Niestety, ta okazja już wygasła
Urodziny MAX PREMIUM BURGERS w Świętochłowicach
108° Zakończono

Urodziny MAX PREMIUM BURGERS w Świętochłowicach

13,95zł19,95zł-30%
9
lis 24. 2019Dostępność Śląskie

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Witam. Tylko dziś i jutro z okazji 1 urodzin restauracji Zestaw Frisco Burger (kanapka +średnie frytki i średni napój) w urodzinowej cenie.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

9 Komentarzy
Dobre to czy zwykły kapeć jak w Mc lub innym Kingu?
Granitoid24/11/2019 09:19

Dobre to czy zwykły kapeć jak w Mc lub innym Kingu?


Opinie mają średnie więc chyba rewelacji nie ma - trochę za dużo tych negatywnych
Tylko dziś bo jutro jest już 25.
Dobre. Lepsze niż big mac. I frytki w mundurkach.
Taka sama promocja jest w Forum Gdańsk. Ogólnie nie jest zbyt smaczne. Frytki są dużo gorsze niż np w McDonalds. Burger jest taki se. Nic specjalnego w porównaniu do mcd, bk czy kfc. Jedynie sos do frytek smaczny wyjątkowo.
Trochę nie rozumiem negatywnych opinii... We Wrocławiu zdarza mi się tam skoczyć i mają na prawdę dobre jedzenie. Co prawda frytki bardziej z tych makowych (cieńkich, wysuszonych), czyli się do KFC nie umywają. Burger za to zrobiony solidnie i bardziej świeżo niż w MC czy BK. Jedyną moją zagwostką jest to, że reklamują 100% wołowiny, a mięso ma bardziej smak... wieprzowiny? Nie mam pewności, na pewno inny niż własnorobiona wołowina, czy ta z Pasibusa. Niemniej, Big Mac się totalnie nie umywa.
Ps. Dla studentów taki zestaw po 12 jest prawie zawsze...
To dla odmiany napiszę, że ich frytki smakują mi dużo bardziej niż maka. No i hamburgery wyglądają jak hamburgery, a nie jak rozmoczona kajzerka z mielonym z mcdonalds.
Nie są to prawdziwe męskie szowinistyczne burgery z pół kilo wołowiny, polane krwią dziewicy, ale myślę, że i tak warto spróbować. Zresztą tłum tam jest praktycznie o każdej porze.
23-24.11 to dziś i wczoraj, a nie dziś i jutro
Nawet niezle te burgey, dobra odmiana dla MC i BK.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od pawel.omirski. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst