Niestety, ta okazja już wygasła

Ultimate EMF Detector Pro na Androida, detektor pola elektromagnetycznego

lut 23. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Ciekawa apka do wykrywania pól elektromagnetycznych za pomocą telefonu l. Empirycznie nie sprawdziłem dokładności, ale może być ciekawa zabawka

Opis (tłumaczenie z Play Store)


Wersja PRO. Uwaga: detektor jest tak DOKŁADNY jak czujnik twojego urządzenia.

Pro ma:
-> Brak reklam
-> Rejestrator, aby zapisać dane w pliku tekstowym do późniejszego wykorzystania na komputerze
-> 3 alarmy dźwiękowe: Max, Spike i Radar
-> Alarm wibracyjny
-> Zmienna częstotliwość próbkowania
-> Kilka środowisk i skórek dla detektora.

Zarówno Pro, jak i Free mają:
-> Pole magnetyczne B w microTesla, Gauss i milliGauss
-> Rejestrator (w darmowej wersji Rejestrator można odblokować za darmo)
-> Pole pomocnicze H w amperach na metr
-> XYZ, maks. Min i wykresy.
-> Klasyczny miernik emf z igłą i diodami LED

Ta prosta aplikacja służy do wykrywania pól elektromagnetycznych i metali oraz zadziwia znajomych tym, co potrafi Twój telefon. Uważaj, ponieważ niektórzy uważają, że nagłe zmiany w polu elektromagnetycznym mogą wskazywać na obecność zjawisk paranormalnych: str.

Nowe motywy oferują użytkownikowi większą dokładność, wykresy wyświetlanych odczytów, a nawet możliwość obliczenia i pokazania pola pomocniczego H, które jest obliczane na podstawie pola magnetycznego. Prosty motyw ułatwia niedoświadczonym użytkownikom pomiar i badanie pól magnetycznych.

Za pomocą tej aplikacji można mierzyć i badać magnetyzm i elektromagnetyzm, ziemskie pole geomagnetyczne i wiele innych. Może być stosowany jako wykrywacz nie tylko dla pól elektromagnetycznych, ale także dla magnesów, metali, urządzeń, a nawet (jak niektórzy ludzie wierzą) bytów i duchów.

  Ta aplikacja korzysta z czujnika magnetycznego (kompasu) telefonu. Możesz przełączać jednostki miary (uTesla i Gauss) i zmieniać zakres pomiaru w ustawieniach.

--------> UWAGA, że ta aplikacja korzysta z czujnika magnetycznego. Jeśli twój telefon nie ma tego czujnika, aplikacja NIE wyświetli żadnych pomiarów. Jeśli otworzysz aplikację, a odczyty wynoszą 0, oznacza to, że ta aplikacja nie działa na twoim telefonie. Odinstaluj aplikację i nie zostawiaj złych recenzji. Unikaj także zbliżania telefonu do potężnych urządzeń elektrycznych, takich jak transformatory, ponieważ możesz go uszkodzić. Używaj na własne ryzyko. Dziękuję. <------
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
40 Komentarzy
Prześlij Komentarz