Niestety, ta okazja już wygasła
Ubezpieczenie telefonu Revolut za 1£ tygodniowo
-62° Zakończono

Ubezpieczenie telefonu Revolut za 1£ tygodniowo

250zł Darmowa dostawa DarmowaRevolut Okazje
21
-62° Zakończono
Ubezpieczenie telefonu Revolut za 1£ tygodniowo
wrz 12. 2018

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Jest to ciekawa opcja dla szukających ubezpieczenia dla smartphonów, niemogących skorzystać z ubezpieczenia operatorów.
Sumarycznie trochę kosztuje ale i tak taniej niż nowy ekran.

Natychmiastowa, globalna ochrona
Niedrogie pokrycie dla wszystkich rodzajów przypadkowych uszkodzeń:

  • Każde uszkodzenia spowodowane upadkiem, w tym uszkodzenia ekranu.
  • Szkody spowodowane przez zalanie.
  • Wszelkie szkody wyrządzone przez osobę trzecią
  • Awarie nieobjęte gwarancją
Aktualizacje społecznościowe
Revolut OkazjeRevolut Kupony
21 Komentarzy
A ta cena 52 zł to niby co? Że niby 52 tygodnie x 1 funt ? To nie do końca tyle wychodzi.
Tylko iphone i galaxy
e-Rick12/09/2018 19:16

A ta cena 52 zł to niby co? Że niby 52 tygodnie x 1 funt ? To nie do końca …A ta cena 52 zł to niby co? Że niby 52 tygodnie x 1 funt ? To nie do końca tyle wychodzi.


Już poprawiłem, waluty nie idzie zmienić. Kurs z ~ cinkciarz.pl
Obejmuje telefony do 6 miesięcy od daty zakupu.
Avatar
Usunięty66345
@mateusz.kocjan uzupełnij opis, bo jak się okazuje mało kto się łapie w te warunki ubezpieczenia
Warte to coś?
Przecież to od zawsze jest i tylko nowe telefony. Do 6miesiecy od zakupu.
jest to fajna opcja ale żeby okazja?
Opis jest błędny.
Opłata za ubezpieczenie zależy od wartości urządzenia. Taki iPhone X to już ok 10 zł tygodniowo, plus 500 zł opłaty przy naprawie uszkodzonego ekranu....
Podobne warunki dla telefonów z cenami detalicznymi w okolicach 3500-4500 zł.
Nie wiem czemu, ale raz trafiło mi się, że mogłem ubezpieczyć S9+ właśnie na takich warunkach - czyli koło 5 zł/tyg. i skorzystałem. Ale nawet przy najniższej ofercie, ciągle jest opłata w wypadku jakiegoś zdarzenia (ja mam 150zł).

Jeżeli komuś uda się ubezpieczyć topowego Samsung czy podobnej wartości telefon na takich warunkach to się opłaca. Inaczej nie (10zł/tydzień + 500 zł to oferta bez większego sensu, bo Samsung umożliwia wykupienie lepszego ubezp. za 400 zł jednorazowo).
Mam i korzystałem. Polecam ekran mi naprawili w ok. 2 tygodnie. Oczywiście w autoryzowanym serwisie i podtrzymali mi gwarancję. Trzeba dokładnie doczytać bo np. Nie można chyba zgłosić wcześniej niż 3 miesiące od zapłaty 1 składki. I do 6 miesięcy telefon naprawiają w 100% potem 80%
Czy mozna ubezpieczyć produkty refubrished (recyrtyfikowane) te 6 miesięcy od zakupu? Jak się udowadnia date zakupu (faktura, paragon?)?
Skanujesz fakturę.
andy12/09/2018 19:51

Mam i korzystałem. Polecam ekran mi naprawili w ok. 2 tygodnie. …Mam i korzystałem. Polecam ekran mi naprawili w ok. 2 tygodnie. Oczywiście w autoryzowanym serwisie i podtrzymali mi gwarancję. Trzeba dokładnie doczytać bo np. Nie można chyba zgłosić wcześniej niż 3 miesiące od zapłaty 1 składki. I do 6 miesięcy telefon naprawiają w 100% potem 80%


Jak to w 80%? Czyli jak mi się ekran zbije to oni go wymienią na taki co zbity jest tylko w 20%?
miszkurkam2 min

Jak to w 80%? Czyli jak mi się ekran zbije to oni go wymienią na taki co z …Jak to w 80%? Czyli jak mi się ekran zbije to oni go wymienią na taki co zbity jest tylko w 20%?


Dokładnie, tak jest napisane w owu
Edytowane przez: "aus88" wrz 12. 2018
Serio warto się bawić w takie coś ? W PZU płacę mniej (18 zł / miesiąc) i mam na 2 lata ubezpieczenie od wszystkiego, potłuczenie, kradzież, zgubienie, naprawa D2D w tydzień max.
Kacper_Imiela8 g, 37 min

Serio warto się bawić w takie coś ? W PZU płacę mniej (18 zł / miesiąc) i m …Serio warto się bawić w takie coś ? W PZU płacę mniej (18 zł / miesiąc) i mam na 2 lata ubezpieczenie od wszystkiego, potłuczenie, kradzież, zgubienie, naprawa D2D w tydzień max.


Od zgubienia to żaden ubezpieczyciel Ci nie wypłaci kasy. Musi być kradzież.
Kacper_Imiela10 g, 30 min

Serio warto się bawić w takie coś ? W PZU płacę mniej (18 zł / miesiąc) i m …Serio warto się bawić w takie coś ? W PZU płacę mniej (18 zł / miesiąc) i mam na 2 lata ubezpieczenie od wszystkiego, potłuczenie, kradzież, zgubienie, naprawa D2D w tydzień max.


Podrzuć jak możesz nazwę oferty
U mnie się to nazywa "Ubezpieczenie telefonów i Smartfonów" dla abonentów Polkomtel Sp. z o.o. - Segment Biznes, Wariant IV - VIP Service + Uszkodzenie + utrata" jak ostatnio byłem w saloenie to podobno cena jest jeszcze niższa, zakładam że każdy operator ma swój odpowiednik tej oferty.
Kacper_Imiela13/09/2018 10:38

U mnie się to nazywa "Ubezpieczenie telefonów i Smartfonów" dla abonentów P …U mnie się to nazywa "Ubezpieczenie telefonów i Smartfonów" dla abonentów Polkomtel Sp. z o.o. - Segment Biznes, Wariant IV - VIP Service + Uszkodzenie + utrata" jak ostatnio byłem w saloenie to podobno cena jest jeszcze niższa, zakładam że każdy operator ma swój odpowiednik tej oferty.


No to tak jak mówiłem, nie masz w tym zgubienia ani kradzieży zwykłej. Tzn jak ktoś Ci ukradnie telefon z torby/plecaka to nie dostaniesz kasy. Tym bardziej jak go gdzieś zostawisz i zniknie. Musi być włamanie ze śladami albo rabunek (czyli zabranie siłowe lub pod wpływem groźby).
Poczytaj dokładnie swoje OWU.
Edytowane przez: "nehm" wrz 13. 2018
nehm59 min

No to tak jak mówiłem, nie masz w tym zgubienia ani kradzieży zwykłej. Tzn …No to tak jak mówiłem, nie masz w tym zgubienia ani kradzieży zwykłej. Tzn jak ktoś Ci ukradnie telefon z torby/plecaka to nie dostaniesz kasy. Tym bardziej jak go gdzieś zostawisz i zniknie. Musi być włamanie ze śladami albo rabunek (czyli zabranie siłowe lub pod wpływem groźby).Poczytaj dokładnie swoje OWU.


Co nie zmienia faktu że lepsza oferta niż na revolucie. Do tego kwestia interpretacji z tym zagubieniem/kradzieżą, ważne żeby była ingerencja osób 3cich
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst