Ubezpieczenie podróżne TU Europa -30% @ BIK
Zakończono

Ubezpieczenie podróżne TU Europa -30% @ BIK

4
lip 11. 2015
Właśnie kupiłem, więc się dzielę. Dzięki kontu w BIK można mieć ubezpieczenie podróżne w TU Europa 30% taniej. Jest też kilka innych ofert (NNW, OC A, karty kredytowe itp.).
11915-72bcec8351d92c16731d023f88dbc45a.j
Co trzeba zrobić? Po pierwsze mieć konto w BIK. Po drugie BIK musi nam przyznać 4 lub 5 gwiazdek za historię kredytową. Po trzecie trzeba wygenerować BIK Pass, który jest płatny (nawet do 23 zł) a za darmo jest tylko przez 2 miesiące w Koncie Próbnym.

Ja zaoszczędziłem konkretnie - prawie 40 zł. Zamiast 128 zł zapłaciłem 89 zł. A to tylko krótkie ubezpieczenie na wycieczkę dla kilku osób.
Oczywiście porównywałem ubezpieczenia innych firm (m.in. Link4) i tam wychodziły mi ceny w okolicy 130 zł. Widać, że stawka jest podobna, TU Europa dla klientów BIK wygrywa dużym rabatem -30%.

Aktualizacje społecznościowe
BIK OkazjeBIK rabatyPodróże
4 Komentarze
strasznie niemiłe wspomnienia mam z tym TU, więc od siebie jak najbardziej NIE POLECAM!
Autor
Ja kupuję ubezpieczenia z nadzieją, że z nich nie skorzystam
@doremi
tez zawsze wychodziłem z tego zalozenia, ale 2 dni temu wróciłem na lawecie z Francji i gdyby nie assistance to mogłoby być nieciekawie. Na szczęście była opcja holowania do 2000€.Pepper
Jak to mówią - przezorny, zawsze ubezpieczony. Rok temu miałem nieprzyjemność korzystać z tego typu usług w jednej z firm - bez takiego ubezpieczenia wakacje w Chorwacji musiałbym zakończyć pewnie z tydzień wcześniej, bo koszty holowania naszego popsutego auta pochłonęłyby lwią część budżetu wakacyjnego.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy