Niestety, ta okazja już wygasła
Urządzenie zabezpieczające płatności kartami w internecie: Reiner SCT CX
-67° Zakończono

Urządzenie zabezpieczające płatności kartami w internecie: Reiner SCT CX

29zł64,25zł-55% Darmowa dostawa DarmowaMorele.net Okazje
29
sie 21. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Opis ze strony sklepu:

Idealna ochrona przed hakeramiOptyczna procedura TAN uniemożliwia hakerom manipulowanie numerami kont. Dzięki transferowi danych do zewnętrznego, niezależnego generatora TAN możesz natychmiast wykryć wszelkie nieprawidłowości i interweniować w odpowiednim czasie. Co więcej: Ze względu na nierozerwalny związek między poszczególnymi transakcjami a TAN wygenerowanymi w generatorze TAN, TAN nie mogą być niewłaściwie wykorzystywane przez nieupoważnione osoby do dalszych przelewów.

Prosta obsługa, Maksymalna elastycznośćJeśli chodzi o ergonomię, funkcjonalne zdolności i wartości, tan Jack ® światłowodowe CX spełnia wszystkie wymagania bankowości i użytkowników. Duży wyświetlacz LC można odczytać pod szerokim kątem. Wysokiej jakości generator TAN automatycznie wykrywa typ monitora komputera. A co najważniejsze: można go również używać ze smartfonami i tabletami, dzięki czemu możesz przeprowadzać transakcje z maksymalną elastycznością.

Prezentacja niestety w języku niemieckim, nie znalazłem po angielsku, a tym bardziej po polsku:
youtube.com/wat…iEA

Nie miałem jeszcze do czynienia z tą technologią i gorąco zachęcam do komentowania osoby które wiedzą coś więcej lub mają doświadzenie z tego typu zabezpieczeniem płatności kartami w internecie.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
Mortadela21/08/2020 16:06

Słowo autentykacja nie istnieje


Człowiek się uczy całe życie, dzięki za zwrócenie uwagi. Zamiast autentykacja obiecuję stosować polskie uwierzytelnianie
"Prezentacja niestety w języku niemieckim"
Jeżeli pojawiają się w niej słowa "hande hoch" to bym unikał...
29 Komentarzy
Nowe jednorazowe karty do revolut chyba robia lepsza robote
Też jestem zainteresowany jak to działa może ktoś używa i się wypowie.
"Prezentacja niestety w języku niemieckim"
Jeżeli pojawiają się w niej słowa "hande hoch" to bym unikał...
Er_Fex21/08/2020 15:17

Nowe jednorazowe karty do revolut chyba robia lepsza roboteNie każdy ma czas/wiedzę/chęci by zakładać Revoluta. Jednak ci którzy go mają, takiego urządzenia nie potrzebują. Przynajmniej do czasu jak długo nowe karty wirtualne będą generowane bezpłatnie.
Edytowane przez: "ŁowcaOkazji87" sie 21.
ŁowcaOkazji8721/08/2020 15:41

Nie każdy ma czas/wiedzę/chęci by zakładać Revoluta. Jednak ci którzy go ma …Nie każdy ma czas/wiedzę/chęci by zakładać Revoluta. Jednak ci którzy go mają, takiego urządzenia nie potrzebują. Przynajmniej do czasu jak długo nowe karty wirtualne będą generowane bezpłatnie.


Mysle, ze obsluga tego zajmie wiecej czasu
Produkt to relikt przeszłości. W Polsce chyba żaden bank tego nie stosuje, istnieją inne, nowocześniejsze metody autentykacji transakcji. Po wejściu do powszechnego użycia smartfonów rolę tego urządzenia przejęły dedykowane aplikacje bankowe.
tohm21/08/2020 15:44

Produkt to relikt przeszłości. W Polsce chyba żaden bank tego nie stosuje, …Produkt to relikt przeszłości. W Polsce chyba żaden bank tego nie stosuje, istnieją inne, nowocześniejsze metody autentykacji transakcji. Po wejściu do powszechnego użycia smartfonów rolę tego urządzenia przejęły dedykowane aplikacje bankowe.


Słowo autentykacja nie istnieje
Mortadela21/08/2020 16:06

Słowo autentykacja nie istnieje


Człowiek się uczy całe życie, dzięki za zwrócenie uwagi. Zamiast autentykacja obiecuję stosować polskie uwierzytelnianie
Mortadela21/08/2020 16:06

Słowo autentykacja nie istnieje


Słowo autentykacja istnieje. Zapewne chodziło Ci o to, że nie występuje w jakimś "oficjalnym" słowniku.
Mortadela21/08/2020 16:06

Słowo autentykacja nie istnieje


Gdyby nie nie istniało to nie mógłbys go napisać
cebularzyk21/08/2020 16:29

Słowo autentykacja istnieje. Zapewne chodziło Ci o to, że nie występuje w j …Słowo autentykacja istnieje. Zapewne chodziło Ci o to, że nie występuje w jakimś "oficjalnym" słowniku.Jeden koleś z IT też przekonywał kiedyś wszystkich, że istnieje słowo aplajans. I tylko aplajanse mu pasowały, bo "urządzenia" to już nie było dla niego to samo
Appliance tłumaczysz jako urządzenie?
Mortadela21/08/2020 16:06

Słowo autentykacja nie istnieje


Zapewne chodziło o autentyfikację
tofik.tophor21/08/2020 17:15

Jeden koleś z IT też przekonywał kiedyś wszystkich, że istnieje słowo aplaj …Jeden koleś z IT też przekonywał kiedyś wszystkich, że istnieje słowo aplajans. I tylko aplajanse mu pasowały, bo "urządzenia" to już nie było dla niego to samo


Pamiętam czasy kiedy ludzie twierdzili, że nie ma słowa dżojstik.
Za darmo możemy mieć nast zabezpieczenia:
BLIK
3D Secure
Wirtualne karty
Dobre jest też combo Paypal plus karta wirtualna.
Pafcio_Z21/08/2020 18:03

Za darmo możemy mieć nast zabezpieczenia:BLIK3D SecureWirtualne kartyDobre …Za darmo możemy mieć nast zabezpieczenia:BLIK3D SecureWirtualne kartyDobre jest też combo Paypal plus karta wirtualna.


A co to za zabezpieczenie 3D Secure jak wymaga żeby sklep to obsługiwał.
Żeby uznać to za realne zabezpieczenie to trzeba by rezygnować z zakupów na wszystkich stronach które tego nie obsługują, czyli na większości.
Takie zabezpieczenie przez nie używanie to 3D A nie zabezpieczenie
cebularzyk21/08/2020 17:38

Pamiętam czasy kiedy ludzie twierdzili, że nie ma słowa dżojstik.No tak, a na kliknięcie pisali mlaśnięcie myszką. Ale to wynikało z początkowego okresu, kiedy trzeba było nazwać nowy element rzeczywistości, który w języku nie istniał.

Eplajansy i diwajsy użyte nie kontekście roboczym (bo czasem poręczniej użyć żargonu w wąskim gronie i to normalne), ale w normalnej komunikacji z nieznanymi ludźmi to jest niechlujstwo i słoma z butów świadcząca o buractwie i nieoczytaniu mówiącego.
ŁowcaOkazji8721/08/2020 15:41

Nie każdy ma czas/wiedzę/chęci by zakładać Revoluta.


Takie określenie mogą tylko napisać chyba osoby kompletnie lewe w wypełnieniu paru rubryk, umiejętności zainstalowania aplikacji i zrobienia 2 zdjęć. Szanuje, ale jeśli ktoś tego nie potrafi zrobić to tak samo nie ogarnie np. zakupu przez net, nie mówiąc o tym,że za dekadę będzie miał problemy z codziennym funkcjonowaniem.

P.s. Ta straszna czynność jak założenie Revoluta trwa nie więcej niż 5 minut.
tofik.tophor21/08/2020 18:10

No tak, a na kliknięcie pisali mlaśnięcie myszką. Ale to wynikało z pocz …No tak, a na kliknięcie pisali mlaśnięcie myszką. Ale to wynikało z początkowego okresu, kiedy trzeba było nazwać nowy element rzeczywistości, który w języku nie istniał. Eplajansy i diwajsy użyte nie kontekście roboczym (bo czasem poręczniej użyć żargonu w wąskim gronie i to normalne), ale w normalnej komunikacji z nieznanymi ludźmi to jest niechlujstwo i słoma z butów świadcząca o buractwie i nieoczytaniu mówiącego.Zawsze jest jakiś początkowy okres.

Zbaczasz trochę z tematu. Nasza wymiana zdań, jak zakładam, dotyczy kwestii istnienia słowa autentykacja a nie stylu porozumiewania się.
Krzysiek_7621/08/2020 18:34

Takie określenie mogą tylko napisać chyba osoby kompletnie lewe w wy …Takie określenie mogą tylko napisać chyba osoby kompletnie lewe w wypełnieniu paru rubryk, umiejętności zainstalowania aplikacji i zrobienia 2 zdjęć. Szanuje, ale jeśli ktoś tego nie potrafi zrobić to tak samo nie ogarnie np. zakupu przez net, nie mówiąc o tym,że za dekadę będzie miał problemy z codziennym funkcjonowaniem.P.s. Ta straszna czynność jak założenie Revoluta trwa nie więcej niż 5 minut.


I tu sie mylisz, jest sporo osob ktore mają czas i wiedze zeby zalozyc rewoluta a nie mają chęci bo nie chcą podawać swojego dowodu.
Swoją drogą wirtualne, jednorazowe karty powinny być standardem w każdym banku...
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst