Niestety, ta okazja już wygasła
Tylko dzisiaj darmowa dostawa na carrefour.pl
138° Zakończono

Tylko dzisiaj darmowa dostawa na carrefour.pl

99zł Darmowa dostawa DarmowaCarrefour Okazje
4
138° Zakończono
Tylko dzisiaj darmowa dostawa na carrefour.pl
lip 31. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Tylko jeszcze dzisiaj wybrane produkty do -50% a dodatkowo przy za kupach za minimum 99 zł darmowa dostawa.
Aktualizacje społecznościowe
Carrefour OkazjeCarrefour gazetka
4 Komentarze
Nie wiem czy się łączy ale przy zakupach powyżej 150zł 25% rabat na kod "WAKACJE" na pierwsze zakupy codzienne czyli pewnie tylko na spożywkę bez alkochli itd.. i dla nowych.
Nie polecam tego sklepu. 15 lipca zamówiłem tam telefon Xiaomi Redmi 6a, do dzisiaj go nie otrzymałem. Mailowo nie ma kontaktu, na fb ciągle odpisują, że "przekazali sprawę". Zwróciłem się do Powiatowego Rzecznika Konsumentów i czekam na odpowiedź. Nie myślałem, że taki sklep może tak w chu... lecieć, dopiero niedawno przeczytałem tam opinie na ceneo i już wiem, że nie jestem pierwszą osobą Nauczka na przyszłość.

EDIT. Carrefour jest niby tylko pośrednikiem, natomiast sprzedawcą Elektroshop.
Edytowane przez: "zarabiaka" lip 31. 2019
zarabiaka31/07/2019 14:27

Nie polecam tego sklepu. 15 lipca zamówiłem tam telefon Xiaomi Redmi 6a, d …Nie polecam tego sklepu. 15 lipca zamówiłem tam telefon Xiaomi Redmi 6a, do dzisiaj go nie otrzymałem. Mailowo nie ma kontaktu, na fb ciągle odpisują, że "przekazali sprawę". Zwróciłem się do Powiatowego Rzecznika Konsumentów i czekam na odpowiedź. Nie myślałem, że taki sklep może tak w chu... lecieć, dopiero niedawno przeczytałem tam opinie na ceneo i już wiem, że nie jestem pierwszą osobą Nauczka na przyszłość.EDIT. Carrefour jest niby tylko pośrednikiem, natomiast sprzedawcą Elektroshop.


Sprzedawcy tam są różni, to platforma na takiej samej zasadzie jak Empik czy Emag, po prostu trafiłeś na takiego, a nie innego. Nie ocenia się całej platformy na tej podstawie.
Edytowane przez: "arek2706" lip 31. 2019
arek270631/07/2019 15:54

Sprzedawcy tam są różni, to platforma na takiej samej zasadzie jak Empik cz …Sprzedawcy tam są różni, to platforma na takiej samej zasadzie jak Empik czy Emag, po prostu trafiłeś na takiego, a nie innego. Nie ocenia się całej platformy na tej podstawie.


Nie wiedziałem, że tak to wygląda. W każdym razie lepiej uważać :/
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst