Niestety, ta okazja już wygasła
Miód wielokwiatowy z Ukrainy
-148° Zakończono

Miód wielokwiatowy z Ukrainy

14zł18,99zł-26%ALDI Okazje
25
lis 23. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Miód wielokwiatowy z Ukrainy. Cena 14 złotych za 1 kg. Promocja ogólnopolska z aktualnej gazetki Aldi. Miód ładnie sklarował jak widać na zdjęciu i smakuje dobrze.
Aktualizacje społecznościowe
ALDI Okazje

Grupy

Najlepsze komentarze
Wolę pszczeli.
Gdyby w tytule pominięto narodowość oceny byłyby inne
Z Czarnobyla?
25 Komentarzy
Z Czarnobyla?
Wolę pszczeli.
O.. Już nie jest "Ukraiński miód wielokwiatowy"
Gdyby w tytule pominięto narodowość oceny byłyby inne
Ponoć ukraiński miód jest bardzo dobry. Niczym nie ustępują naszym a może i są lepsze. Ale ta opinia dotyczyła miodu od człowieka co ma ule. Jak się to na do miodu komercyjnego nie wiem ale podejrzewam że jest podobnie jak u nas.
puchbeary23/11/2019 10:18

Ponoć ukraiński miód jest bardzo dobry. Niczym nie ustępują naszym a może i …Ponoć ukraiński miód jest bardzo dobry. Niczym nie ustępują naszym a może i są lepsze. Ale ta opinia dotyczyła miodu od człowieka co ma ule. Jak się to na do miodu komercyjnego nie wiem ale podejrzewam że jest podobnie jak u nas.


Od normalnego ukraińskiego pszczelarza - kupiony w normalnym gospodarstwie pasiecznym pewnie i jest taki jak od polskiego, ale miód sprzedawany w Polsce "hurtowo" bądź w marketach pochodzenia ukraińskiego i nie tylko, jest fałszowany i powinien nazywać się "wyrób miodopodobny"
skrystalizowany więc chyba nie jest zły.
wuja, 84-letni pszczelarz mówił, że negatywne opinie o tanim ukraińskim miodzie są stąd, że oni tam jak waroza wyjdzie to popsikają i za pare dni wpuszczają pszczoły, a po tym psikaniu chemią ul powinien zostać dłuużej pusty...

ale ile w tym prawdy i jaki to odsetek ukraińskich uli jest takim procederem dotnkięty nie jestem w stanie powiedzieć

pare razy kupowałem na ukrainie miód i nie było skutków ubocznych
Ja znawcą nie jestem ale tutaj sami wybitni polscy pszczelarze którzy mają swoje przydomowe pasieki. Naród wybitny i na miodzie się zna, elektronice, kosmetykach itd. Normalnie typowe Janusze znam się na wszystkim.
RafaSzuster23/11/2019 09:40

Z Czarnobyla?Tak, nawet na słoiku jest dwugłowa pszczoła...
Anduanmix23/11/2019 12:48

Ja znawcą nie jestem ale tutaj sami wybitni polscy pszczelarze którzy mają …Ja znawcą nie jestem ale tutaj sami wybitni polscy pszczelarze którzy mają swoje przydomowe pasieki. Naród wybitny i na miodzie się zna, elektronice, kosmetykach itd. Normalnie typowe Janusze znam się na wszystkim.


A też tak sobie napiszę, byle coś napisać.

Ty zacząłeś.
Piotr_S.CKe23/11/2019 13:10

A też tak sobie napiszę, byle coś napisać.Ty zacząłeś.


Spoko dziecko.
Anduanmix23/11/2019 12:48

Ja znawcą nie jestem ale tutaj sami wybitni polscy pszczelarze którzy mają …Ja znawcą nie jestem ale tutaj sami wybitni polscy pszczelarze którzy mają swoje przydomowe pasieki. Naród wybitny i na miodzie się zna, elektronice, kosmetykach itd. Normalnie typowe Janusze znam się na wszystkim.


Po to się wchodzi na peperka, żeby poczytać opinie ludzi, którzy mają pojęcie o oferowanym produkcie, zanim się go kupi, czy to miód, czy dany model telefonu/telewizora. Ja nawet jak nie kupuję, lubię wiedzieć co warto, a od czego się trzymać z daleka, a tu mam komentarze z pierwszej ręki, a nie firmowe boty zachwalające towar.


Natomiast jak czytam Twój komentarz, to wnosi on tylko Twój żal, że nie możesz się wypowiedzieć niedoedukowany bocie, bo na niczym się nie znasz :*
Kupiec123/11/2019 16:26

Po to się wchodzi na peperka, żeby poczytać opinie ludzi, którzy mają poję …Po to się wchodzi na peperka, żeby poczytać opinie ludzi, którzy mają pojęcie o oferowanym produkcie, zanim się go kupi, czy to miód, czy dany model telefonu/telewizora. Ja nawet jak nie kupuję, lubię wiedzieć co warto, a od czego się trzymać z daleka, a tu mam komentarze z pierwszej ręki, a nie firmowe boty zachwalające towar.Natomiast jak czytam Twój komentarz, to wnosi on tylko Twój żal, że nie możesz się wypowiedzieć niedoedukowany bocie, bo na niczym się nie znasz :*


Ja myślę że 99% nie ma pojęcia o miodzie. Piszą mądrości jak ty które nie są mądrościami. Jesteś zwykłym szarakiem skoro opierasz opinie na zwykłych amatorach specjalistach.
Współczuję Ci zakupów na temat opini pszczelarzy amatorów.
Na zdrowie dziecko. Wytrzyj nosek, umyj rączki i udawaj mądrego absolwencie gimnazjum. Myślę, że niedoedukowany bot ma więcej mądrości życiowej niż ty intelektualisto po gimnazjum.
Edytowane przez: "Anduanmix" lis 23. 2019
Anduanmix23/11/2019 16:30

Ja myślę że 99% nie ma pojęcia o miodzie. Piszą mądrości jak ty które nie s …Ja myślę że 99% nie ma pojęcia o miodzie. Piszą mądrości jak ty które nie są mądrościami. Jesteś zwykłym szarakiem skoro opierasz opinie na zwykłych amatorach specjalistach. Współczuję Ci zakupów na temat opini przeszczelarzy amatorów.Na zdrowie dziecko. Wytrzyj nosek, umyj rączki i udawaj mądrego absolwencie gimnazjum. Myślę, że niedoedukowany bot ma więcej mądrości życiowej niż ty intelektualisto po gimnazjum.


Nie bronie ukraińskiego miodu. Nieuku naucz się czytać ze zrozumieniem.
Anduanmix23/11/2019 16:35

Nie bronie ukraińskiego miodu. Nieuku naucz się czytać ze zrozumieniem.


Oświeć nas zatem, panie absolwencie wyższych studiów piszący pszczelarz przez "rz", kto według Ciebie jest odpowiedniejszą osobą do wypowadania się o miodzie, niż pszczelarz, który kilkadziediąt lat spędził przy ulach? Czyjej opinii byś zaufał?
Kupiec123/11/2019 16:41

Oświeć nas zatem, panie absolwencie wyższych studiów piszący pszczelarz prz …Oświeć nas zatem, panie absolwencie wyższych studiów piszący pszczelarz przez "rz", kto według Ciebie jest odpowiedniejszą osobą do wypowadania się o miodzie, niż pszczelarz, który kilkadziediąt lat spędził przy ulach? Czyjej opinii byś zaufał?


Na pewno nie tobie przemądrzały amatorze opowieści dziwnej treści. Pan idealny.
Piotr_Q23/11/2019 17:02

Komentarz usuniętyrozumiem, że w ten sposób przyznajesz koledze rację ?
3229641-CJTXw.jpg

Edytowane przez: "puchbeary" lis 23. 2019
puchbeary23/11/2019 19:35

rozumiem, że w ten sposób przyznajesz koledze rację ? [Obrazek]


Pytał ktoś o zdanie?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst