Tylna lampka do roweru z bajerami 20% taniej
149°Zakończono

Tylna lampka do roweru z bajerami 20% taniej

12
wrz 29. 2016
Kupon "33117d"


Reszta do poczytania na Banggood


Zajebista okazja. Nic tylko kupować
Aktualizacje społecznościowe
12 Komentarzy
Uf, a już się bałam, że znowu sprzedają lampkę w tym kształcie:

101999-bGlXR.jpg
Autor
Meowwrz 29. 2016

Uf, a już się bałam, że znowu sprzedają lampkę w tym kształcie:[Obrazek]

czemu taki skromny opis?

oj nie zarobisz pan dziś plusówI czemu pokazuje cene 72 złote na stronie?


OSZUSTWO!
Edytowane przez: "Windwalker.Windwalker" wrz 30. 2016
Autor
Windwalker.Windwalkerwrz 30. 2016

czemu taki skromny opis? oj nie zarobisz pan dziś plusów I czemu p …czemu taki skromny opis? oj nie zarobisz pan dziś plusów I czemu pokazuje cene 72 złote na stronie? OSZUSTWO!

opis? a na co to komu ? jak ktos sie zainteresuje to poczyta przechodząc do okazji. ja po wpisaniu kodu mam ok 60 zl wiec ty masz jakis problem ktorym obarczasz mnie pisząc ze to oszustwo. plusy? nie zalezy mi na tym. okazja sama sie broni lub tez nie. chcesz bierzesz, nie chcesz nie bierzesz.
Edytowane przez: "Snowman" wrz 30. 2016
Snowmanwrz 30. 2016

opis? a na co to komu ?


Bo pepper to szybkie szukanie okazji. Nie chciałbyś wchodzić na każdą z osobna tylko po to, żeby zobaczyć co to takiegoo.
Windwalker.Windwalkerwrz 30. 2016

I czemu pokazuje cene 72 złote na stronie? OSZUSTWO!


Mi pokazuje $15.18 już z kuponem, a że do dzisiaj jest ten kupon na jeny z paypala to się chyba skuszę.
100mekwrz 30. 2016

Bo pepper to szybkie szukanie okazji. Nie chciałbyś wchodzić na każdą z oso …Bo pepper to szybkie szukanie okazji. Nie chciałbyś wchodzić na każdą z osobna tylko po to, żeby zobaczyć co to takiegoo.Moim zdaniem sam sobie zaprzeczasz. Nie musisz wchodzić na tą okazję, żeby zobaczyć "co to takiego", bo masz zdjęcie poglądowe i opis, więc jeśli szukasz takowej lampki to wchodzisz i czytasz szczegóły, jak nie to nie.
Opis - jest; foto - jest; kod do obniżenia ceny - jest. To świadczy o tym, że jest to "szybkie szukanie okazji".
Danielsoonwrz 30. 2016

bo masz zdjęcie poglądowe i opis


No faktycznie opis po byku
Autor
Danielsoonwrz 30. 2016

Moim zdaniem sam sobie zaprzeczasz. Nie musisz wchodzić na tą okazję, żeby …Moim zdaniem sam sobie zaprzeczasz. Nie musisz wchodzić na tą okazję, żeby zobaczyć "co to takiego", bo masz zdjęcie poglądowe i opis, więc jeśli szukasz takowej lampki to wchodzisz i czytasz szczegóły, jak nie to nie.Opis - jest; foto - jest; kod do obniżenia ceny - jest. To świadczy o tym, że jest to "szybkie szukanie okazji".

​Jeden kumaty
Autor
100mekwrz 30. 2016

No faktycznie opis po byku

​jest opis. Tylna lampka do roweru. oczekujesz ze opisze czym jest lampka do roweru i do czego sluzy ? prosze cie. ktos szuka lampki wchodzi widzi ze lampka, ma cene , ma kod . jesli szuka to i sam poczyta co takiego ma w sobie ze kosztuje 60 zeta zamiast 10.
Edytowane przez: "Snowman" wrz 30. 2016
Faktem jest, że okazja jest kiepsko oceniona przez pepperowiczów. Może dlatego, że brak opisu i większość nie miała ochoty, czasu ... na studiowanie oferty. Proszę nie mylić tytułu, z opisem. W opisie większość oczekuje informacji o atrakcyjności oferty.
Autor
100mekwrz 30. 2016

Faktem jest, że okazja jest kiepsko oceniona przez pepperowiczów. Może dl …Faktem jest, że okazja jest kiepsko oceniona przez pepperowiczów. Może dlatego, że brak opisu i większość nie miała ochoty, czasu ... na studiowanie oferty. Proszę nie mylić tytułu, z opisem. W opisie większość oczekuje informacji o atrakcyjności oferty.

​Już
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy