Niestety, ta okazja już wygasła
Urlop na wyspie Zakynthos w apartamencie z widokiem na morze za 813 zł  Wylot do Grecji z Katowic 3 września. Cena 813 zł za osobę
324° Zakończono

Urlop na wyspie Zakynthos w apartamencie z widokiem na morze za 813 zł Wylot do Grecji z Katowic 3 września. Cena 813 zł za osobę

9
wrz 2.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Urlop na wyspie Zakynthos w apartamencie z widokiem na morze za 813 zł

Wylot do Grecji z Katowic 3 września. Cena 813 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia

Noclegi w Asteria Apartments za 827 zł/2 os./7 nocy rezerwujesz tutaj
Trivago

Wypocznij już od jutra na jednej z najfajniejszych greckich wysp. Polecisz czarterem oraz przenocujesz w obiekcie z widokiem na morze.
Aktualizacje społecznościowe
TUI Okazje

Grupy

9 Komentarzy
@Krzysiek_KtAU chyba już niedostępne. Zaczynam urlop w czwartek i wciąż nic nie mam. Wierzę w Ciebie i chętnie podrzucę pocztówkę. Leci + jak zwykle za znalezisko.
kamil.grabiec02/09/2019 10:38

@Krzysiek_KtAU chyba już niedostępne. Zaczynam urlop w czwartek i wciąż nic …@Krzysiek_KtAU chyba już niedostępne. Zaczynam urlop w czwartek i wciąż nic nie mam. Wierzę w Ciebie i chętnie podrzucę pocztówkę. Leci + jak zwykle za znalezisko.


Faktycznie już nie dostępne a pojawiło się 20 minut temu
Szybki jesteś, przed chwilą dopiero dostalem powiadomienie z lastminutera o tej ofercie.
TomaszKK02/09/2019 10:40

Szybki jesteś, przed chwilą dopiero dostalem powiadomienie z lastminutera o …Szybki jesteś, przed chwilą dopiero dostalem powiadomienie z lastminutera o tej ofercie.


Już nie aktualna są szybsi co korzystają
Aktualne
2778481-BcH7Q.jpg
To ja ślepy jestem, będę polować coś na czwartek
Krzychu jakbyś upolowal coś po 15 września to będę zobowiązany
kamil.grabiec02/09/2019 10:38

@Krzysiek_KtAU chyba już niedostępne. Zaczynam urlop w czwartek i wciąż nic …@Krzysiek_KtAU chyba już niedostępne. Zaczynam urlop w czwartek i wciąż nic nie mam. Wierzę w Ciebie i chętnie podrzucę pocztówkę. Leci + jak zwykle za znalezisko.I jak tam? Wakacje wybrane?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst