Niestety, ta okazja już wygasła
Ukryty Plan/ Hidden Agenda PS4 (PL)
366° Zakończono

Ukryty Plan/ Hidden Agenda PS4 (PL)

19zł59zł-68% 10zł Graj tanio Okazje
19
366° Zakończono
Ukryty Plan/ Hidden Agenda PS4 (PL)
cze 30.

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

POLUJ NA ZABÓJCĘ, „TRAPERA”

Użyj smartfonu lub tabletu jako kontrolera, aby przeprowadzać śledztwa, gromadzić dowody i otrzymywać prywatne wiadomości oraz sekretne cele, które pomogą ci rozwiązać tajemnicę lub przeszkodzić rywalom.


Podejmuj trudne wybory i decyduj o losie ludzi, których poznasz po drodze. Czy możesz zaufać osobom, siedzącym obok, na kanapie?
277241-cDgzT.jpg277241-lLxMv.jpg277241-TdVRU.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
19 Komentarzy
Szczerze mówiąc najgorsza gra Play Link na PS4....
Już sporo czasu tam wisi za tyle
Mega gra !
Super gra ! Polecam tez wiedza to potęgą
Fajna gierka! W tej cenie zdecydowanie polecam!
Dzięki, kupione 😁
To w końcu dobra czy słaba?
Dzięki, dodane do kolekcji.(y)
Tymko1130/06/2020 22:12

Zdania są podzielone, zależy od gustu


Nie pomogłes, to czytałem. Bardziej chodziło mi o obiektywną opinię
sedi1130/06/2020 22:10

To w końcu dobra czy słaba?


Wielokrotnie grałem w Wiedza to potęga lub to jesteś Ty - te gry mogę z czystym sumieniem polecić do gry ze znajomymi. Do tej już z 10 razy podchodziłem i odpuszczałem... dla mnie za nudna po prostu
1/10 Trzeba mieć znajomych 😏
"Gra fabrycznie nowa, oryginalna i zgrzana folią." Ja pier...
GRA NOWA W FOLII BEZ PASKA PLAYSTATION.
sedi1130/06/2020 22:50

Nie pomogłes, to czytałem. Bardziej chodziło mi o obiektywną opinię


Gra bardzo średnia. Opinie podzielone, bo jako ciekawostka dla gracza, a bardziej oglądającego może być. Jeśli jednak oglądasz choć trochę filmów będzie dla Ciebie bardzo przewidywalna. Jako gra Play Link, czyli stworzona celem bawienia grupy znajomych to u mnie przy każdym podejściu usypia większość. Jest po prostu za długa i monotonna. Do tego "interakcje" sprowadzają się w większości do pójścia za wyborem większości. Grałem kilka razy, żeby na siłę zobaczyć inne ścieżki wyboru. Są one dość iluzoryczne. Owszem. Zakończenie może być bardziej lub mniej dopowiedziane. Jeśli kręci Cię ścieżka wyborów to kup lepiej Detroit Become Human. To sprawiło, że Ci sami gracze, którzy pospali się przy Ukrytym Planie przy Detroit siedzieli nie grając nawet chcąc ciągle zgłębiać historię. Za pieniądze z tej okazji oczywiście warto, ale będzie leżeć w kącie. Wszystkie inne Play Link mam w miarę w stałym użytku, ale to niestety nikomu nie podeszło.
sufran01/07/2020 07:57

Gra bardzo średnia. Opinie podzielone, bo jako ciekawostka dla gracza, a …Gra bardzo średnia. Opinie podzielone, bo jako ciekawostka dla gracza, a bardziej oglądającego może być. Jeśli jednak oglądasz choć trochę filmów będzie dla Ciebie bardzo przewidywalna. Jako gra Play Link, czyli stworzona celem bawienia grupy znajomych to u mnie przy każdym podejściu usypia większość. Jest po prostu za długa i monotonna. Do tego "interakcje" sprowadzają się w większości do pójścia za wyborem większości. Grałem kilka razy, żeby na siłę zobaczyć inne ścieżki wyboru. Są one dość iluzoryczne. Owszem. Zakończenie może być bardziej lub mniej dopowiedziane. Jeśli kręci Cię ścieżka wyborów to kup lepiej Detroit Become Human. To sprawiło, że Ci sami gracze, którzy pospali się przy Ukrytym Planie przy Detroit siedzieli nie grając nawet chcąc ciągle zgłębiać historię. Za pieniądze z tej okazji oczywiście warto, ale będzie leżeć w kącie. Wszystkie inne Play Link mam w miarę w stałym użytku, ale to niestety nikomu nie podeszło.


Dziękuję bardzo za recenzję
Taka gierka na max dwa razy do przejścia ze znajomymi, ale zupełnie nie jest to gra nadająca się na imprezę.
fajny_nick30/06/2020 21:35

Szczerze mówiąc najgorsza gra Play Link na PS4....


Potwierdzam, przy pierwszej rozgrywce usnąłem.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst