Tylko 14 marca La Roche-Posay 1+1 za grosz Super-Pharm
177°Zakończono

Tylko 14 marca La Roche-Posay 1+1 za grosz Super-Pharm

5
mar 11. 2018
Jak w tytule. Promocja z kartą LifeStyle.
Dotyczy oferty stacjonarnej i online. Za grosz drugi produkt tańszy lub w tej samej cenie. Limit: 3 zestawy promocyjne na klienta.

Wiem, że jest już post o promocji -50%, ale tu trochę inne zasady i oferta warta osobnej wrzutki.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

5 Komentarzy
Skąd ta kartę skombinować?
Robert_BielinskinWkmar 11. 2018

Skąd ta kartę skombinować?


Z drogerii.
Ale nie wiem czy dslej tak to dziala ale wymagany byl pesel. Dlatego zrezygnowalem. Znajomi dali mi dane do swojej karty i podaje ich i oni korzystaja i ja.
Peselu nie chcialem podawac.
MaTTdridistamar 11. 2018

Z drogerii.Ale nie wiem czy dslej tak to dziala ale wymagany byl pesel. …Z drogerii.Ale nie wiem czy dslej tak to dziala ale wymagany byl pesel. Dlatego zrezygnowalem. Znajomi dali mi dane do swojej karty i podaje ich i oni korzystaja i ja. Peselu nie chcialem podawac.


Tak, trzeba podać PESEL. Cóż, promocje czasem mają tak dobre, że sprzedałam swoją duszę i korzystam.
gabajammar 11. 2018

Tak, trzeba podać PESEL. Cóż, promocje czasem mają tak dobre, że sprz …Tak, trzeba podać PESEL. Cóż, promocje czasem mają tak dobre, że sprzedałam swoją duszę i korzystam.


Dlatego tez chcialem zalozyc. Ale zastanawialem sie az znajomi sami powiedzieli zebym sprobowal na ich dane skorzystac. Na razie dziala bez zarzutu:)
Kurcze, korzystam z produktów LRP i chętnie skorzystałbym z promocji ale ten PESEL odstrasza. Po co w ogóle przy karcie lajalnościowej PESEL? Jak z niego korzystają i co kiedy podam fałszywy?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst