U lock abus 412 /sladda Ikea Łódź
447°Zakończono

U lock abus 412 /sladda Ikea Łódź

35,99złIkea Okazje
9
Lokalniepaź 12. 2017
Zapięcie rowerowe typu u lock Ikea sladda oznaczony jako abus 412 dostępne w dobrej cenie w Port Łódź. Towar znajduję się w koszach między barem, a artykułami dla dzieci. Najtańszy u lock firmy abus to około 100 pln. Nie ma bezpośredniego odpowiednika modelu w innych kanałach sprzedaży.55951.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Ikea OkazjeIkea ikea katalog

Grupy

Najlepsze komentarze
oczywiście lepszy wybór niż linki. Takie minimum zabezpieczenia roweru.

Jak ktoś ma Jule bliżej to można też coś takiego:
jula.pl/cat…37/
lub
jula.pl/cat…39/
Edytowane przez: "sag" paź 12. 2017
9 Komentarzy
oczywiście lepszy wybór niż linki. Takie minimum zabezpieczenia roweru.

Jak ktoś ma Jule bliżej to można też coś takiego:
jula.pl/cat…37/
lub
jula.pl/cat…39/
Edytowane przez: "sag" paź 12. 2017
Na nic zda się ten ulock z Juli bo go rozwalisz zwykłymi nozycami metrowymi, czyli poziom zabezpieczenia co łańcuch za 5 zł. "lvl up" bo bez szlifierki nie podchodź do takiego ulocka to wydatek rzędu nieco ponad 100zl
jacob197paź 12. 2017

Na nic zda się ten ulock z Juli bo go rozwalisz zwykłymi nozycami m …Na nic zda się ten ulock z Juli bo go rozwalisz zwykłymi nozycami metrowymi, czyli poziom zabezpieczenia co łańcuch za 5 zł. "lvl up" bo bez szlifierki nie podchodź do takiego ulocka to wydatek rzędu nieco ponad 100zl


Jak ktoś ma rower za 200-300zł to myślisz że wyda 100zł na u-locka? Wtedy lepiej taki z tej okazji niż linkę, o wiele lepszy wybór. Wiadomo że dopiera się poziom zabezpieczenia w zależności od wartości.
Tego kwadratowego z Juli cięli nożycami na jakimś wideo na yt. W jednym roku im się nie udało, w drugim roku po długiej walce udało się przeciąć.
sagpaź 12. 2017

oczywiście lepszy wybór niż linki. Takie minimum zabezpieczenia roweru.Jak …oczywiście lepszy wybór niż linki. Takie minimum zabezpieczenia roweru.Jak ktoś ma Jule bliżej to można też coś takiego:http://www.jula.pl/catalog/wypoczynek/rowery-i-motocykle/bezpieczenstwo-rowerowe/blokady/zapiecie-u-lock-620037/lubhttp://www.jula.pl/catalog/wypoczynek/rowery-i-motocykle/bezpieczenstwo-rowerowe/blokady/zapiecie-u-lock-620039/

Podziękował
Jakieś 2 m-ce temu kobiecie z bydgoskiego Auchan ukradli w robocie rowerek Peugeot-a, który był zapięty ulockiem za około 300 zł. Rower stał pod wiatą wejściową do sklepu i przypięty był do stalowej rury. Dookoła chodziło sporo ludzi i ogólnie wszyscy byli w szoku jak do tego doszło. Na monitoringu okazało się, że goście przyszli z plecakiem z którego wyjęli akumulatorową szlifierkę kątową i nie szczypiąc się obecnością klientów obcięli zabezpieczenie. Oczywiście nikt z klientów nie reagował i każdy robił swoje, a ochrona przyszła na miejsce zdarzenia po około 10 min. od kradzieży.
Widział ktoś może czy we Wrocławiu też są dostępne?
Boxster78paź 12. 2017

Jakieś 2 m-ce temu kobiecie z bydgoskiego Auchan ukradli w robocie rowerek …Jakieś 2 m-ce temu kobiecie z bydgoskiego Auchan ukradli w robocie rowerek Peugeot-a, który był zapięty ulockiem za około 300 zł. Rower stał pod wiatą wejściową do sklepu i przypięty był do stalowej rury. Dookoła chodziło sporo ludzi i ogólnie wszyscy byli w szoku jak do tego doszło. Na monitoringu okazało się, że goście przyszli z plecakiem z którego wyjęli akumulatorową szlifierkę kątową i nie szczypiąc się obecnością klientów obcięli zabezpieczenie. Oczywiście nikt z klientów nie reagował i każdy robił swoje, a ochrona przyszła na miejsce zdarzenia po około 10 min. od kradzieży.Są filmiki na youtube, które potwierdzają, że nawet markowego ulocka można przeciąć w kilka-kilkanaście sekund przy pomocy odpowiedniego narzędzia i że nawet na ruchliwej ulicy nikt nie zwraca uwagi na cięcie zabezpieczeń szlifierką. Myślę, że każdy ma świadomość, że nie da się roweru zabezpieczyć w 100%. Na pewno takie zabezpieczenie powstrzyma przypadkowego złodzieja.
Z tego co kojarzę to rowery Peugeot w Polsce to głownie używki? Czy był to drogi rower?
Boxster78
Czyli wychodzi na to że nie warto zapinać najlepszym U-lokiem a najlepiej jest ukryć w ramie roweru urządzenie GPS, SIM do śledzenia roweru i przy okazji złapiesz i zamkniesz złodzieja.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od bub. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst