Niestety, ta okazja wygasła 4 minuty temu.
88° Zakończono
30
Opublikowano 16 września 2022

Telewizor SONY KD65X85JAEP 65" LED 4K 100Hz Android TV Dolby Atmos Dolby Vision HDMI 2.1 DVB-T2/HEVC/H.265

3.989zł3.999zł
Darmowa dostawa · Media Expert Okazje
Avatar
Opublikowane przez Watly
Dołączył w 2018
1
127

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W Media Expert promocja na TV Sony, obecnie najniższa cena na allegro 3999, a następne w marketach 4299. Sam zastanawiam się nad kupnem, ale korci mnie wyższy model 90, ale niestety i cena wyższa od 1000 wzwyż. Jeżeli ktoś ma konto w ING dodatkowo może dostać kupon na 25PLN na zakupy w Media Expert.
Media Expert Więcej szczegółów na Media Expert
Aktualizacje społecznościowe
Skomentuj

30 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  No tak, można paczke chipsów kupić do oglądania za tą promocje
 2. Avatar
  Sony 65X90J czy TCL 65C825 ?
  Avatar
  Mogę się odnieść na podstawie 55X90J i TCL 43C725. Ten C825 z dźwiękiem 2.1 na starcie może się spodobać i starczyć na dłużej chociaż te zintegrowane głośniki na dolnej krawędzi w razie chęci rozbudowy ograniczają umiejscowienie dodatkowego soundbara. W X90J 4 tweetery grają fajnie wysoko i średniotonowo, dają wirtualne poczucie przestrzenności ale po pół roku u mnie brakowało basu i na miejsce między podstawkami wjedzie większość belek z subem. Mój C725 miał na starcie Android TV i chęć przejścia na Google TV wymaga trochę zaparcia, przekopywania for. O najnowszych aktualizacjach dowiadywałem się najszybciej z kanału dyskusyjnego Telegrama, a same opisy aktualizacji zawierają tylko numerki wersji i bardzo mało info co zmieniło się w funkcjonalności. Trzeba studiować każdą wersję żeby znaleźć różnice. W przypadku Sony czuję się zaopiekowany - przychodzi powiadomienie o aktualizacji, ludzko podany opis najważniejszych zmian i łatwa sieciowa aktualizacja, co w przypadku TCL też występuje ale rzadziej i bez wyjaśnień.
  Jeśli chodzi o zabawę z ustawieniami to Sony to dla mnie mistrzostwo - autorskie menu kontekstowe do zmiany obrazu, dźwięku, opcji zasilania jest pod jednym guzikiem, na przezroczystym tle, pozwala oglądać treść i zmieniać parametry. TCL też to ma, ale nie na takim poziomie, dużo bardziej polega na rozwiązaniach UI od Google. W przypadku innych opcji systemowych, wszystko jest na oddzielnym widoku i znów Sony ma raczej lepiej wyjaśnione co zmienia dana opcja.
  Obraz w Sony moim zdaniem jest naturalny kiedy trzeba, pozwala przedstawiać zamierzenia autorów, ale może być efekciarski jeśli chce się go podkręcić. W przypadku TCL z QLED więcej jest efekciarstwa i trzeba pogrzebać żeby go "poskromić" :P. Nie wiem ile w przypadku tych 160 stref MiniLED C825 można osiągnąć, ale Sony jest zachwalany mimo mniejszej ilości działaniem algorytmu. Dla mnie blooming widoczny jest tylko pod kątem, ale większość czasu oglądam na wprost i jest bardzo dobrze.
  No więc według mnie z Sony daje więcej wsparcia, jest bardziej bezproblemowy a przy TCL z czasem trzeba wykazać więcej inicjatywy żeby odkryć jego wszystkie strony i świadomie skroić pod siebie.
 3. Avatar
  Uwielbiam te ich promocje, kilka dni temu we wszystkich sklepach było po 3999, a tu nagle podwyższenie ceny do 4300 i NAGLE obniżka o 300 zł xddd Pluje na nich
 4. Avatar
  Dycha taniej, super okazja
  Avatar
  Autor
  Jest jedna oferta na allegro za 3999, a wszędzie jest za 4299.
 5. Avatar
  X90 kupiłem w listopadzie ubiegłego roku za ~4,5k, do platform streamingowych i Playstation 5 TOP. Osobiście poczekałbym na promkę właśnie na x90.
  Avatar
  Śledzę ceny 65X90J i problem jest taki, że najpierw podnieśli cenę z 4800 na 5000zł, a teraz dodatkowo się już prawie wyprzedał. (Edytowano)
 6. Avatar
  Taka ciekawostka, sony do swoich telewizorów ładuje sieciówki 100 Mbit, tych droższych też. Mamy 2022 rok...
  Avatar
  co robisz z telewizorem, ze potrzebujesz szybsza?
 7. Avatar
  Od miesiąca za tyle sprzedają...
 8. Avatar
  Czekałem na taka okazję. Kupione
 9. Avatar
  Jakim cudem przeszła promocja z obniżką według Peppera 0%?
 10. Avatar
  Zacna promocja xd
Avatar