Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Ubiquiti Dream Machine Pro
464°

Ubiquiti Dream Machine Pro

1.475zł1.750zł-16% Darmowa dostawa Darmowa
55
464°
Ubiquiti Dream Machine Pro
lis 30. 2020
Ubiquiti UniFi Dream Machine PRO (UDM-Pro) to biznesowe urządzenie sieciowe typu all-in-one. Integruje wszystkie obecne i przyszłe kontrolery UniFi z bramą bezpieczeństwa, siecią 10G SFP+ WAN, 8-portowym przełącznikiem Gb/s i dyskami twardymi 3,5-cala.

UniFi Dream Machine Pro zawiera kontroler sieci UniFi, dzięki czemu można nim zarządzać przełącznikami i punktami dostępowymi UniFi. Urządzeniem można także uruchamiać oprogramowanie UniFi Protect do wygodnego monitorowania i pełnego zarządzania systemem nadzoru kamer. Nagrania wideo są przechowywane na wbudowanym NVR (dysk twardy nie wchodzi w skład zestawu) i można je łatwo uzyskać za pomocą aplikacji mobilnej UniFi Protect. Zdalny dostęp daje bezpieczne przeglądanie nagrań przechowywanych prywatnie na UDM Pro, a nie na serwerze innej firmy.

UDM Pro obsługuje wiele opcji redundancji, aby zapewnić jeszcze leprze funkcjonowanie sieci:
  • Podwójna sieć WAN z przełączaniem awaryjnym. Obsługuje podwójne połączenia internetowe/ISP z przełączaniem awaryjnym: jeśli podstawowe połączenie WAN padnie, automatycznie przełączy się na inne połączenie WAN.
  • Redundancja przełączania awaryjnego LTE. Obsługuje urządzenie UniFi LTE do automatycznego przełączania awaryjnego do sieci komórkowej LTE. Jeśli przewodowa sieć WAN ulegnie awarii, automatycznie przełączy się na UniFi LTE, utrzymując sieć w trybie online.
  • UDM Pro obsługuje nasz system przełączania awaryjnego zasilacza. Jeśli wewnętrzny zasilacz ulegnie awarii, zastrzeżony interfejs USP RPS działa w celu zapewnienia rezerwowego zasilania do tworzenia kopii zapasowych.

Najważniejsze cechy:
  • Zintegrowane urządzenie 1U do szafy Rack dla małych i średnich firm
  • Łączy nowy system operacyjny UniFi z 8-portowym przełącznikiem i bramą bezpieczeństwa
  • UniFi Protect NVR do monitoringu wideo z gotową obsługą dysku twardego 3,5 cala
  • 8-portowy przełącznik Gigabit Ethernet z 1 Gb/s RJ45 (WAN) i 2-portami 10 Gb/s SFP+ (LAN+WAN)
  • Funkcje IPS / IDS, DPI i AI Wi-Fi klasy korporacyjnej
  • Zasilany szybkim czterordzeniowym procesorem 1,7 GHz

Generalnie świetne urządzenie, jeżeli ktoś ma już coś z Ubi Unifi to jest to świetne uzupełnienie eko-systemu.

Dodam od siebie, że urządzenie ma min. Intrusion Detection and Prevention co może zaoszczędzić sporo czasu na zabezpieczaniu sieci przed atakami. WAN i LAN SFP+ też jest wielką zaletą.

Cena w euro 269+VAT (PL 330,87 EUR)
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
55 Komentarzy
Prześlij Komentarz