Tyskie Niepasteryzowane @Piotr i Paweł Radom
331°Zakończono

Tyskie Niepasteryzowane @Piotr i Paweł Radom

6
Lokalniekwi 25.
Piwo Tyskie Niepasteryzowane, puszka 0,5l z krótką datą (28.04) dostępne w markecie Piotr i Paweł w radomskim CH Galeria Feniks.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

6 Komentarzy
Ta wcześniejsza cena to chyba był jakiś żart sprzedawcy. Taka cena, jak jest obecnie, powinna być w standardzie za to piwo.
Edytowane przez: "Seifu" kwi 25.
oni na wszystko mają ceny z kosmosu,nic dziwnego że sklep bankrutuje (harnasia mają po 3zł) promocji jak na lekarstwo i tylko w wybranych miastach gdzie już praktycznie klientów nie mają albo ilości jak w żabce
Przy okazji wszystkich piw koncernowych, które nie są pasteryzowane - warto sprawdzić, czy nie są mikrofiltorwane. O ile pasteryzacja w mojej ocenie za bardzo na smak piwa nie wpływa o tyle mikrofiltracja zupełnie pozbawia je "ciała". Proces ten polega na przepuszczeniu piwa przez membrany z mega drobnymi oczkami więc osadza się na nich wszystko - drożdże, resztki chmielu, bakterie itp. Zaletą jest, że np. pszeniczne piwo po mikrofiltracji nadaje się do picia rok po terminie przydatności ale poza tym dla mnie to jak picie wody z alko, barwnikiem i aromatem. Więc takie piwo może i nie jest niepasteryzowane ale na bank nie jest też żywe i nie będzie smakowało tak dobrze, jak świeże. To jeden z moim zdaniem gorszych hłytów marketingowych jeśli o piwo chodzi.
Piwo tańsze niż woda. Strach to pić
do kiedy ma termin przydatnosci?
Nie kupujcie piwa, które nie ma podanego składu na etykiecie. Tyskie i Lech (i cała reszta z Kompanii Piwowarskiej) nie pisze z czego robią swoje napoje. Strach myśleć co oni tam sypia i leją.
Edytowane przez: "Skąpy_Jan" kwi 25.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst