tylko rozm. 40
183°Zakończono

tylko rozm. 40

AvatarUsunięty1291414
lis 1. 2016
wbrew opisowi stylistyka unisex, dobra cena
Aktualizacje społecznościowe
Decathlon OkazjeDecathlon KuponyModa
14 Komentarzy
W butach do biegania nie chodzi o stylistykę.
w Decathlon Bemowo z tego co pamietam jest ten model ale z bialymi podeszwami za 119zl. Rozmiar 40 i chyba 41, byc moze tez sa wieksze.
Okazja to jest Reebok Z Pump za 165 zł, a nie jakieś Kurde Balans za 150 zł
Avatar
Usunięty12914Autor
MichalNlis 1. 2016

W butach do biegania nie chodzi o stylistykę.to kup różowe i dajesz w miasto
Edytowane przez: "Usunięty12914" lis 1. 2016
Avatar
Usunięty12914Autor
Dariolis 1. 2016

Okazja to jest Reebok Z Pump za 165 zł, a nie jakieś Kurde Balans za 150 złszczerze? każde takie wkładki typu air to syczący problem po pewnym czasie. Ty wolisz Rybaki, a ktoś inny jednak NB
Usunięty12914lis 1. 2016

to kup różowe i dajesz w miastoPowiem Ci tak - znajdź mi różowe, które pozwolą mi urwać kolejne 5s na km na maratonie i nie skończą się schodzącymi paznokciami lub bąblami i biorę. W ciemno! Aha - koniecznie w 2E bo to nieco podbija porzeczkę.
Edytowane przez: "MichalN" lis 1. 2016
Avatar
Usunięty12914Autor
MichalNlis 1. 2016

Powiem Ci tak - znajdź mi różowe, które pozwolą mi urwać kolejne 5s na km n …Powiem Ci tak - znajdź mi różowe, które pozwolą mi urwać kolejne 5s na km na maratonie i nie skończą się schodzącymi paznokciami lub bąblami i biorę. W ciemno! Aha - koniecznie w 2E bo to nieco podbija porzeczkę.widzę, że masz parcie aby coś tu udowodnić. tym razem napiszę wprost, stylistyka tych butów jest uniwersalna więc facet o tak małym rozmiarze stopy może śmiało nie zwracać uwagi na opis - damskie. Tobie najwyraźniej róż nie przeszkadza, ja nie założyłbym butów o typowo kobiecej stylistyce i kolorach. mało mnie obchodzą Twoje sekundy w maratonie więc proszę nie wtrącaj ich tu bo komentarze masz z choinki i szukasz ruchawki. nie chcesz, nie kupuj
Człowieku - to są buty do biegania, a nie lansowania się na mieście. Dość specjalistyczne. Dodajesz okazję na towar, o którym nie masz bladego pojęcia. Buty damskie do biegania oznaczają zupełnie inny kształt cholewki i wkładki co w konsekwencji może oznaczać, że zrobisz sobie krzywdę używając ich niezgodnie z przeznaczeniem. Nie mówię już o kwestiach pronacji, bo jak widze dla Ciebie to fizyka kwantowa. Uparles się, że jak są damskie buty dobrej firmy ale tanio, to możesz w tym pomykac. Raczej mój komentarz przestrzega tych, którzy chcą kupić towar zgodnie z przeznaczeniem, jakie jasno określił producent. Twój wrzut mówi za to, że nie tylko ja się mylę, ale i producent i sprzedawca bo przecież kolorek jest taki ładny, że i chłopczykowi butki przypasują. A i cena atrakcyjna to brać panowie, brać i na disco do remizy.
Edytowane przez: "MichalN" lis 2. 2016
MichalNlis 2. 2016

Człowieku - to są buty do biegania, a nie lansowania się na mieście. Dość s …Człowieku - to są buty do biegania, a nie lansowania się na mieście. Dość specjalistyczne. Dodajesz okazję na towar, o którym nie masz bladego pojęcia. Buty damskie do biegania oznaczają zupełnie inny kształt cholewki i wkładki co w konsekwencji może oznaczać, że zrobisz sobie krzywdę używając ich niezgodnie z przeznaczeniem. Nie mówię już o kwestiach promocji, bo jak widze dla Ciebie to fizyka kwantowa. Uparles się, że jak są damskie buty dobrej firmy ale tanio, to możesz w tym pomykac. Raczej mój komentarz przestrzega tych, którzy chcą kupić towar zgodnie z przeznaczeniem, jakie jasno określił producent. Twój wrzut mówi za to, że nie tylko ja się mylę, ale i producent i sprzedawca bo przecież kolorek jest taki ładny, że i chłopczykowi butki przypasują. A i cena atrakcyjna to brać panowie, brać i na disco do remizy.

.
Edytowane przez: "MichalN" lis 2. 2016
MichalNlis 2. 2016

Człowieku - to są buty do biegania, a nie lansowania się na mieście. Dość s …Człowieku - to są buty do biegania, a nie lansowania się na mieście. Dość specjalistyczne. Dodajesz okazję na towar, o którym nie masz bladego pojęcia. Buty damskie do biegania oznaczają zupełnie inny kształt cholewki i wkładki co w konsekwencji może oznaczać, że zrobisz sobie krzywdę używając ich niezgodnie z przeznaczeniem. Nie mówię już o kwestiach pronacji, bo jak widze dla Ciebie to fizyka kwantowa. Uparles się, że jak są damskie buty dobrej firmy ale tanio, to możesz w tym pomykac. Raczej mój komentarz przestrzega tych, którzy chcą kupić towar zgodnie z przeznaczeniem, jakie jasno określił producent. Twój wrzut mówi za to, że nie tylko ja się mylę, ale i producent i sprzedawca bo przecież kolorek jest taki ładny, że i chłopczykowi butki przypasują. A i cena atrakcyjna to brać panowie, brać i na disco do remizy.


To typowy troll, znawca w każdej dziedzinie. Wystarczy poczytać jego komentarze.
Testujelis 2. 2016

To typowy troll, znawca w każdej dziedzinie. Wystarczy poczytać jego k …To typowy troll, znawca w każdej dziedzinie. Wystarczy poczytać jego komentarze.

Faktycznie przytoczone przez Ciebie argumenty rzucają nowe światło na zalety tej niewątpliwej okazji.
Avatar
Usunięty12914Autor
MichalNlis 2. 2016

Człowieku - to są buty do biegania, a nie lansowania się na mieście. Dość s …Człowieku - to są buty do biegania, a nie lansowania się na mieście. Dość specjalistyczne. Dodajesz okazję na towar, o którym nie masz bladego pojęcia. Buty damskie do biegania oznaczają zupełnie inny kształt cholewki i wkładki co w konsekwencji może oznaczać, że zrobisz sobie krzywdę używając ich niezgodnie z przeznaczeniem. Nie mówię już o kwestiach pronacji, bo jak widze dla Ciebie to fizyka kwantowa. Uparles się, że jak są damskie buty dobrej firmy ale tanio, to możesz w tym pomykac. Raczej mój komentarz przestrzega tych, którzy chcą kupić towar zgodnie z przeznaczeniem, jakie jasno określił producent. Twój wrzut mówi za to, że nie tylko ja się mylę, ale i producent i sprzedawca bo przecież kolorek jest taki ładny, że i chłopczykowi butki przypasują. A i cena atrakcyjna to brać panowie, brać i na disco do remizy.masz "specjalistyczne" podejście do tematu, nie jesteś zainteresowany to nie komentuj. buty jakie są każdy widzi i pozwól innym ocenić jak będą je wykorzystywać. dla Ciebie to buty tylko na maraton i dlatego dyskusja z Tobą jest bez sensu, tak samo jak Twoje uwagi nt. stylistyki. bez odbioru
Edytowane przez: "Usunięty12914" lis 2. 2016
Usunięty12914lis 2. 2016

masz "specjalistyczne" podejście do tematu, nie jesteś zainteresowany to n …masz "specjalistyczne" podejście do tematu, nie jesteś zainteresowany to nie komentuj. buty jakie są każdy widzi i pozwól innym ocenić jak będą je wykorzystywać. dla Ciebie to buty tylko na maraton i dlatego dyskusja z Tobą jest bez sensu, tak samo jak Twoje uwagi nt. stylistyki. bez odbioru


To się nazywa ignorancja poparta głupotą... a raczej brakiem jakiejkolwiek wiedzy.
Jesteś tak uparty że pewnie zupę jesz widelcem.
Avatar
Usunięty12914Autor
eadelis 2. 2016

To się nazywa ignorancja poparta głupotą... a raczej brakiem jakiejkolwiek …To się nazywa ignorancja poparta głupotą... a raczej brakiem jakiejkolwiek wiedzy.Jesteś tak uparty że pewnie zupę jesz widelcem.wyluzuj człowieku zanim zaczniesz kogoś obrażać. widzę, że wiele osób jest tutaj wyłącznie po to aby w komentarzach łechtać swoje eksperckie ambicje. pokaż mi proszę zdanie w którym polecam Ci te buty na maraton. pokaż mi takie zdanie w którym twierdzę, że będziesz w nich szybszy albo pierwszy kogoś tu prowokuję rzucając trolem.

napisałem wyraźnie, buty o stylistyce unisex. nie będę się tu rozwodził nad supinacją czy pronacją i doktoryzował czy producent zmienił kształt podeszwy oraz rodzaj pianki pod inną płeć. nie biegam maratonów i nie kierowałem tej oferty do maratończyków.

z mojego doświadczenia biegowego podpowiem, że spokojnie możesz biegać nawet w butach z lidla i to całkiem spore dystanse. znam masę ludzi, którzy traktują bieganie ambicjonalnie i wybiegania robią w Kalenji bo po prostu wywalanie większych sum na buty, które po 1.5k i tak idą do kosza jest bez sensu. ludzie się jarają za bardzo tymi wszystkimi technicznymi określaniami wymyślanymi przez marketingowców. poczytaj sobie Born to Run albo sprawdź w jakich butach Cliff Young zadziwił świat. Te wszystkie techniczne bariery sami wkładamy sobie do głowy ;-)

a buty jak buty. Kolega wyżej lansuje się w remizach więc pewnie lepiej doradzi co tam się teraz nosi. Ja nikomu nie zabraniam śmigać w tych butach po mieście czy gdzie tam lubi. Buty jakie są każdy widzi, pozdrawiam
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy