Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Urządzenie wielofunkcyjne Lexmark MC3224dwe
78°

Urządzenie wielofunkcyjne Lexmark MC3224dwe

891,60złMorele.net Okazje
11
78°
Urządzenie wielofunkcyjne Lexmark MC3224dwe
wrz 11. 2020
Drukarka laserowa kolorowa / urządzenie wielofunkcyjne Lexmark MC3224dwe
Zostało 5 sztuk! Lepszej ceny nie widziałem.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
Warto też wiedzieć, że tonerów zamienników nie ma za bardzo, a wersje oryginalne są na 1500 stron i kosztują sporo bo pod 400 zł za sztukę. Cenowo nie wiem jak to wypada czy okazja dobra czy nie, ale urządzenie samo w sobie jest lipne pod względem kosztów eksploatacji.
11 Komentarzy
Warto dodać w opisie parę rzeczy, np. że jest tylko 5 sztuk i że to drukarka laserowa kolorowa
Ceneo ma lepsze ceny na tą drukarkę, nawet nie w jednym sklepie
ceneo.pl/844…htm
3majsiemaciek11/09/2020 15:50

Ceneo ma lepsze ceny na tą drukarkę, nawet nie w jednym s …Ceneo ma lepsze ceny na tą drukarkę, nawet nie w jednym sklepiehttps://www.ceneo.pl/84445545;0280-0.htm#tab=click_scroll


Jeszcze wczoraj najlepsza oferta była z morele
Warto też wiedzieć, że tonerów zamienników nie ma za bardzo, a wersje oryginalne są na 1500 stron i kosztują sporo bo pod 400 zł za sztukę. Cenowo nie wiem jak to wypada czy okazja dobra czy nie, ale urządzenie samo w sobie jest lipne pod względem kosztów eksploatacji.
Cena taka sobie, są lepsze, dodatkowo firma taka sobie są lepsze, ceny materiałów eksploatacyjnych też takie sobie są lepsze, a bonusowo zamieniików do lexmarka praktycznie nie ma, Wszystkie znane mi Lexmarki po znajomych znikły i już nigdy więcej nie wróciły pod nikogo strzechy ze względów kosztowych oraz ogólnie jakości i awaryjności.
Tak więc w mojej opinii ani okazja cenowa ani okazja na fajny sprzęt.
Doradzi ktoś jakiś sprawdzony model urządzenia wielofunkcyjnego ? Szukam czegoś do 500 pln
Irokez_11/09/2020 18:55

Cena taka sobie, są lepsze, dodatkowo firma taka sobie są lepsze, ceny m …Cena taka sobie, są lepsze, dodatkowo firma taka sobie są lepsze, ceny materiałów eksploatacyjnych też takie sobie są lepsze, a bonusowo zamieniików do lexmarka praktycznie nie ma, Wszystkie znane mi Lexmarki po znajomych znikły i już nigdy więcej nie wróciły pod nikogo strzechy ze względów kosztowych oraz ogólnie jakości i awaryjności.Tak więc w mojej opinii ani okazja cenowa ani okazja na fajny sprzęt.Pisząc ogólnie o lexmarku to trochę krzywdzące bo mieli drukarki super wydajne, sam sprzedawałem do biura ubezpieczeń (około 10 pracowników) toner raz na rok z wydajnością 30k, fakt zamiennik za około 150 zł ale drukowali w tyle osób cały rok. Więc gadka, że lexmark jest zły to też bez sensu, w szczególności opierając się na grupce znajomych gdzie lexmark faktycznie nie ma nic do zaoferowania sensownego dla zwykłego szaraka. Inaczej wygląda sprawa w korpo i średnich firmach, do małej firmy nawet coś się znajdzie.
cebularzcebulionowy11/09/2020 21:38

Pisząc ogólnie o lexmarku to trochę krzywdzące bo mieli drukarki super wyd …Pisząc ogólnie o lexmarku to trochę krzywdzące bo mieli drukarki super wydajne, sam sprzedawałem do biura ubezpieczeń (około 10 pracowników) toner raz na rok z wydajnością 30k, fakt zamiennik za około 150 zł ale drukowali w tyle osób cały rok. Więc gadka, że lexmark jest zły to też bez sensu, w szczególności opierając się na grupce znajomych gdzie lexmark faktycznie nie ma nic do zaoferowania sensownego dla zwykłego szaraka. Inaczej wygląda sprawa w korpo i średnich firmach, do małej firmy nawet coś się znajdzie.No to może w biurach w faktycznie Lexmark daje rady. W domowych jak piszesz nic ciekawego.
Chociaż i tak w biurach i firmach króluje HP/Canon. Lexmarka spotkałem pojedynczego u siebie a i tak "umarł" śmiercią zapomnienia gdzieś w kącie bo i tak bardziej się opłacało kombajn Canona postawić.A jeszcze lepiej wspominam Océ, przejęte chyba aktualnie przez Canona.
Do małej firmy zakupiony ostatnio również duża kopiarko/drukarka Canon + awaryjnie Brother. Też wyszło i lepiej i taniej oryginalny toner C-EXV33 na 15k wydruków 150zł, zamiennik 60zł.
Bibo99911/09/2020 21:32

Doradzi ktoś jakiś sprawdzony model urządzenia wielofunkcyjnego ? Szukam cz …Doradzi ktoś jakiś sprawdzony model urządzenia wielofunkcyjnego ? Szukam czegoś do 500 pln


Sporo szukałem takiego urządzenia i w zeszłym tygodniu za 649 (OleOle) kupiłem brother dcp-l2532dw - druk tylko czarny. Model ma praktycznie wszystko - podajnik na papier, duplex, wifi, tania eksploatacja. Jak nie zależy Ci na wifi czy duplex to w okolicach 500zl jest spory wybór.
Wosho_pl11/09/2020 22:10

Sporo szukałem takiego urządzenia i w zeszłym tygodniu za 649 (OleOle) ku …Sporo szukałem takiego urządzenia i w zeszłym tygodniu za 649 (OleOle) kupiłem brother dcp-l2532dw - druk tylko czarny. Model ma praktycznie wszystko - podajnik na papier, duplex, wifi, tania eksploatacja. Jak nie zależy Ci na wifi czy duplex to w okolicach 500zl jest spory wybór.


Wifi i duplex zbędny. Liczy się tania eksploatacja i niezawodność
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od gwilkolek. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst