Ulefon Metal 5" 3/16 @BG
205°Zakończono

Ulefon Metal 5" 3/16 @BG

9
wrz 18. 2016
Ciekawa propozycja z dobrym bebechami
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

9 Komentarzy
Ale jak zwykle aparat do niczego, reszta świetna.
Brak diody powiadomień, brak żyroskopu no i duże prawdopodobieństwo doliczenia VATu.
Edytowane przez Moderatora: "Reflinki są zabronione!" wrz 19. 2016
marcingp5wrz 18. 2016

Ale jak zwykle aparat do niczego, reszta świetna.


co mozna dostac w podobnej cenie (max 600 zl) z jak najlepszym aparatem? na super wydajnosci mi nie zalezy a na aparacie bardzo
marcingp5wrz 18. 2016

Ale jak zwykle aparat do niczego, reszta świetna.Akurat aparat jest nie najgorszy jak na chińczyka. Ogólnie to ta oferta z trochę spóźnionym zapłonem - od kilku tygodni ten telefon jeste w takiej cenie na większości sklepów. Na GarBest był nawet za 89.99$ w limitowanej ilości.
Aż takich dobrych bebechów telefon nie ma - brak oddzielnego slotu na karty pamięci, dosyć stary procesor, nie wiadomo jakie szybkie są pamięci RAM i ROM, bateria przeciętna. Ale podobno jest wytrzymały.
coolikwrz 18. 2016

co mozna dostac w podobnej cenie (max 600 zl) z jak najlepszym aparatem? …co mozna dostac w podobnej cenie (max 600 zl) z jak najlepszym aparatem? na super wydajnosci mi nie zalezy a na aparacie bardzo

​Xiaomi Mi 4. Ale Mi 4, czyste bez "i", "c" itp. Nie mam porównania że wszystkimi telefonami do 600 zł ale naprawdę świetne robi zdjęcia, głównie dzięki f1.8 oraz 6 soczewkom ( gdzie w bardzo dobrych aparatach jest ich 5, i ta jedna robi mega różnice w jakości zdjęć).
a to nie ten MI 4 co wybucha !
robertslwrz 18. 2016

a to nie ten MI 4 co wybucha !

​założyć konto, ażeby wszystkimi swoimi komentarzami (całych 5) sugerować że jakiś telefon wybucha. Godne politowania trollowanie.
Wrzucona jest na Peppera okazja na nubie z9 mini. Fotki robi naprawdę ladne, znacznie lepsze niż zaproponowane Mi4 (miałem do porównania). Mi4c również robi lepsze zdjęcia niż Mi4.
Edytowane przez: "HondaVtec" wrz 19. 2016
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od KRTK. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst