Niestety, ta okazja już wygasła
UNS Caffeine 200g oraz UNS NAC 200g na promocji
258° Zakończono

UNS Caffeine 200g oraz UNS NAC 200g na promocji

26zł39zł-33% 5,20zł Allegro Okazje
37
258° Zakończono
UNS Caffeine 200g oraz UNS NAC 200g na promocji
wrz 28. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Na promocji znalazłem UNS CAFFEINE 200g w cenie 26 zł + koszt wysyłki ( jak się kupi 2 sztuki to ze smartem dostawa 0 zł ) Najtaniej na allegro 39 zł + koszt wysyłki.
allegro.pl/ofe…997

W dodatku mają jeszcze UNS NAC 200g w cenie 42 zł + ewentualny koszt wysyłki ( najtaniej 58 zł ) więc jak ktoś nie ma Smarta to i tak doliczając paczkomat wychodzi taniej.
allegro.pl/ofe…572
Aktualizacje społecznościowe
Allegro OkazjeAllegro kupony rabatowe
Najlepsze komentarze
gimbaza w kiblu na przerwie wali krechy kofeiny marki tesco value.
Polecam dobra kofeina , do tego trochę cytrulinki , aakg i ekstra przedtreningowka wychodzi
Edytowane przez: "sanvean" wrz 28.
Mr.28/09/2020 21:26

Let me give you a hint.Gimnazja to już przeszłość.


Gimnazja tak, gimbaza to stan umysłu
37 Komentarzy
gimbaza w kiblu na przerwie wali krechy kofeiny marki tesco value.
Wow 1333 porcje nac . A ja ostatnio wziąłem w tabsach 200 porcji za 19 ziko z uns.
W terminie przydatności się można nie zmieści przy tylu porcjach xd
PKTK28/09/2020 20:38

gimbaza w kiblu na przerwie wali krechy kofeiny marki tesco value.


Let me give you a hint.
Gimnazja to już przeszłość.
Mr.28/09/2020 21:26

Let me give you a hint.Gimnazja to już przeszłość.


Gimnazja tak, gimbaza to stan umysłu
To do białka, teścia i lewoskrętnej vit C doszła kofeina?
Co ci producenci suplementów nie wymyśla.

Popytam ile obecnie w hurcie kosztuje 1 kg kofeiny.
Ale 26/1000 = 0,026zł

Monsterowcy właśnie cicho łkają w kącie.
Polecam dobra kofeina , do tego trochę cytrulinki , aakg i ekstra przedtreningowka wychodzi
Edytowane przez: "sanvean" wrz 28.
sawanach28/09/2020 21:49

To do białka, teścia i lewoskrętnej vit C doszła kofeina?Co ci producenci s …To do białka, teścia i lewoskrętnej vit C doszła kofeina?Co ci producenci suplementów nie wymyśla. Popytam ile obecnie w hurcie kosztuje 1 kg kofeiny.Ale 26/1000 = 0,026złMonsterowcy właśnie cicho łkają w kącie.


Co takiego wymyślnego jest w kofeinie?
Krzysztof_Rabiczko28/09/2020 21:19

Wow 1333 porcje nac . A ja ostatnio wziąłem w tabsach 200 porcji za 19 z …Wow 1333 porcje nac . A ja ostatnio wziąłem w tabsach 200 porcji za 19 ziko z uns. W terminie przydatności się można nie zmieści przy tylu porcjach xd


No marketingowo nieźle to wychodzi, ale w mg tego nie odliczasz 🙈
Bartlomiej_Osiak28/09/2020 22:17

No marketingowo nieźle to wychodzi, ale w mg tego nie odliczasz No marketingowo nieźle to wychodzi, ale w mg tego nie odliczasz 🙈


Może 200mg to 2g?
Czym to odmierzyc? A ten NAĆ to na co?
brzytew28/09/2020 22:45

Może 200mg to 2g?


2g na raz to murowany szpital, a jak ktoś ma pecha to i kostnica.
200mg to 0,2g
Krzysztof_Rabiczko28/09/2020 21:19

Wow 1333 porcje nac . A ja ostatnio wziąłem w tabsach 200 porcji za 19 z …Wow 1333 porcje nac . A ja ostatnio wziąłem w tabsach 200 porcji za 19 ziko z uns. W terminie przydatności się można nie zmieści przy tylu porcjach xd


Sam bym wolał w tabsach ale to z okazji to jednak lepszy deal a można robić mieszankę z guaraną albo do przed treningówki i wtedy się opyla

Pytanko. UNS to dobra firma? Jak w porównaniu do np sfd?
Warto brać NAC? Jak to w praktyce?
Edytowane przez: "zezol" wrz 28.
Fetus28/09/2020 22:45

Czym to odmierzyc? A ten NAĆ to na co?


Głównie na odbudowę wątroby. Używany najczęściej jako jeden ze składników przy odbloku po cyklu
sawanach28/09/2020 23:03

2g na raz to murowany szpital, a jak ktoś ma pecha to i kostnica. 200mg to …2g na raz to murowany szpital, a jak ktoś ma pecha to i kostnica. 200mg to 0,2g


Nie ma dawki dziennej wyznaczonej ale lepiej nie przekraczać 800/1000 mg
brzytew28/09/2020 22:45

Może 200mg to 2g?


Jakby to wytłumaczyć... 200mg to może być w porcji, a porcja to może być nawet 10 czy 20g, przecież puszka nie składa się z czystego 1 składnika niektóre rzeczy jednak opłaca się kupić wyporcjowane w tabsach, a ktoś kto się zna, san sobie kupi oddzielne składniki i zmiesza
sawanach28/09/2020 23:03

2g na raz to murowany szpital, a jak ktoś ma pecha to i kostnica. 200mg to …2g na raz to murowany szpital, a jak ktoś ma pecha to i kostnica. 200mg to 0,2g



2g jest toksyczne, ale to za mała dawka żeby miała cię zabić, śmierć cię odwiedzi przy 10g.

Kofeinę można kupić normalnie jak cukier puder, lecz dawkowanie tego, to jak życie na krawędzi.
Edytowane przez: "Cebularny" wrz 28.
Bartlomiej_Osiak28/09/2020 23:32

Jakby to wytłumaczyć... 200mg to może być w porcji, a porcja to może być na …Jakby to wytłumaczyć... 200mg to może być w porcji, a porcja to może być nawet 10 czy 20g, przecież puszka nie składa się z czystego 1 składnika niektóre rzeczy jednak opłaca się kupić wyporcjowane w tabsach, a ktoś kto się zna, san sobie kupi oddzielne składniki i zmiesza


Kawa, woda, mleko
Edytowane przez: "szefie" wrz 28.
szefie28/09/2020 23:54

Kawa, woda, mleko


Dopiszę... "=sranie"
sawanach28/09/2020 21:49

To do białka, teścia i lewoskrętnej vit C doszła kofeina?Co ci producenci s …To do białka, teścia i lewoskrętnej vit C doszła kofeina?Co ci producenci suplementów nie wymyśla. Popytam ile obecnie w hurcie kosztuje 1 kg kofeiny.Ale 26/1000 = 0,026złMonsterowcy właśnie cicho łkają w kącie.


W hurcie 1kg kofeiny to okolice 10eur. Wiem co mówię - jestę ekspertę (importer)
R_M29/09/2020 00:18

W hurcie 1kg kofeiny to okolice 10eur. Wiem co mówię - jestę ekspertę (im …W hurcie 1kg kofeiny to okolice 10eur. Wiem co mówię - jestę ekspertę (importer)


A skąd dokładnie importujesz?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst