U2 - Achtung Baby
434°Zakończono

U2 - Achtung Baby

17,99zł44,99zł-60%Świat Książki Okazje
AvatarUsunięty13172716
gru 12. 2018
Jubileuszowe wydanie z okazji dwudziestej rocznicy wydania albumu "Achtung Baby". Jest to jedna z najważniejszych płyt lat dziewięćdziesiątych, bardzo ważna również w karierze zespołu. To z niej pochodzą takie przeboje jak: "One", "Mysterious Way", "Even Better Than The Real Thing" oraz "Who's Gonna Ride Your Wild Horses".

Limitowane wydanie będzie zawierało nigdy wcześniej niepublikowane utwory zarejestrowane podczas sesji nagraniowej "Achtung Baby". Atrakcyjności będą dodawać: remiksy, materiały video, b-sides, odnaleziony film dokumentalny, demo albumu oraz pierwsze wersje piosenek z płyty. Album będzie dostępny w pięciu formatach.

Do limitowanej edycji jubileuszowej zostanie również dołączony film dokumentalny zdobywcy Oscara, Davisa Guggenheima ("Plotka", "Niewygodna prawda", "Będzie głośno") pt. "From The Sky Down".

Oryginalna płyta ze zremasterowanym dźwiękiem.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

16 Komentarzy
Taki trochę kill'em all dla U2. Skończyli się po tym😁
m00min1 g, 13 min

Taki trochę kill'em all dla U2. Skończyli się po tym😁To prawda.
Strona trochę muliła na każdym etapie zamówienia, ale ostatecznie wszystko elegancko się udało. Dzięki!
Kupione, dzięki, Żona się ucieszy
Za polska cene to zadna okazja, najwyzej 10%
Fajne
Devill6666 g, 39 min

Komentarz usunięty


Jeden rabin powie tak, a inny powie nie
JacekBrody1 g, 26 min

Za polska cene to zadna okazja, najwyzej 10%


Nie bardzo rozumiem co masz na myśli ?
kiedyś tego słuchałem, ale stałem się antyfanem. Rybo rybałciuuuu (Joshua Tree)
dwudziestej rocznicy??? taki młody bym był?
chyba 27 rocznicy
zenek martyniuk i tak lepszy
Tidal wystarczy
Faral_Yrab38 min

Nie bardzo rozumiem co masz na myśli ?


Jesli to seria zagraniczna plyta polska cena a tak jest w nawiasie. Za to jezeli to zachodnie wydanie to cena bdb (zachodniej taniej niz 19.99 nie widzialem)
Edytowane przez: "JacekBrody" gru 12. 2018
Bono - strażnik demokracji
No to kupiłem. Jest to zwykła płyta, bez żadnych dodatków. Żona trochę się zdziwiła podczas rozpakowywania. Uważam że opis na stronie wprowadza w błąd, bo dotyczy zupełnie innej pozycji.
eltech40 min

No to kupiłem. Jest to zwykła płyta, bez żadnych dodatków. Żona trochę się …No to kupiłem. Jest to zwykła płyta, bez żadnych dodatków. Żona trochę się zdziwiła podczas rozpakowywania. Uważam że opis na stronie wprowadza w błąd, bo dotyczy zupełnie innej pozycji.


Mowilem ze to zadna okazja polska cena czy nie, widzialem zachodnie wydanie kiedys za 19.99 i jakos mnie nie przekonalo, bo ile dobrze pamietam nie roznilo sie niczym oprocz nalepki 20 anniversary
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Usunięty131727. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst