Niestety, ta okazja wygasła 14 minut temu.
Opublikowano 31 minut temu

Uchwyt samochodowy na telefon

9,92zł21,39zł-54%
8,99zł ·
Opublikowane przez
Cebulo_master
Dołączył w 2017
132
554

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Samochodowy uchwyt na telefon komórkowy jest kompatybilny z większością pionowych i poziomych otworów wentylacyjnych. Uchwyt na telefon komórkowy pasuje do większości telefonów komórkowych o przekątnej ekranu 4-8": kompatybilny z iPhone 14/14 Plus/14 Pro / 14 pro max/ 13 Pro / 13 Pro max/13 mini / iPhone 12/11/11 Pro / 11 Pro max/ X / XS / XR / 8/ 7/ 6 kompatybilny z Samsung Galaxy S23 Ultra/ S23/ S23+/ S22 Ultra/ S22/ S22+/ S21 Ultra/ S21 / S21+/ S20 Ultra/ S20 / S20 + / M30s/ A50/ S10 kompatybilny z Huawei P50 lite/ P50/ P50/ 50 Pro / P40 lite / P40 / P40 Pro / P30 Pro / P30 Lite / Mate 50/ 50 Pro / 40 / 40 / 40 kompatybilny z Xiaomi Redmi Note 9S/ Note 8 Pro, kompatybilny z Motorola; kompatybilny z Google Pixel 4 / 4XL / 3 / 3XL / 3XL / LG / One Plus HTC HTC itd. Idealnie nadaje się do wszystkich smartfonów. ;

Samochodowy uchwyt na telefon komórkowy do wentylacji samochodu
Sposób użycia:

Przekręć uchwyt, aby uzyskać metalowy hak na odpowiednią długość. Zawieś metalowy hak w otworze wentylacyjnym i pozwól, aby nacięcie na głowicy widełka zatrzasnęło się w kratce wentylacyjnej. Obróć głowicę widelca, aby dokręcić. Naciśnij przełącznik, włóż telefon do uchwytu na telefon komórkowy do wentylacji, a następnie zamknij uchwyt.

Samochodowy uchwyt na telefon komórkowy do wentylacji samochodu
Z boku uchwytu na telefon znajduje się przycisk wyzwalający One-Touch, naciśnij przełącznik, włóż telefon do uchwytu na telefon komórkowy, a następnie zamknij uchwyt.

Samochodowy uchwyt na telefon komórkowy do wentylacji samochodu
Wysokiej jakości uchwyt samochodowy na telefon komórkowy marki Czemo jest wykonany z trwałego stopu aluminium, przesuwne nacięcie na głowicy widełka pomaga stabilnie zablokować wentylację samochodu bez ryzyka uszkodzenia wentylacji.

Samochodowy uchwyt na telefon komórkowy do wentylacji samochodu
Uchwyt samochodowy jest wypełniony miękkim, antypoślizgowym silikonem na klipsie i tylnej stronie, który mocno przylega do telefonu i chroni go przed zadrapaniami, dzięki czemu możesz lepiej skoncentrować się na drodze na wyboistych drogach.

Funkcje i szczegóły
✅Wysokiej jakości uchwyt na telefon komórkowy: uniwersalny uchwyt samochodowy na telefon komórkowy Czemo do wentylacji z wysuwanym aluminiowym klipsem wentylacyjnym charakteryzuje się wysoką trwałością. Uchwyt na telefon jest wykonany ze wzmocnionego materiału ABS, który w przypadku promieni słonecznych i ekstremalnie niskich temperatur ma lepszą wydajność niż zwykłe tworzywo sztuczne.
✅ Stabilny, nigdy nie spadnie: metalowy klips uchwytu na telefon komórkowy nadaje się do 99% pionowych i poziomych otworów wentylacyjnych w samochodzie. Metalowe klipsy utrzymują szczeliny wentylacyjne podczas jazdy, ponieważ uchwyt na telefon jest wypełniony antypoślizgowym silikonem, dzięki czemu możesz skupić się na jezdni, bez chwiania telefonu nawet w najmniejszym stopniu, nawet podczas jazdy po nierównościach, na zakrętach lub ownie hamowaniu.
✅ Humanizowane wzornictwo: Uchwyt na telefon komórkowy posiada przycisk do odblokowania, naciśnij boczny przycisk, aby wyjąć telefon. Obrotowe gniazdo o 360° umożliwia ustawienie kąta widzenia jedną ręką, a Ty możesz wybrać najlepszy i najwygodniejszy kąt widzenia od pionu do poziomego. Samochodowy uchwyt na telefon jest wykonany z miękkiego, antypoślizgowego silikonu, który nie tylko mocno trzyma telefon, ale również chroni go przed zarysowaniami.
✅ Szeroka kompatybilność: uchwyt samochodowy na telefon komórkowy jest kompatybilny z 99% modeli samochodów, obsługuje poziome i pionowe kratki wentylacyjne bez wpływu na korzystanie z GPS lub odtwarzanie muzyki. Samochodowy uchwyt na telefon komórkowy jest kompatybilny z większością modeli telefonów 4-8" i typów obudów (z wyjątkiem Flip Case). Samochodowy uchwyt na telefon jest kompatybilny z iPhone 14/14 Pro/14 Pro Max/13/13 Pro/13 Pro Max/12/12 Pro/SE/11Pro Max/11/XR/XS/X/8Plus/7/6s i wieloma innymi.
✅ Obowiązkowa pozycja samochodowa: ten uchwyt samochodowy na telefon komórkowy ma prostą i obszerną konstrukcję, która idealnie pasuje do wyposażenia wnętrza Twojego samochodu. Samochodowy uchwyt na telefon komórkowy to nieodzowny dodatek samochodowy dla kierowców, którzy podróżują z nawigacją. Jeśli szukasz praktycznego uchwytu na telefon komórkowy do wentylacji samochodu dla siebie, rodziny, męża lub ojca. Jest to dobry wybór. Wszelkie pytania prosimy o kontakt, obiecujemy dożywotnią obsługę.

Hagglezon:

834293_1.jpg
Amazon.pl Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

1 Komentarz

Awatar użytkownika
  1. Awatar użytkownika jasiek8l
    Obecnie niedostępny