Niestety, ta okazja już wygasła
Urządzenia do digitalizacji kaset VHS oraz kaset magnetofonowych za 79,90zł @ Lidl
24° Zakończono

Urządzenia do digitalizacji kaset VHS oraz kaset magnetofonowych za 79,90zł @ Lidl

79,90złLidl Okazje
Edytor7
24° Zakończono
Urządzenia do digitalizacji kaset VHS oraz kaset magnetofonowych za 79,90zł @ Lidl
wrz 19. 2015

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Od poniedziałku 21 września w Lidlach kupimy urządzenia do digitalizacji nagrań analogowych z kaset VHS oraz z kaset magnetofonowych w cenie 79,90zł/szt!

Zakupić będziemy mogli:
  • konwerter cyfrowo-analogowy do zgrywania kaset audio w komplecie z: bateriami, niezbędnymi kablami, słuchawkami oraz oprogramowaniem komputerowym

  • konwerter sygnału USB video w zestawie z: kablem s-video, kablem audio/video, adapterem SCART, kablem USB oraz oprogramowaniem do obróbki i nagrywania sygnału na komputerze

To świetna okazja na zachowanie nagrań z kamer analogowych - ze ślubów z lat 90' czy wakacji Cena podobnych urządzeń standardowo to z tego co wyczytałem w sieci około 150zł.

Urządzenia objęte będą 3 letnią gwarancją.
Aktualizacje społecznościowe
Lidl OkazjeLidl gazetka
7 Komentarzy
witam jeśli chodzi o urządzenie do zgrywania kaset vhs to nie polecam. kiepsko się zgrywa. jeśli ktoś chce zgrywać vhs to polecam jako przetwornik kamerę z FireWire
@Dezeus kiepsko tzn? Gorsza jakość czy o co chodzi? Pytam bo chciałem kupić - dostępu do kamery już dawno nie mam niestety, tylko wideo w piwnicy gdzieś się wala.
a muszę mieć odtwarzacz video żeby z tego skorzystać?
@user Tak - to konwerter sygnału analogowego na cyfrowy (możesz podłączyć każde analogowe źródło obrazu, np. kamerę)
@Dezeus tylko Firewire był dostępny w urządzeniach od 8/HI8 , DVCam i pochodne, z racji, że jest to format cyfrowy. Firewire nie występowało nigdy w urządzeniach analogowych taki jak VHS/SVHS, Beta, Umatic itp.
To urządzenie z Lidla to bardzo słabej jakości konwerter analogowo/cyfrowy. Jeszcze pewnie się będzie rozjeżdżać timecode. Dużo lepiej zakupić używanego Canopusa ADVC110. Oczywiście urządzenie jest dużo droższe, ale oferuje dużo lepszą jakość. Sam używałem do przegrania materiałów VHS.
No ja zgrywami inaczej i nie chodzi mi o to że urządzenia analogowe nie mają Firewire. Kamerę z firewire używam jako przetwornika. Czyli wygląda to tak: Video->Kamera np. VX2100 -> Komputer
No tak też można, ale w tym momencie podraża to całość, chyba, że posiada się starą kamerę. Zresztą nie wszytskie kamery cyfrowe (mam na myśli amatorskie) miały wejście analogowe.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst