Niestety, ta okazja już wygasła
Ubisoft, promocja na gry (min. serię Prince of Persia)
185° Zakończono

Ubisoft, promocja na gry (min. serię Prince of Persia)

6,77zł19zł-64%Uplay Okazje
9
sie 7.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Bardzo szanowałem tę serię i myślę, że niejeden stary piernik na pepperze dobrze zna księcia

Dodatkowo w sklepie ubisoftu jest promka na takie serie jak: Anno, Brothers in Arms, Far Cry, Heroes, Silent hunter, Settlers, Assasyna więc warto przejrzeć ich sklep.

Może komuś się przyda, ja ogarnąłem PoPa więc się dzielę informacją, to moja pierwsza wrzuta , więc proszę o wyrozumiałość i oczywiście plusy! Odznaka się sama nie wbije!
Oto kilka fajniejszych promocji w ich sklepie:


Pełna lista rzeczy na promce dostępna tutaj:
gg.deals/dea…=38
Aktualizacje społecznościowe
Uplay OkazjeUplay vouchery

Grupy

9 Komentarzy
Ahh Warrior Within. Niektórzy mówili, że zbyt mroczny klimat ale dla mnie jedna z lepszych gier wszech czasów. Riffy Godsmacka i te zmiany czasu przypominające trochę Soul Reavera.
krompac07/08/2019 23:03

Ahh Warrior Within. Niektórzy mówili, że zbyt mroczny klimat ale dla mnie j …Ahh Warrior Within. Niektórzy mówili, że zbyt mroczny klimat ale dla mnie jedna z lepszych gier wszech czasów. Riffy Godsmacka i te zmiany czasu przypominające trochę Soul Reavera.youtube.com/wat…vMI tyle w temacie. Gra z 2004 a jak dalej odpalam soundtrack z niej. Jeszcze teraz została kupiona to pewnie za jakiś czas wygram ją sobie znowu
krompac07/08/2019 23:03

Ahh Warrior Within. Niektórzy mówili, że zbyt mroczny klimat ale dla mnie j …Ahh Warrior Within. Niektórzy mówili, że zbyt mroczny klimat ale dla mnie jedna z lepszych gier wszech czasów. Riffy Godsmacka i te zmiany czasu przypominające trochę Soul Reavera.


Dla mnie najlepsza gra serii. Bije też na głowę AC. Ten klimat, mrok.
krompac07/08/2019 23:03

Ahh Warrior Within. Niektórzy mówili, że zbyt mroczny klimat ale dla mnie j …Ahh Warrior Within. Niektórzy mówili, że zbyt mroczny klimat ale dla mnie jedna z lepszych gier wszech czasów. Riffy Godsmacka i te zmiany czasu przypominające trochę Soul Reavera.


Dokładnie jedna z wielu gier która jest jedną według mnie z najlepszych, ciekawe może kiedyś ją odnowią kurde jutro ściągam jeszcze raz mimo posiadanego pudełka z grą
Zaczynałem chyba że trzy razy bo wersja NTSC na PS2 miała paskudnego glitcha którego ja akurat miałem zawsze. Za to PALa nigdzie nie było. Ledwo gdzieś na emulu znalazłem i wreszcie nacieszyłem się w pełni.
Ile ta gra mi napsuła nerwów... Ale ciągle jedna z moich ulubionych. Plusik
marcinn2508/08/2019 07:05

Ile ta gra mi napsuła nerwów... Ale ciągle jedna z moich ulubionych. Pl …Ile ta gra mi napsuła nerwów... Ale ciągle jedna z moich ulubionych. Plusik


Bez pada nie podchodź :P Sekwencje, gdzie trzeba skoczyć, odbić się od ściany, znowu skoczyć, znowu odbić się od ściany - i tak kilka razy, na klawie nie są na moje stare kości
Edytowane przez: "Kevin.Wonsz" sie 8.
Ostatnio kupiłem Doom 3 na One X który chodzi w 4k/60FPS. Gra z podobnego okresu co Warrior Within. Mam nadzieję na taki mały remaster.
Edytowane przez: "AdamMichalak" sie 8.
Kevin.Wonsz08/08/2019 07:40

Bez pada nie podchodź :P Sekwencje, gdzie trzeba skoczyć, odbić się od ści …Bez pada nie podchodź :P Sekwencje, gdzie trzeba skoczyć, odbić się od ściany, znowu skoczyć, znowu odbić się od ściany - i tak kilka razy, na klawie nie są na moje stare kości


Na klawie to mogło się skończyć załamaniem nerwowym. :-P
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Kevin.Wonsz. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst