Niestety, ta okazja już wygasła
Underwater hunting za darmo @ HRK/PC
300° Zakończono

Underwater hunting za darmo @ HRK/PC

ZA DARMO0,01zł Darmowa dostawa DarmowaHRK Okazje
8
wrz 25.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Podwodne polowanie: zanurz się w podwodny świat. Twoja postać - mała pirania rybna. Chwała tych drapieżników rzecznych jest naprawdę czarna - zabójcy rzeczni, krwiożercy rabusie, hieny rzeczne, rekiny. I zawsze chce jeść.
Aktualizacje społecznościowe
HRK Okazje

Grupy

8 Komentarzy
Właśnie chciałem wrzucić i było w moderacji
Polecam zajrzeć na stronę steam przed podjęciem działań:
store.steampowered.com/app…ng/

Btw. strona wymusza po rejestracji zweryfikowanie maila, połączenie z kontem steam, polubienie na facebooku, udostępnienie na instagramie, subskrybowanie na youtubie, sprawdzenie jakichś reklam w ich sklepie i dopiero wtedy można uzyskać klucz do aktywacji na steamie (przedtem jeszcze kilka pytań czy na pewno chcesz obejrzeć klucz, a nie np. pohandlować z kimś).
Chmmm a to znalazłby się ktoś kto by za to zapłacił?
2878680-fKx58.jpg
2878698-nTp5b.jpgOdebrane, założyłem tylko konto i połączyłem z steamem. Resztę klikałem w guzik i nawet nie dawałem polubień cofałem i przeskakiwało dalej
@megalodon Dzieki Dwie próby, dwa kody i wszystko śmiga.

2878793-0mbwb.jpg2878793-ZISxB.jpg
Amaczi25/09/2019 18:23

@megalodon Dzieki Dwie próby, dwa kody i wszystko …@megalodon Dzieki Dwie próby, dwa kody i wszystko śmiga.[Obrazek] [Obrazek]


no to super
Tak właściwie takiego tytułu nie opłaca się bać jeśli się nie zbiera na odznakę zależną od liczby posiadanych gier. Trzeba się trochę namęczyć na klucz, a i tak nie oferuje żadnej usługi Steam oprócz osiągnięć. Bez kart, więc odznaki nie wyrobimy, bądź nie sprzedamy na rynku.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst