Niestety, ta okazja już wygasła
Urządzenie wielofunkcyjne Xerox WorkCentre 3225V_DNI
74° Zakończono

Urządzenie wielofunkcyjne Xerox WorkCentre 3225V_DNI

699zł820zł-15% Darmowa dostawa DarmowaMorele.net Okazje
AvatarUsunięty1805938
lip 1. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Bardzo dobre urządzenie wielofunkcyjne od Xeroxa. Dodatkowo z promka na 5 lat gwarancji.
-wifi
-monochromatyczna
-prędkość druku 28 stron/min
Aktualizacje społecznościowe
8 Komentarzy
Mam to badziewie, dwa razy awaria na gwarancji, oryginalne materiały (toner i bęben) drogie, a przy gwarancji 5 lat wypadałoby używać. Zdecydowanie nie polecam.
Miałem Xeroxa. Padło zaraz po 2 letniej gwarancji. Wymiana jakiegoś modułu naświetlacza za 950 zł netto. Nowa kosztowała wtedy ok. 1100 zł, ale oczywiście z nowymi bębnami i startowymi tonerami. Taka polityka ekologiczna producenta.
mjkmjk01/07/2019 13:32

Miałem Xeroxa. Padło zaraz po 2 letniej gwarancji. Wymiana jakiegoś modułu …Miałem Xeroxa. Padło zaraz po 2 letniej gwarancji. Wymiana jakiegoś modułu naświetlacza za 950 zł netto. Nowa kosztowała wtedy ok. 1100 zł, ale oczywiście z nowymi bębnami i startowymi tonerami. Taka polityka ekologiczna producenta.


To co kupować? Mam już fatalne doświadczenia z hp i Canon. Wszystkie firmy drukarek są tak gowniane?
admmer01/07/2019 12:53

Mam to badziewie, dwa razy awaria na gwarancji, oryginalne materiały …Mam to badziewie, dwa razy awaria na gwarancji, oryginalne materiały (toner i bęben) drogie, a przy gwarancji 5 lat wypadałoby używać. Zdecydowanie nie polecam.


To co kupować? Mam już fatalne doświadczenia z hp i Canon. Wszystkie firmy drukarek są tak gowniane?
Ja mam tego xeroxa od roku i polecam. Kupiłem na amazon ze względu na gabaryty - to jedyne urządzenie na rynku z dupleksem i głębokością poniżej 40 cm dzięki temu mam to zamknięte w szafce pod tv. Drukuję sporadycznie - na moje potrzeby wystarcza. Fajna jest funkcja skanowanie na mail.
Chrzanię... Przyjechał serwis, pierwsze co sprawdził, to czy oryginalny toner! A pewnie, bo na tę okazję trzymałem startowy! Nawet na oryginale sypał na wszystkie strony, krzyczał co chwilę że nie widzi toneru... Do Brothera daleko i nikt mnie nie zmusza do oryginałów zaj,,, ście drogich.
Matzon01/07/2019 21:09

Ja mam tego xeroxa od roku i polecam. Kupiłem na amazon ze względu na g …Ja mam tego xeroxa od roku i polecam. Kupiłem na amazon ze względu na gabaryty - to jedyne urządzenie na rynku z dupleksem i głębokością poniżej 40 cm dzięki temu mam to zamknięte w szafce pod tv. Drukuję sporadycznie - na moje potrzeby wystarcza. Fajna jest funkcja skanowanie na mail.


Wifi Ci działa bez problemu?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst