Niestety, ta okazja wygasła 26 października 2021.
407°
Opublikowano 2 października 2021

Urządzenie do lodów Hoffen Biedronka

39,99zł79,90zł-50%
Stacjonarnie: Wielkopolskie ·
Awatar użytkownika Kuroń
Opublikowane przez
Kuroń
Dołączył w 2021
179
411

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Urządzenie do lodów marki Hoffen. Biedronka Ostrów Wielkopolski, być może cala Polska.
Aktualizacje społecznościowe

17 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Szwagier_Szwagier
  Miałem tego typu urządzenie z Lidla. Na początku wielkie rozczarowanie - bo trzeba wcześniej wymrozić pojemnik a ostatecznie masę lodową i tak przełożyć do zamrażarki. A ja sobie wyobraziłem, że wlewamy do pojemnika składniki o wyjmujemy potem gotowe lody. A to tak nie działa. W rezultacie maszynka wylądowała w szafie na kilka lat. Nawet jej nie wypróbowałem.
  I to był błąd!
  Porem trafiłem na YT na jakiś film z przepisem na lody keto, gdzie używano tego typu urządzenia i dopiero zrozumiałem, jaka jest jego idea. Otóż, miksując składniki normalnie mikserem i wkładając do zamrażarki nigdy nie otrzyma się gładkich lodów bez wyraźnie chrupiącego lodu pod zębami (kryształy wody). No, chyba, żeby dodawać jakieś specjalne emulgatory a i tak wątpię. A dzięki tej maszynce masa lodowa jest chłodzona i mieszana równocześnie i nie tworzą się te kryształy lodu z wodyy, tylko jednolita, gładka masa. Którą - owszem - potem trzeba umieścić i tak w zamrażalce, ale do ostatecznego zestalenia. To wszystko wyżej zależy bardzo od ilości wody w masie lodowej. Np. lody z samej śmietany i mleka skondensowanego właściwie wychodzą gotowe już z tej maszynk, choć to też zależy od ilości wsadu. Moja maszynka w lecie niestety nie była zbyt wydajna, a przy dużej ilości wsadu (na full) nie dawała rady zmrozić wsadu. Ostatecznie i tak się popsuła - z naczynia przedostawała się ta substancja ze środka i krystalizowała na styku łączenia aluminium i plastiku i po jakimś czasie to naczynie coraz gorzej utrzymywało zimno.
  Jednak, podsumowując, bez tej maszynki nigdy nie udało mi się zrobić tak jednolitych w strukturze - i bez lodu pod zębami - lodów, jak dzięki niej. Uważam, że za 40 zł warto to kupić, choć trzeba mieć na uwadze, że więcej jak ok. 0,75L lodów jednorazowo nie zrobimy, a kolejny wsad najwyżej po 24 godzinach po porządnym wymrożeniu naczynia. (Edytowano)
 2. Awatar użytkownika Szwagier_Szwagier
  klin196003/10/2021 09:05

  czyli generalnie fajnie jest ale sporo przy tym zamieszania .


  Tak, zamieszania sporo. Ale jeśli już brudzimy naczynia i poświęcamy czas, żeby zrobić własne lody - a nie zjeść po prostu sklepowe - to umycie jednej miski więcej nie robi różnicy. Kłopotliwe jest w zasadzie to wyrażanie. U mnie było to tak rozwiązane, że ten pojemnik po prostu zawsze był w zamrażarce, w ciągłej gotowości. Ale jeśli ktoś nie ma na to miejsca - to już jest kłopot. Bo nie da się zrobić lodów spontanicznie /trzeba to na dobę wcześniej zaplanować.
 3. Awatar użytkownika Bos62
  Strata pieniędzy. Kupiłem raz użyłem i stwierdziłem że żona robi metodą tradycyjną z lepszym efektem. Tanio odstąpię (oczywiście urządzenie)
 4. Awatar użytkownika ArekBVB
  Ehehehe segz róhanie, bk fest xD xD xD Janusze interetu
 5. Awatar użytkownika Degustatoramator
  7951524-vrf2u.jpg
 6. Awatar użytkownika ojaciepierdykam
  Skoro moderator jest tak wrażliwy i skoro mu się wszystko z jednym kojarzy to uświadamiam, że moja kobieta robi wspaniałe lody ze śmietanki ucierając je ręcznie, a nie potrzebując żadnych urządzeń!
  No ale w końcu trzeba się wykazać swoją.... władzą!!!
 7. Awatar użytkownika Lodzio
  😁
 8. Awatar użytkownika ksysiunio
  Dobra promka. Świetnie komponuje się z inną tzn. darmowy tydzień na Pornhub premium.
 9. Awatar użytkownika ojaciepierdykam
  achromski02/10/2021 21:37

  Nie bądź taki.Nie tylko kobiety czynią lody.


  Nie doświadczyłem, ale opowiedz z autopsji....
 10. Awatar użytkownika ZdzichuRychu
  ojaciepierdykam02/10/2021 21:57

  Skoro moderator jest tak wrażliwy i skoro mu się wszystko z jednym kojarzy …Skoro moderator jest tak wrażliwy i skoro mu się wszystko z jednym kojarzy to uświadamiam, że moja kobieta robi wspaniałe lody ze śmietanki ucierając je ręcznie, a nie potrzebując żadnych urządzeń! No ale w końcu trzeba się wykazać swoją.... władzą!!!


  Pewnie glodnemu chleb na mysli
 11. Awatar użytkownika Pepkaa
  Nie da się zrobić lodów, nie kupować
 12. Awatar użytkownika damian11
  Serio taka beznadziejna ta maszynka? Dużo złych opinii... Nie tylko z biedronki ale ogólnie z podobnych urządzeń.
  Nie opłaca się nawet w tej cenie?
 13. Awatar użytkownika klin1960
  Szwagier_Szwagier03/10/2021 08:39

  Miałem tego typu urządzenie z Lidla. Na początku wielkie rozczarowanie - bo …Miałem tego typu urządzenie z Lidla. Na początku wielkie rozczarowanie - bo trzeba wcześniej wymrozić pojemnik a ostatecznie masę lodową i tak przełożyć do zamrażarki. A ja sobie wyobraziłem, że wlewamy do pojemnika składniki o wyjmujemy potem gotowe lody. A to tak nie działa. W rezultacie maszynka wylądowała w szafie na kilka lat. Nawet jej nie wypróbowałem. I to był błąd!Porem trafiłem na YT na jakiś film z przepisem na lody keto, gdzie używano tego typu urządzenia i dopiero zrozumiałem, jaka jest jego idea. Otóż, miksując składniki normalnie mikserem i wkładając do zamrażarki nigdy nie otrzyma się gładkich lodów bez wyraźnie chrupiącego lodu pod zębami (kryształy wody). No, chyba, żeby dodawać jakieś specjalne emulgatory a i tak wątpię. A dzięki tej maszynce masa lodowa jest chłodzona i mieszana równocześnie i nie tworzą się te kryształy lodu z wodyy, tylko jednolita, gładka masa. Którą - owszem - potem trzeba umieścić i tak w zamrażalce, ale do ostatecznego zestalenia. To wszystko wyżej zależy bardzo od ilości wody w masie lodowej. Np. lody z samej śmietany i mleka skondensowanego właściwie wychodzą gotowe już z tej maszynk, choć to też zależy od ilości wsadu. Moja maszynka w lecie niestety nie była zbyt wydajna, a przy dużej ilości wsadu (na full) nie dawała rady zmrozić wsadu. Ostatecznie i tak się popsuła - z naczynia przedostawała się ta substancja ze środka i krystalizowała na styku łączenia aluminium i plastiku i po jakimś czasie to naczynie coraz gorzej utrzymywało zimno. Jednak, podsumowując, bez tej maszynki nigdy nie udało mi się zrobić tak jednolitych w strukturze - i bez lodu pod zębami - lodów, jak dzięki niej. Uważam, że za 40 zł warto to kupić, choć trzeba mieć na uwadze, że więcej jak ok. 0,75L lodów jednorazowo nie zrobimy, a kolejny wsad najwyżej po 24 godzinach po porządnym wymrożeniu naczynia.  czyli generalnie fajnie jest ale sporo przy tym zamieszania .
 14. Awatar użytkownika rice
  i takie komentarze to ja lubie
 15. Awatar użytkownika misk0
  Szwagier_Szwagier03/10/2021 08:39

  Miałem tego typu urządzenie z Lidla. Na początku wielkie rozczarowanie - bo …Miałem tego typu urządzenie z Lidla. Na początku wielkie rozczarowanie - bo trzeba wcześniej wymrozić pojemnik a ostatecznie masę lodową i tak przełożyć do zamrażarki. A ja sobie wyobraziłem, że wlewamy do pojemnika składniki o wyjmujemy potem gotowe lody. A to tak nie działa. W rezultacie maszynka wylądowała w szafie na kilka lat. Nawet jej nie wypróbowałem. I to był błąd!Porem trafiłem na YT na jakiś film z przepisem na lody keto, gdzie używano tego typu urządzenia i dopiero zrozumiałem, jaka jest jego idea. Otóż, miksując składniki normalnie mikserem i wkładając do zamrażarki nigdy nie otrzyma się gładkich lodów bez wyraźnie chrupiącego lodu pod zębami (kryształy wody). No, chyba, żeby dodawać jakieś specjalne emulgatory a i tak wątpię. A dzięki tej maszynce masa lodowa jest chłodzona i mieszana równocześnie i nie tworzą się te kryształy lodu z wodyy, tylko jednolita, gładka masa. Którą - owszem - potem trzeba umieścić i tak w zamrażalce, ale do ostatecznego zestalenia. To wszystko wyżej zależy bardzo od ilości wody w masie lodowej. Np. lody z samej śmietany i mleka skondensowanego właściwie wychodzą gotowe już z tej maszynk, choć to też zależy od ilości wsadu. Moja maszynka w lecie niestety nie była zbyt wydajna, a przy dużej ilości wsadu (na full) nie dawała rady zmrozić wsadu. Ostatecznie i tak się popsuła - z naczynia przedostawała się ta substancja ze środka i krystalizowała na styku łączenia aluminium i plastiku i po jakimś czasie to naczynie coraz gorzej utrzymywało zimno. Jednak, podsumowując, bez tej maszynki nigdy nie udało mi się zrobić tak jednolitych w strukturze - i bez lodu pod zębami - lodów, jak dzięki niej. Uważam, że za 40 zł warto to kupić, choć trzeba mieć na uwadze, że więcej jak ok. 0,75L lodów jednorazowo nie zrobimy, a kolejny wsad najwyżej po 24 godzinach po porządnym wymrożeniu naczynia.  Brzmi jak duzo roboty. Jednak lepiej wstapic do prawdziwej lodziarni i wziac lody na wynos. W dodatku wybor smakow spory.
Awatar użytkownika