18 zł 716 zł48 zł 952 zł10 zł 149 zł12 zł 199 zł—Suma: 160 zł 3206 zł—Wybór, co kupujesz, należy do Ciebie.


Jezu... haha, napisałem komentarz od tak, a ten się rozpisał jakby zaraz miał książkę o tym napisać.
Najlepsze jest to, że ludzie co mają Iphone twierdzą, że Iphone są warte swej ceny, a reszta ludzi jest po prostu "biedakami" w ich mniemaniu i myślą, że są lepsi, a potem sami płaczą "czemu nie ma aplikacji na ios?", "czemu te dodatki są takie drogie?" a potem polują na promocje i się dziwią skąd negatywne komentarze w ich kierunku.
Ja każdy sprzęt szanuję i nie musi to być jakiś Iphone, może to być najtańszy sprzęt no np. powiedzmy słuchawki 5zł, gdzie większości ludziom takim jak wy się psują w jeden dzień, a mi to nawet przez lata się nie popsują, więc nie płaczcie, że coś się psuje i że musicie cebulić, bo się za szybko psuje i byłoby fortuną tylko zacznijcie szanować sprzęt.
Edytowane przez: "MaMiX" mar 29.
Avatar
Usunięty17745
noj89mar 28.

Ludzie jak już macie iphona ( trochę jednak kosztował i obojętnie czy odp …Ludzie jak już macie iphona ( trochę jednak kosztował i obojętnie czy odpuściliście sobie jeden obiad w restauracji, czy też będziecie spłacać raty przez następne pięć lat) nie boicie się go podłączać do takiego badziewia? Zawsze mnie to zastanawiało.. Top telefon, ale etui i ładowarka z ali


Jaki tam top telefon... Pod złącze lightning podłączaliśmy już iPhone 5s, a ten, używany dostaniesz za 400 zł. Nie każdy kupujący ma najnowszy model.

Poza tym były tu również wstawki ładowarek qi za trzydzieści parę złotych. Pasują jeśli się nie mylę np do modeli Samsunga od s6 wzwyż. Telefon równie drogi co iPhone 5s.
Nie boicie się go podłączać do takiego badziewia?
Zawsze mnie to zastanawiało..
Top telefon i ładowarka z ali.

Dlatego ja mam Xiaomi i nikt mi nie zarzuci że kupuję z Chin
Edytowane przez: "Usunięty17745" mar 29.
Poco komu pięć kabli do iPhone po trzy metry ja się pytam?
Mam w domu dwa kable tej firmy. Nie polecam - strasznie wolno ładują i mało żywotne. Poza tym kupiłem taniej - po $ za sztukę
MaMiXmar 29.

(...)Najlepsze jest to, że ludzie co mają Iphone twierdzą, że Iphone są war …(...)Najlepsze jest to, że ludzie co mają Iphone twierdzą, że Iphone są warte swej ceny, a reszta ludzi jest po prostu "biedakami" w ich mniemaniu i myślą, że są lepsi (...)


To chyba tkwi bardziej w głowach tych co nie mają "japka". W życiu nie przyszło by mi to głowy mając iPhone 6 pomyśleć o kimś, że jest biedakiem bo ma Galaxy S9/128 GB lub Xperia XZ2 Premium 4K
Edytowane przez: "Raf_Pe" mar 29.
MaMiXmar 29.

Jezu... haha, napisałem komentarz od tak, a ten się rozpisał jakby zaraz mi …Jezu... haha, napisałem komentarz od tak, a ten się rozpisał jakby zaraz miał książkę o tym napisać.Najlepsze jest to, że ludzie co mają Iphone twierdzą, że Iphone są warte swej ceny, a reszta ludzi jest po prostu "biedakami" w ich mniemaniu i myślą, że są lepsi, a potem sami płaczą "czemu nie ma aplikacji na ios?", "czemu te dodatki są takie drogie?" a potem polują na promocje i się dziwią skąd negatywne komentarze w ich kierunku.Ja każdy sprzęt szanuję i nie musi to być jakiś Iphone, może to być najtańszy sprzęt no np. powiedzmy słuchawki 5zł, gdzie większości ludziom takim jak wy się psują w jeden dzień, a mi to nawet przez lata się nie popsują, więc nie płaczcie, że coś się psuje i że musicie cebulić, bo się za szybko psuje i byłoby fortuną tylko zacznijcie szanować sprzęt.


Szanuję dobrze działający sprzęt, nie sprzęt jakość/cena, tylko jakość sama. Dla takich ludzi jest też iPhone jako urządzenie, wydajesz raz i masz sprzęt, który szybko ci działa i dostaje aktualizacje przez lata. Nie popieram kopii iOS'a, którą jest Android.
Jedyne, co działa na Androidzie to Lineage OS, lecz po zainstalowaniu custom ROMa komfort użytkowania spada. Sam go miałem.
noj89mar 28.

Top telefon, ale etui i ładowarka z ali


Jak ktoś raz dał się wydymać i przepłacić za telefon, to ma prawo potem trochę przyoszczędzić. Brak logo na etui nie sprawi że telefon przestanie być iphonem.
MaMiXmar 29.

Tak swoją drogą dziwne, że jak kogoś już stać na Iphone to nie stać go na k …Tak swoją drogą dziwne, że jak kogoś już stać na Iphone to nie stać go na kabelki.Hmm dziwne...


Co w tym dziwnego? Jak kogoś stać to musi przepłacać?
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Loerd. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst