TYLKO DZISIAJ! Recertyfikowana Nawigacja TomTom Go Live 1005 Europe za 579,9 zł @ iBOOD
-1°Zakończono

TYLKO DZISIAJ! Recertyfikowana Nawigacja TomTom Go Live 1005 Europe za 579,9 zł @ iBOOD

579,90zł
admin 6
paź 23. 2014
W codziennej ofercie iBOOD znajdziemy tym razem nawigację TomTom Go Live 1005 Europe

Nawigacja jest recertyfikowana przez Tom Toma. W zestawie znajdziemy również zasilany uchwyt (o wartości ok. 170 zł) oraz otrzymujemy darmową usługę Live przez rok (pomoże nam znaleźć najbardziej optymalne drogi, aby uniknąć znienawidzonych korków, mandatów za przekroczenie prędkości oraz innych utrudnień). Przydatną funkcją jest łączność Bluetooth, dzięki niemu możemy korzystać z nawigacji jak z zestawu głośnomówiącego. Ceny tego urządzenia w internecie zaczynają się od 700 zł, więc to dobra okazja na oszczędności dla często podróżujących osób lub szukających solidnej nawigacji.

Dane techniczne:
Rozmiary ekranu: 5” (13 cm), 16:9, 480 x 272 piksele • Wbudowana pamięć: 4 GB • Menu w aż 30 językach (w tym Polski, Holenderski, Niemiecki i Angielski) • Nawigacja w 45 językach (w tym Polski, Holenderski, Niemiecki i Angielski) • Nazwy ulic w 10 językach (w tym Niemiecki, Angielski i Holenderski) • Kontrola głosem w 9 językach (w tym Niemiecki, Angielski i Holenderski) • Usługa Live: dynamiczna informacja o drogach – 1 rok za darmo • Mapa 45 europejskich państwa • Możliwość wykonywania połączeń głośnomówiących dzięki Bluetooth • Intuicyjna obsługa dzięki ekranowi dotykowemu Fluid Touch • Gwarancja: 2 lata

6 Komentarzy

Pepper

iBood jak tak dalej będzie robił straci sporą rzesze klientów. Pomijając już długi czas wysyłki (dopiero 3 listopada) jak i jej koszta, coraz mniej atrakcyjne ceny, to jeszcze sprzedają sprzęt używany, odnawiany.

Pepper

Tam chyba trafić nową rzecz to rzadkość. Ceny są mało atrakcyjne, jakby to było nowe to cena super.

Pepper

A i jeszcze jedno dożywotnia gwarancja aktualizacji map o której nie ma ani słowa na ibood. Jeśli jest to pół biedy można brać, jak nie ma to lepiej kupić nówke.

Autor admin

Ja kupiłem Nexusa 7 recyrtyfikowanego i nie narzekam. Po pierwsze był tańszy, a po roku użytkowania stwierdzam, że nie warto przepłacać.

Pepper

Wiadomo zawsze coś kasy zostanie w kieszeni. Ale w tym przypadku jeśli nie ma dożywotniej aktualizacji map, która jest przy zakupie nowego Tom Toma, to wtedy to jest skórka za wyprawkę. Za rok lub wcześniej trzeba by kupić mapy które kosztują więcej niż różnica zaoszczędzonej monety.

Autor admin

Wydaję mi się, że rok obowiązuję tylko w przypadku usługi Live.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst