Niestety, ta okazja już wygasła
Unravel Two Switch
1737° Zakończono

Unravel Two Switch

29,75zł120zł-75% Darmowa dostawa DarmowaNintendo Okazje
43
1737° Zakończono
Unravel Two Switch
Zaktualizowano sty 9. (Opublikowano lis 29. 2020)

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Gra za £6,24.

Unravel Two to kooperacyjna gra platformowa 2.5D. Gracze kierują maskotką stworzoną w całości z grubej włóczki. Podczas zabawy testowana jest zarówno zręczność gracza, jak i jego spryt, dzięki często pojawiającym się pomysłowym wyzwaniom logicznym.

W Unravel Two ponownie kierujemy sympatyczną maskotką, uplecioną w całości z grubej, czerwonej włóczki. Tym razem nie udaje się ona na przygodę samotnie – towarzyszy jej kolega, także z włóczki, ale niebieskiej.

Pod względem mechaniki zabawy Unravel Two to klasyczna platformówka 2.5D. Oznacza to, że choć grafika jest trójwymiarowa, to sama rozgrywka odbywa się wyłącznie w dwóch wymiarach. Typowo zręcznościowe wyzwania urozmaicane są przez elementy logiczne, wymagające wymyślenia sposobu np. na usunięcie przeszkody z naszej drogi. Fakt, że postacie wykonane są z włóczki, odgrywa kluczową rolę w zabawie. Bohaterowie potrafią rozwijać część sznurka i używać go jak liny, by huśtać się na niej lub ciągnąć za sobą niektóre przedmioty. Wszystkim tym rządzi rozbudowany silnik fizyczny.
Aktualizacje społecznościowe
Nintendo Okazje
Najlepsze komentarze
43 Komentarze
Prześlij Komentarz