Niestety, ta okazja już wygasła
Uber Eats -10 zł / MWZ 40 zł
409° Zakończono

Uber Eats -10 zł / MWZ 40 zł

9
paź 8. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacje społecznościowe
Info z emaila:

10 PLN zniżki na następne zamówienie! Skorzystaj z nowej oferty Uber Eats już teraz! Mamy dla Ciebie 10 PLN zniżki na zamówienie z restauracji oznaczonych w aplikacji Uber Eats jako "restauracje z ograniczoną możliwością śledzenia dostawy"! Wystarczy wprowadzić kod 'DOSTAWA10' w zakładce "Promocje", a następne zamówienie z ulubionych restauracji wyniesie Cię jeszcze mniej! Minimalna wartość zamówienia wynosi 40 PLN.

Promocja obowiązuje tylko na zamówienia z wybranych restauracji. Kod promocyjny "DOSTAWA10" jest ważny do 22 października na zamówienie z restauracji, która korzysta z usług własnych dostawców. Kod promocyjny jest ważny na jedno zamówienie i obejmuje zniżkę na 10 PLN. Minimalna wartość zamówienia wynosi 40 PLN. Aby skorzystać z promocji, wprowadź kod promocyjny w aplikacji przed złożeniem zamówienia. Lista wszystkich restauracji biorących udział w promocji znajduje się na t.uber.com/dostawapromocja.

192084.jpg

Grupy

9 Komentarzy
Weszło
Działa również na starym koncie na terenie całej Polski
Działa
Kupon wchodzi, ale nie mogę go użyć pomimo spełnienia wszystkich wymagań :/
kiedys to byly znizki nie co teraz
Krzychuu08/10/2019 14:12

Kupon wchodzi, ale nie mogę go użyć pomimo spełnienia wszystkich wymagań : …Kupon wchodzi, ale nie mogę go użyć pomimo spełnienia wszystkich wymagań :/


Spełniłeś to wymaganie?
Weszło choć coraz gorzej
Bardziej opłacalne jest użycie JESIEN50OFF, 50% mniej na pierwsze zamówienie
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od DJ_Luki. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst